Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AT&T vs NET10

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı memetcetinkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    havaalaninda telefon kulubeleri oluor arkadaslar dogall olarakk oyuzden ordan arayabilirsiniz
    ben bir de 10-12 saatlik bir otobüs yolculuğu yapıcam da acaba at&t yi mi kullansam yoksa avea yı mı açtırsam?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı nss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bir de 10-12 saatlik bir otobüs yolculuğu yapıcam da acaba at&t yi mi kullansam yoksa avea yı mı açtırsam?
    AVEA yı sakın açtırmayın arkadaşlar...o kadar sölüyoruz burda biraz dikkat edelim mesajlara...Avea'nın şöle bi tarifesi var: kontör vs. yok...k.kartı numarası veriyorsunuz ve toplam görüşme ücretleri(sms,arama..vs) ona göre k.kartından otomatik kesiliyor.
    Ben 3-4 gün önce sordum:
    ---aramada dakikası 4.65 lira( 4milyon 650 bin tl eski para ile)
    ---sms ise 0.65 lira(650 bin lira eski para ile)

gibi müthiş pahalı bir tarifesi var...bence avea konusunda tekrar bi düşünün...

UMUDU OLMAYAN ARKADAŞLARA...
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...
    Yarvay McDonald Valentine

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı stormhik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AVEA yı sakın açtırmayın arkadaşlar...o kadar sölüyoruz burda biraz dikkat edelim mesajlara...Avea'nın şöle bi tarifesi var: kontör vs. yok...k.kartı numarası veriyorsunuz ve toplam görüşme ücretleri(sms,arama..vs) ona göre k.kartından otomatik kesiliyor.
    Ben 3-4 gün önce sordum:

O zaman AVEA başka bi dünya

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

turkcell de ise şöle bi ücretlendirme var...

---aramalarda dakikada 12 kontör arıyandan 12 kontör aranandan gidiyor.
    ---sms ücretlendirmesi ise sadece 3 kontör.onu da sms yollıyan ödüyor sadece...

iyice bi düşünün derim ama avea yı silin kafanızdan abi yawww...
    UMUDU OLMAYAN ARKADAŞLARA...
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...
    Yarvay McDonald Valentine

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart telefon kulübesi

o zmn telefon kulübelerinden tam olarak nasıl arama yapabilcez ülke kodu felan nasıl arancak türkiye için bide amerikada ulaşmak istediğimiz cep numaralarını aramak için ayrı bir alan koduna gerek yok deilmi telefon kulübelerinde.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

AT&T de eksik kalan bir bilgiyi ekleyeyim buna başvurduğunuz zaman daha Türkiye'deyken numaranız belli oluyor ve arkadaşlarınıza ailenize verebiliyorsunuz iner inmez telefonunuza takıp kullanabiliyosunuz
    ben başvurdum mesela numaramı bekliyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bence cebı arayamadıktan sonra ne anlamı warkı
    turkıyede herkes ewde oturup bısım aramamızı mı beklıcek
    bence mantıklı bı secım degıl

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

AVEA bi dünyaaa:=)))
    Wat

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Amerıkada kulubeden arama yapmak ıcın
    001190 544 457 17 99 ve bunun gıbı arama yapıyorsunuz nereyı ararsanız arayın farketmez

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

faruk bence türkiyedeki cep telefonlarıyla ilgili mail atmalısın.ben net10 sitesine girdim mail atacaktım ama net10 hattım olması gerekiyor sanırım.o yüzden atamadım.senin üyeliğin varsa bi soramazmısın? sonuçta türkiyede sabit telefonları arayıp neden cep telefonlarını arayamayalımki.garip olur(gerçi net10nun sitesinde istanbul yazıyor ya neyse )

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı stormhik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 3-4 gün önce sordum:

ayrıca her ay 50 kontör düşüyomuş ben bugün açtırmaya gittim bu yüzden vazgeçtim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Faruk burda herkese laf ediyorsun ama burda ki birçok kişi gidip görmedi. WAT bu sitedeki çoğu kişi için bi ilk olacak ama sonuçta dünyanın öbür ucuna gidiyoruz İstanbul'dan Bursa'ya değil. E haliyle herkesi içinde bi korku var. evet telefon kullanmak hakkında bir sürü başlık var ama hiçbirinde herkesin bu olayı tam olarak anlayabileceği kadar detaylı bi açıklama yok. Birçok kişi senin gibi 2.'ye ya da 3. ye gitmiyor. O yüzden bu sitedeki insanlar bir şey sorduğunda bu kadar kızmamalısın. İstersen cevap vermessin ama insanlara laf etmene de gerek yok. Sende bi zamanlar ilk kez gittin ve düşünüyorum da acaba bi zamanlar senin de bizden farkın var mıydı? (Bu arada Türkçe'yi de güzel kullanmaya çalıştım)

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Faruk Net10 i benden başka kullanan ve seven yok sanıyordum bende net10 kullandım abd deyken 4 ayda 60 dolara ailemle ve ordaki arkadaşlarla istediğim kadar haberleştim tek sizin için zor tarafı istanbulda oturmuyorsanız olabilir .birtek istanbulu aramaya izin veriyordu net10 belki bu sene değişiklikler olmuştur fakat gerçekten çok kullanışlı ve hesaplı bir telefon ve hat .
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı kerempi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faruk Net10 i benden başka kullanan ve seven yok sanıyordum bende net10 kullandım abd deyken 4 ayda 60 dolara ailemle ve ordaki arkadaşlarla istediğim kadar haberleştim tek sizin için zor tarafı istanbulda oturmuyorsanız olabilir .birtek istanbulu aramaya izin veriyordu net10 belki bu sene değişiklikler olmuştur fakat gerçekten çok kullanışlı ve hesaplı bir telefon ve hat .

istanbul dışına aramaya izin yokmu? hala net10 nun sitesinde turkey istanbul olarak yazıyor.benim ailem istanbulda oturmuyor.bu bana göre çok dezavantajlı bir paket ozmn.sistemde bir değişiklik olsa heralde sitesinde hala aynı yazı yazıyor olmaz sanırım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Geçen sene Kayseri'yi aradığımı söyledim. Arkadaşım da Mersin'i aramıştı. Sitesinde yanlış bilgi var.
    Konu faruk tarafından (07-06-2009 Saat 11:30 AM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

30 dolara hem telefon hem 300 dakika bedawa almıştım .sonra o 300 dakika bitince bi 300 daha aldım o yüzden 60 dolardı ama istanbul dışı aranmıyordu faruk aradım diyosan aramışsındırda bizim arkadaşlar ankara izmir ve denizli yi arayamamışlardı hani uyarı olsunda sonra günahı boynumuza olmasın

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Garip bir durum. Gidince tekrar denerim ve sonucu yazarım
    Konu faruk tarafından (07-06-2009 Saat 11:30 AM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

22 dolar demiştin dimi bu sene bakarım kampanyalı bulabilirsem alırım bulamazsamda 30 dolara artık 300 dolarlık ve telefon verdiğinden alırım ama kesinlikle net10 alırım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Konu faruk tarafından (04-06-2009 Saat 09:45 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende hat almayı düşünüyorum, bu işlem kolay halledilebilir orda değil mi ?
    kendi turkcell hattımı nasıl yurtdışına açtırabilirm ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu net10 un bedava kampanyalı tel ve konuşma pkaetini nerden alabiliriz internet üzerinden mi ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar at@t dünya telekomu tavsiye edierim gerçekten çok uygun ve istediğin şehri ve cep telefonlarını falan arayabiliosun ve aranabiliosun başvurdum 3 gün sonrada numaram belli oldu yani amerikaya gittiğimde yakınlarımın beni arayacakları numara

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar amerikada arandıgında kontoru düsmeyen bi hat var mı?bilenler yardım ederse sevinirim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar net10 marketlerde satiliyor ve yakinizda internet veya telefon varsa 5dk aciliyor turkiyeyi de her sekilde ariyorsun ama cep telefonlarini aramiyordu..... dk 1,5 cent (yurtdisi) araninca da gidiyor.....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar turcell hatınızı açtırmayın 2 gun kulladım ilk gittğimde 250 tl fatura geldi.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı erkansnihal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar net10 marketlerde satiliyor ve yakinizda internet veya telefon varsa 5dk aciliyor turkiyeyi de her sekilde ariyorsun ama cep telefonlarini aramiyordu..... dk 1,5 cent (yurtdisi) araninca da gidiyor.....
    bizden gitsin tamamda biz arayınca karşı taraftanda gidiyormu kontör??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart klübeden arama

arakadaslar klübeden arama turkıyeyı nasıl olacak ayrıca 4 tane cent atılması gerekıomus tcnın aranması ıcın normalde tek centle arama yapılabılıomus dogrumu acaba arama sekli nasıl yazılacak acaba onuda yazarsanız veya özelden atarsanız sevinirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

dostum amerikanın her yerinde kulübeden aramanın fiyatları farklı ama muhtemelen ucuza arayamayacaksındır.. numarayıda 0090212... şeklinde girmen yeterli olacaktır.. ama eğer gideceğin yada gittiğin yerde internet ve bilgisayar varsa hiç tereddütsüz skype ı öneririm.. hem bağlantı kalitesi mükemmel hemde oldukça ucuz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya sorulduysa kusura bakmayın ama çok acelem var sormam lazım!!!
    şirketim bana at&t kart verdi bişeler yaptılar ve gittiğinde aktif olucak kartın dediler.şimdi ben direk uçaktan inince sim kartımı takıp dünya telekom üzerinden arama yapabilcekmiyim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaslar ben ve burdaki bi kac arkadasim net10 aldik ve 25 dolara 300 dk ve telefon verildi bize.... soylendigi gibi istanbul disi aranma olayi var ben adanayi aradim ailemle konustum arkadasimda izmiri aradi ama sadece sabit telefonlari aramistik cep telefonlar aranmiyor bilginize,,,,
    PLANÖRLE AMERİKAYA UÇMAK....

BU KADAR ÇILGINCA İŞTE BU WAT..!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)