Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 41 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trafik cezası?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Ya araba full coverage da, ne bileyim yine de rahat edemiyorum. Zaten gece gece park etcek yer ararken bir 350Z ile cok azcık sürtüsme yasadık, otopark görevlisi de 3 maymunu oynayınce ben sıvısır tabi Bir sürü paralı otopark var o da sorun degil de tek basıma geziyorum, araba parkına yoktan yere 20$ veresim gelmiyor. LA de vericem galiba ama...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ful coverage nasıl oluyor yaw.ben de kıralarken adama sormustum bır kaza felan olursa sıgorta karsılıyor demı dedim ewet ddemıstı... benımkıdemı full du yanı ?
    Peki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam arkadaşlar. bayadır foruma yazmamıştım
    bu başlık iyi görünüyo diye buraya yazayım dedim.
    yazın seatle da park cezası yedim. tabi ödemeden döndüm memlekete. bi aptallık ettim ve adresi evin adresini verdim. (sakın siz vermeyin sallayın bi adres ) neyse durmadan evime abd den mektup olarak cezanı öde diye kağıt geliyor. yok şu şekilde öde yok bu şekilde öde ödemezsen hukuki yaptırım uygularız gibi.
    benim sorum şu. bidaha gitmek sanırım nasip olmaz abd ye. düşÃ¼nmüyorumda gitmeyi. ama bu konuda ne tür bi yaptırımda bulunurlar bi fikri olan varmı diye danışmak istedim. (ilginçtir yediğimiz ceza 38 dolardı arabanın sileceğindeydi. eve gelen kağıtta 25 dolar yazıyor) not: öde kurtul kardeşim demeyin hiç ödeyecek durumum yok

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Ödeyip kurtulmanda fayda var. Trafik cezaları ilgili eyaletin DMV sayfalarından kredi kartı ile internetten ödenebiliyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bende ilk defa ceza yedim cezayı yediğim County nin sitesine girip kaydımı buluyorum ama cezayı ödemek için herhangi bir buton vs. birşey yok eylülün 20 sinde Court Date var yani mahkeme ben nasıl ödiyicem bu cezayı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Cidden ağırmış trafik cezaları

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkdaslar geyige bende ek yapim en dogru cevabi yazan ... azuhazu.. giris cikista hic soirun olmaz yalniz sadece DMV ye ugrarken veya trafik polisi ile tekrar karsilasirsan... sorun olur oda ceza yedigin ehliyete bakar eger ehliyetin TR ise... tekrar kullanmazsin sadece TR ehliyetini donustur USA ehliyetine ama o sirada cikabilir AMerika da ceza olene kadar faziziyle karsina cikar USA mutlaka alir o parayi senden hemde faiziyle ama giris cikislarda kesinlikle sorun olmaz nerden mi biliyorum bizzat yasadigim icin biliyorum...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı kadirgnc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkdaslar geyige bende ek yapim en dogru cevabi yazan ... azuhazu.. giris cikista hic soirun olmaz yalniz sadece DMV ye ugrarken veya trafik polisi ile tekrar karsilasirsan... sorun olur oda ceza yedigin ehliyete bakar eger ehliyetin TR ise... tekrar kullanmazsin sadece TR ehliyetini donustur USA ehliyetine ama o sirada cikabilir AMerika da ceza olene kadar faziziyle karsina cikar USA mutlaka alir o parayi senden hemde faiziyle ama giris cikislarda kesinlikle sorun olmaz nerden mi biliyorum bizzat yasadigim icin biliyorum...
    yanlis bilgi dostum gecen sene amerikaya beraber geldigim arkadasim , 2007 de atlantic city de chair ride isini yaparken yedigi cezayi odemedigi icin gumruk kontrolunden sonra gozaltina alinip mahkemeye cikti mahkemede belli bir ceza tutarinda anlasildi ve cezayi odedi cikti...bizzat yanimdan aldilar arkadasi..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar, bizde geçen hafta park cezası yedik. Louisiana, Baton Rouge' dayız, new orleans' a araba kiralayıp gittik. bu cezayı nasıl ödicem hiçbi fikrim yok. cezayı Neworleans' da yedik. başka bi şehirde bu cezayı ödeyebilir miyiz ve nerden nasıl ödeyebiliriz ?
    ceza 40$ , 1ay içinde ödemezsek 80$, 2ay içinde ödemessek 160$ katlanarak gidiyo

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sana verilen ceza makbuzunun arka kisminda nasil odeyecgin yazar. mutlaka online odeme secenegi vardir. internetten odersin...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

online ödeme seçeneği varmış, teşekkürler ozgursum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)