Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cape may'e giden veya gidecek olan varmı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eyw saolasın ya..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

beyhude bende bu sene north cape may mc danalts ta çalışacam... haritadan bakınca işlek bir yerde görünüyo fakat genelde nasıl oluyo işler, yoğun oluyomu ayrıca çalışma saatleri nasıl düzenleniyo, günde kaç saat çalıştırıyorlar, ikinci iş bulabilirmiyiz etrafta, birde bizim iş sözleşmesinde evin adresi verilmemiş fakat iki katlı 7 odalı bir evden söz ediliyor o ev hakkında bilgin varmı. ayrıca çalışma ve şehir ortamı nasıl, bide biz saat öğlen 3 gibi yew york jfk ya inecez gece north cape may de olacaz, gece 24.00 gibi orda olsak bizi eve alırlarmı... çok soru sordum kusura bakma... ayrıca ben sana msn mi vermek istiyorum eklersen ve bana bi e-mail atarsan çok sevinirim... şimdiden teşekkürler danyel3040

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Çalışma şartları ve iş hakkında bilgileri geçen seneki arkadaşlara yazmıştım bi degişiklik yok herşey aynı.İkinci iş olarak north cape mayde bulman zor gibi cape mayin merkezinde bukursun bide north cape may öyle işlek bir yer değil gidince şoke olma.Ev konusuna gelince iki katlı evin olduğu doğru ama 7 odalı değil gerçi konaklama açısından 2 tane daha ev var eğer bu sene fazla öğrenci çağırmamışlasa konaklama problem olmaz ama işe gidip gelmek için bisiklet olman şart gibi.Bide 3 te ny ta olacaksan north cape may erken varabilirsin.Zaten sen saat kaçta gidersen git seni eve alırlar evlerin adresi mevcut bende.Msnyede ekledim soracağın başka bişey varsa sorarsın.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cok guzel bi secim yapmissiniz Cape May harika bi yer cok memnun kalirsiniz ordan. ortam harika

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

8 haziran'da uçuşu olan var mı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

beyhude arkadaşlar forumda north cape may deki mc de problemler olduğunu yazmışlar gerçekten işimizi adam gibi yapınca problem çıkartırlarmı... restorant müdürü nasıl birisi insanın halinden anlıyomu, potron yunan müdür bulgar yazmışsın türklere karşı bi ön yargıları varmı, çalışma saatlerini neye göre belirliyolar ayrıca ben türkiyede 3 yaz cafe-rastrantlarda çalıştım bu durumu işverene bildirsem gitmeden mail atsam mesala çalışma saatlerimde veya pozisyonumda değişmeye gidermi... cape may e yani şerir merkazine toplu taşıma varmı ve kaç saat sürüyo. çünkü benim 2 iş bulmam gerekiyo ve north cape may de bulamsam yakın yerlerde iş aramam gerekecek... 2. iş için önerebileceğin bi yer varmı... çalışacağımız mc te kaç tane wat öğrencisi oluyo... bide paramızı alamamamız gibi bir şey söz konusumu... şimdiden teşekkürler. ayrıca msn giremiyorum en yakın zamanda msn girer girmez seni kabul edip sana mail atacam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Zaten bende söyledim bu mcdonalds problemli diye özellikle patrondan kaynaklana problemler var.Gıtmeden haberin olsun.Teyzem sinek yağ çıkaran cinsten çok paragöz bir insan.90 yaşına rağmen hergin istinasız gelir 6-7 saat oturur herşeye karışır.Biraz sabırlıysan kadının huysuklarını yaşına verirsen çok problem olmaz.Paranı alamamanın gibi bir şey söz konusu olamaz yalnız deposıte olayında evden söylediğin zamanda ve evi temiz ve hasarsız bir şekilde bırakman lazım.Ortalama 15-20 wat öğrencisi geliyor.Ama çoğu erkenden ayrılıyor.Cape may merkeze gidiyor.Cape may merkez north cape maye maksimum 15 dakika otobüsle.İkinci iş için sana tavsiyem öncelikle north cape maydeki yerler bir bak.Uncle bills ve mcdonaldsın arkadındaki KFC ye git belki bişeyler çıkabilir.Buralar olmazsa cape maydeki otellere ve restaurantlar git.
    Mcdonaldsa çalışma saatleri herkese eşit olacak şekilde yapılıyor.Sen işini ne kadar iyi yaparsan yap farketmez sadece senin pozisyonunda adam eksilirse overtime yapabilirsin başka türlü zor gibi.
    Türklere karşı ön yargı yok gibi o konuda bi problem çıkmaz.Bi aksilik çıkmazsa yaza bende orda olabilirim yarımcı olmaya çalışırım sana.
    İkinci iş için Wildwoodada bakabilirsin ama orası biraz daha uzak.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

biz burdan iki kişi gidecez 6 haziranda orda oluruz ayrıca bi arkadaşımızda aynı zamanlarda orda olacak yani 3 kişi olacaz sen gelirsen ne zamn gelirsin. gelirsende bizim gibi çömler için gerçekten çok iyi olur umarım orda görüşÃ¼rüz... yine sorularım olursa seni rahatsız ederim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben haziran sonu yada temmuz basi gibi orda olacagim ama henuz gelem durumum kesinlesmedi.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

beyhde benim vize belli oldu almışım vizeyi bi problem olmazsa 6 haziran saat 15.00 te jfk ineceğim. jfk dan north cape may e nasıl gidebilirim. googledan baktımda emin olamadım. ayrıca otobüs veya tren seferleri saat kaçla kaç arasında yapılmakta bir bilgin varsa paylaşırsan sevinirim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

jfk den oncelikle port authority bus terminale geleceksin.Orada new jersey transit isimli firmadan bilet alacaksin.ilk once atlantic city ye gidip orada otobus degistirip cape may otobusune bineceksin ama sofore soyleki seni north cape mayde indirsin gidecegin adresi ve mcdonaldsi soylersen yardimci olur sana.Saat 15 gibi jfk de olursan otobus problemi cekmezsin hemen hemen her saat otobus vardir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart cape may

ya arkadaşlar yazdıklarınızı okudum zaten daha öncede konuşmuştum bazılarınızlada ben north cape may mcdonaldsta çalıışıcam fakat bana verilen adrese bakınca 2 tane mcdonalds çıkıyo ya, biri cape may de biri north cape may de bana bi yardımcı olabilirmisiniz ya mc donalds north cape may 105 beach ave H16 north cape may, NJ 08204 neresi burası

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sen adresi iyice bi ogren north cape mayde ki mcdonaldasin adresi bu degil ama posta kodu dogru.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

north cape may mc danolds berbat iğrenç gelmeyin kesinlikle gelmeyin...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

danyel problem nedir?Patron mu yoksa fazla öğrencinin olması mı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hem patron hem &#231;ok fazla &#246;ğrencinin olması, burada &#231;ok az &#231;alışıyoruz haftalık 25 saat &#231;alışıyoruz ve inanılmaz k&#246;tü iş şartları... patron sürekli kamerayla izliyo ve en ufak hatanda eve g&#246;nderiyolar... north cape may de hayat yok bi kere ikinci iş imkanı hi&#231; yok etraf &#246;ğrenci kaynıyo ayrıca ev kirasaı haftalık 95 dolar bize b&#246;yle s&#246;ylemediler 85 dolar dediler ayrıca ben ufak bir ırk&#231;ılıkta g&#246;rdüm genel müdür diger insanlarla &#231;ok güzel konuşuyo biz<im yüzümüze bile bakmıyo yeni gelen insanlar bizden &#231;ok &#231;alışıyo... ya k&#246;tü işte herşeyi k&#246;tü...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)