Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 129 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Work and Travel 2012 düşünenler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı i19power Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazırlık sınıfından sonra wat yapabilirmiyim.Yani ekimde bir üniversiteye başlıcam ve hazırlık okudukdan sonra gıdebılırmıyım yazın.?
    Tabiki gidebilirsin, ben de geçen sene hazırlık okudum ve şu an Wat ile amerika dayım. Ve döndükten sonra 1.sınıftan okula devam edeceğim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Captain91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki gidebilirsin, ben de geçen sene hazırlık okudum ve şu an Wat ile amerika dayım. Ve döndükten sonra 1.sınıftan okula devam edeceğim.
    tesekkur ederim içime dert olmuştu hazırlık sınıfını saymıyolar diye

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı i19power Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tesekkur ederim içime dert olmuştu hazırlık sınıfını saymıyolar diye
    Olur mu öyle şey, biz de insanız, bizim de amerika yı görmeyi isteme şansımız var, hem hazırlıkta ingilizce görüyoruz Tabi geçen sene hazırlıktayken wat a gidiliyordu ama bu sene değiştiyse bilemem

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bu başlığı gerçekten bilgi dolu bi alan yapmak isterim. ben bayaaa acemi bir watcı olaraktan bu olaydan yara almadan, eylenceli ve birçok yönden kazançlı bir olaya döndürmek istiyorum. bu amaçla forumların altını üstüne getirdim aha birsürü eksiğim var ama benim gibi acami arkadaşlara şirket seçme konusunda yardımcı olacağına düşündüğüm bi bilgiyi paylaşmak istiyorum. bu bilgiyi bu forumdan bulmuştum ancak hangi üyeden aldığımı unuttum şimdiden o üyeden özür dileyerek ;
    madur eden şirketler konsolos duyurusunu paylaşmak isterim
    Hotfile.com: One click file hosting: wat madur eden şirketler.pdf

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı cerenahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu başlığı gerçekten bilgi dolu bi alan yapmak isterim. ben bayaaa acemi bir watcı olaraktan bu olaydan yara almadan, eylenceli ve birçok yönden kazançlı bir olaya döndürmek istiyorum. bu amaçla forumların altını üstüne getirdim aha birsürü eksiğim var ama benim gibi acami arkadaşlara şirket seçme konusunda yardımcı olacağına düşündüğüm bi bilgiyi paylaşmak istiyorum. bu bilgiyi bu forumdan bulmuştum ancak hangi üyeden aldığımı unuttum şimdiden o üyeden özür dileyerek ;
    madur eden şirketler konsolos duyurusunu paylaşmak isterim
    Hotfile.com: One click file hosting: wat madur eden şirketler.pdf
    teşekkürler bu paylaşımın için.. arkadaşlar işte wat magduru her şirkette olabilirsiniz. Ama önemli olan birşey wat mağdurlarının bu şirketlerdeki yüzdesi ve mağdur olan watçılarına bu şirketlerin ne gibi çözümler üretebildiğidir. bununla birlikte şirketin amerikada beraber çalıştığı sponsorda önemli tabii kide. bu yuzden bir kez daha hatırlatmak isterim ki iyi araştırın ve kaydolun.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

teşekkür edrim kayha86.
    yarın 5-6 şirketle görüşmeye gidicem. umarım hazırladığım sorulara iyi cevaplar bulrum

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

teşekkür edrim kayha86.
    yarın 5-6 şirketle görüşmeye gidicem. umarım hazırladığım sorulara iyi cevaplar bulrum
    icep world var mı o şirketlerin arasında ?
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

evet var. önerirmisin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bugün acak 2 şirketle görüştüm erken geldin dediler

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

FLORIDA DESTIN WEYA PANAMA CİTY 2. iş ısteyenler destını tercıh etsın buyuk yazıyorum ısmını WİNN DİXİE bunu butun sırketlee sorun market işi kolay parası 10.05 2 ayda sıze gore ıyımıdr bılmm ama bana gore ıyı 3700 dolar aldım tax cıkar 3250 fln aldım bence guzel 2012 CILER DEĞERLENDIIRN :d

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bu yıl pek erken düşünen yok galiba

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ne erkeni ben gecen sene yazdan arastırmaya basladım hatta bu arastırma 2007 den beri dvm ediyo ilk defa somut olarak bu sene kafaya koydum para vsvs ayarlayarak
    FORZA ES-ES

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende kafaya koydum artık kesin gidiyorum Eskişehirden yola çıkıyorum bakalım nelerle karşılaşıcaz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende kafama koydum 2012 kesin artık eskişehirden yola çıkıcaz bakalım nelerle karşılaşıcaz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

sevindim valla 3 5 kişi varız zannetmiştim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı jesuscane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim asla ama asla buraya gelme derim ben, eğer kafanda las vegas, san diego, grand canyon, san fransisco'yu görmek gibi bir plan varsa buraya yakın utah ya da arizona'ya git. çünkü burası gerçekten çok pahalı, 1500 dolara 1+1 ev bulamıyorsun, bulsanda yıllık ücret istiyorlar senden. Buraya gelmeden önce yerini kesin ayarlarsan gel derim, ki ayarlayıp gelsen bile pürüz çıkma ihtimali var, o yüzden ben hiç tavsiye etmem burayı. Hiçbir şekilde kazancın yetmiyor, kredi kartımdan aylık 1000 dolar harcarım, ailemden her ay 1000 dolar gönderebilir diyorsan gel derim yoksa aklından bile geçirme, bu kadar.
    msj sayım fazla olmadıgından msj yazamıyorum.dogru dedıklerın bende utah wisconsin gibi yerler dusunuyorum.utah laagonpark cok cazıp geldı fakat tek problem 10hazıran a kadar gıtme zorunlulugun.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

sevindim valla 3 5 kişi varız zannetmiştim
    Yok canım zaten 2 siz 2 biz etti sana 4 kafadan varız yani

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardes ben gecen ekimde başladım bu sene gidebilmek için 1 ay araştirdm olayı anlatyorum bak sen.Ben Unted towers die bir firma buldum buldm kafama yattı sonraki bölüm aile iknası ben tabi hazırlıktayım inglzce goryorum baba daha ne olsun felan derken.Babam ve annem rezil olursun orda gel yapma etme oğlum yok ben gidecem dedikten sonra özellikle bu laftan sonra önüme hep bir engel cıkti ana baba rizası almadan GİTMEYİN ARKDASLAR nese ocak da ilk finalımı verdim ve memlektın yolunu tuttum ve şirketi kayıt olca. Memlekete geldkten snra final açıklanır notum 42 GEÇME NOTU 70 al başina bir bela nese dedik yine de ben gitcem kafaya koydum 2. dönem 90 yaprım ben dedikten
    Sonra şirket beni aradi benim e-mailimden sonra sabah saat 10 ben daha yatyorum tatildeyim ya kadın iyi günler ben unted towers bilemem neyim Bana dediki final kac ben 42 notu çok düşük büyük ihtmal kalırsın dedi( Sabah sabah Bismillah derken nese dedik ) sonra dedi inglzcen nasl orta dedim ben ÖLE zannedyorum bana normal bir soru sordu iş tecruben var mı dedi ben heycandan anlamadım bir daha sordu bende tık yok başka bişy sordu bende yine tık yok anladım ama ben cümle kurmayı bilmyorum ki I ımm you ımm sadace bu
    Kadın başlamasn mı beni azarlamaya lan daha SABAH nese bana son cümlesi aynen yazcam;
    "SEN ZATEN SINIFTA KALACAKSIN İNGLİZCEN ÇOK KÖTÜ SENEYE BİR DAHA DENERSİN İYİ GÜNLER"
    ama bunu ses tonu sert söledi ve kapattı asıl bundan sonra ne yapcam ben onu düşnyorum.Aileyi karşimaza aldık ben gidecem dedim ne diycem ben anneme dilim çok kötüymüş ben 6-7 ay boşunamı okumuşum diycem OLMAZ tabiki demıcem çok kötü bir durumda hala dün gibi hatırlarım.Başka firmaya gidecek bile yüzüm kalmamişti .
    Nese ben bu konuyu aileme benim hiç pratik yok diyerek oralarda rezil olurum diyerek kapattım şimdi viyanda bir inglzce kursana gidyorum eved bencede komik viyanada inglizce bu hollanda da ispanyolca öğrenmek gbi ama ablam burda oldğu için burda geliştiriyorum gercekten türkiyedeki sistemden cok farklı gelelim 40 gün oldu ben cümle kurabilyorum yanı konuşabilyorum akıcı olmasada.
    İŞİN ASLI 2012 de artık yollucu yolanda gerek bende araştryorum bir yerde toplayalm bunlari
    Bundan sonraki yazımda bana anlatılan tecrüberi anlatcam gecen sene ve bu yaz yazımı sonuna kadar okuyan arkaslara teşekkür ederm iyi gecer

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

gafil avlanmışsın kadına telefondabu sene inş sorunsuz geçer hem senin hem bizim için.
    @sysop
    ben bizden başka var mı diye merak ettim yoksa bi bizler mi bukadar aceleci ve heycanlıyız

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kadın biraz beni istemedi amrikaya gitmemi nese hakkımıza bu hayrlısı demek ki
    wallah ben de çok heycan var günlerdir arştryorum erken olsun temiz olsun die ama cok acale davranmamak gerekir ben sadcee şimdi iş felan araştryorum bakalım hakkımaza hayrlısı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

şu an amerikadayım ve açıkçası ülkeme dönmek için gün sayıyorum takvim karalıyorum. bir çok aksilik yaşadım. şirketimin ilgisizliğiyle karşılaştım. günlerce işsiz kaldım kendi çabalarımla iş buldum şu an çalıştığım işim konaklamamı ve kiramı neredeyse anca karşılasa da yaşanması gereken bir deneyim olabilir. insana çok şey katıyor.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı gmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an amerikadayım ve açıkçası ülkeme dönmek için gün sayıyorum takvim karalıyorum. bir çok aksilik yaşadım. şirketimin ilgisizliğiyle karşılaştım. günlerce işsiz kaldım kendi çabalarımla iş buldum şu an çalıştığım işim konaklamamı ve kiramı neredeyse anca karşılasa da yaşanması gereken bir deneyim olabilir. insana çok şey katıyor.
    ne kadar çile çeksende dönünce o günleri özleyeceksin
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu mesajlar harbiden insanı korkutuyor ama insan her zaman zordan kaçmamalı bu sefer kaçmıcam açıkçası ben.
    Bilgi için tabikede teşekkür ederim

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı ibo922 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu mesajlar harbiden insanı korkutuyor ama insan her zaman zordan kaçmamalı bu sefer kaçmıcam açıkçası ben.
    Bilgi için tabikede teşekkür ederim
    zaten giden çoğu kişi öyle gidiyor aksilik çıksa bile yoluma devam edecem diye ama gidipte dönende çok

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yani biraz hayat şansı biraz yolunu bulma becerisi tam bir işte hayat sınavı bence

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı ibo922 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani biraz hayat şansı biraz yolunu bulma becerisi tam bir işte hayat sınavı bence
    öylede denebilr ama burdan 5 milyar harcayan çoğu insan değişik beklentiler içinde gidiyor amerikaya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yabi ilk başta herkes yani 5 milyar verdik eğlencez çoşacaz dil öğrenecez felan diye düşnüyor bende öle düşünmüştüm ilk wat işte bu dediklerinde ama wat onu sunmyor bize bence burdan başlamamiz gerek.Ama hiç eğlenmıcez demiyorum zaten ama abartmamk gerek diye düşnüyorum.

Benim fikrim bu program hakkında açıkcasi

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cerenahmet 2 de biz varız bizide ekleyin listeye etti 6
    FORZA ES-ES

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bu yıl çiftler yılı sanırım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)