Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 55 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çikolata fabrikası

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler ben de bu işe gidiyorum haziran 12 13 gibi bu tarih te yalnız giden var sa bana ulaşsın beraber gidelim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

The Warrell Corporation'a mı gidiyorsunuz? Harrisburg'ta? Dün fabrikanın insan kaynaklarından toplu mail geldi. Tüm yapılması gerekenleri yazmışlar. 10 12 civarı Türk varmış. Yeni öğreniyorum ben de. Ben 8 Haziran'da New York'ta 10 Haziran'da Harrisburg PA'dayım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Biz de 2 arkadaş 13 haziranda Palmyra ya gidiyoruz.Palmyracılar iletişime geçelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeş neyle gidiyosun beraber gidelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gtys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş neyle gidiyosun beraber gidelim
    Bilet almadıysan, biz lufthansa dan new york a aldık 13 haziran sabah 6 frankfurt aktarmalı new york'tan trenle harrisburg'a gideceğiz.Uçağa 600 euro verdik tren de 50-60 dolar civarı tutar.

Sponsorun tuttuğu evde değil de kendimiz işyerine yürüme mesafesinde motel veya ev tutmayı düşünüyoruz.(Sponsorun sorun çıkarmayacağını umuyorum.)Sen de istersen beraber tutarız.Ne kadar çok kişi olursak o kadar ucuza getirebiliriz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tees Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilet almadıysan, biz lufthansa dan new york a aldık 13 haziran sabah 6 frankfurt aktarmalı new york'tan trenle harrisburg'a gideceğiz.Uçağa 600 euro verdik tren de 50-60 dolar civarı tutar.

Sponsorun tuttuğu evde değil de kendimiz işyerine yürüme mesafesinde motel veya ev tutmayı düşünüyoruz.(Sponsorun sorun çıkarmayacağını umuyorum.)Sen de istersen beraber tutarız.Ne kadar çok kişi olursak o kadar ucuza getirebiliriz.
    kardeş ben de aldım bileti 780 euro siz iyi almışsınız haziranın 13 amsterdam-detroit-harrisburg

ama ev tutma işi çok mantıklı şirketin dediği yer benim hiç hoşuma gitmedi kardeş telefon face falan varsa görüşelim

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

kardeş ben de aldım bileti 780 euro siz iyi almışsınız haziranın 13 amsterdam-detroit-harrisburg

ama ev tutma işi çok mantıklı şirketin dediği yer benim hiç hoşuma gitmedi kardeş telefon face falan varsa görüşelim
    Kendiniz ev tutabiliyosanız tabi ki de öyle yapmaya çalışın kardeşim.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler ben aldım uçak biletimi 12 haziran gece orda olucam sabaha kadar hava alanında kalırım herhalde 13 haziranda orda olcaklar varsa sabah saatlerinde iletişime geçelim. (palmyra çikolata fabrikası)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

14 haziranda ny havaalanında olucam ordan trenle falan geçeriz heralde.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Daha önce de yazmıştım gerçi ama yine yazayım. Ben de 8 Haziran'da New York City'deyim. 2 gün arkadaşta kalıp 10 Haziran sabahı Amtrak ile Harrisburg'a geçiyorum. 49$'a tren bileti aldım. (The Warrell Corporation)

Alıntı Gail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    14 haziranda ny havaalanında olucam ordan trenle falan geçeriz heralde.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler şirket bana mail yolladı kalıcak yer için burdan gitmeden depozito ödememiz gerekiyormuş 395 dollar ödeyen var mı yoksa sadece bnm şirket mi böyle birşey diyor.. acil cvp.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben 13 Haziran sabah 5,5 ta uçuyorum amsterdam aktarmalı. Palmyra da çikolata fabrikasında çalışacak arkadaşlar bir buluşma ayarlasak çok güzel olur. Facebook linkim Gökhan İşlek | Facebook

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ftkrdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler şirket bana mail yolladı kalıcak yer için burdan gitmeden depozito ödememiz gerekiyormuş 395 dollar ödeyen var mı yoksa sadece bnm şirket mi böyle birşey diyor.. acil cvp.
    Bana da aynısını dediler. Şirketim Global Vizyon. Zorunlu mu emin değilim, bir gelişme var mı ödeme yaptın mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de 13 haziranda roma aktarmalı gidiyorum Delta ile. sabah 6:20 de uçağım istanbuldan. 1:55pm de NY de olucam. bayağ bi türk olucaz heralde orda. 13 haziranda gidenler new yorkta bi buluşma düzenleyip palmyra'ya beraber geçebiliriz. Yalnız şöyle bi sorun var bizim harrisburg'da gitmemiz gereken welcome center saat 5'e kadar açıkmış ama new york'a o saatte vardıktan sonra saat 5'e kadar harrisburg'a gitmek imkansız. geceyi nerde geçirmeyi düşünüyosunuz? ordaki sponsor mail atmış, onların anlaşmalı olduğu bi hotel varmış harrisburg'ta 50$ geceliği (indirimli fiyatıymış öğrencilere).

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı us0852 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de 13 haziranda roma aktarmalı gidiyorum Delta ile. sabah 6:20 de uçağım istanbuldan. 1:55pm de NY de olucam. bayağ bi türk olucaz heralde orda. 13 haziranda gidenler new yorkta bi buluşma düzenleyip palmyra'ya beraber geçebiliriz. Yalnız şöyle bi sorun var bizim harrisburg'da gitmemiz gereken welcome center saat 5'e kadar açıkmış ama new york'a o saatte vardıktan sonra saat 5'e kadar harrisburg'a gitmek imkansız. geceyi nerde geçirmeyi düşünüyosunuz? ordaki sponsor mail atmış, onların anlaşmalı olduğu bi hotel varmış harrisburg'ta 50$ geceliği (indirimli fiyatıymış öğrencilere).

Bir gece kalmak gerekecek ama sorun değil ayarlanır. Uğur sen depozito ücretini ödedin mi hsbc den?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Sizin sponsorunuz kim bilmiyorum, işveren Agata mıydı?
    Benim çalışacağım fabrikanın sağladığı konaklama için ilk ay kirası ve güvenlik depozitosunu orada elden vereceğim.(740$) Buradan göndermem gerekmiyor. Durum sizinkinde biraz farklı sanırım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gogo_fresh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir gece kalmak gerekecek ama sorun değil ayarlanır. Uğur sen depozito ücretini ödedin mi hsbc den?
    hayır gökhan ödemedim daha. kafam karıştı benim ya global'den öde dediler. cetusa'dan gelen maillerde oraya gelince ödemeyi cash yapabilirsiniz diyo. tekrar konuşçam bi bu kouyu onlarla. sen ödedin mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayır gökhan ödemedim daha. kafam karıştı benim ya global'den öde dediler. cetusa'dan gelen maillerde oraya gelince ödemeyi cash yapabilirsiniz diyo. tekrar konuşçam bi bu kouyu onlarla. sen ödedin mi?
    Yok kardesm ben de odemedm. Orda odemeyi dusunuyorum ev kiralari uygun oldugu icin oncesinde evde kalma opsiyonunu konusacagim. Sirketi arayinca beni de bilgilendir zorunlu bi odeme degil sanirim bu ama belki sigorta ucretini yollamamiz gerekebilir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gogo_fresh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 13 Haziran sabah 5,5 ta uçuyorum amsterdam aktarmalı. Palmyra da çikolata fabrikasında çalışacak arkadaşlar bir buluşma ayarlasak çok güzel olur. Facebook linkim Gökhan İşlek | Facebook
    kardeş aynı uçakla gidiyoruz KLM de mi 5 50 de kalkan amsterdam detroit aktarmalı görüşelim face ten ben arkadaş arıyodum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeş aynı uçakla gidiyoruz KLM de mi 5 50 de kalkan amsterdam detroit aktarmalı görüşelim face ten ben arkadaş arıyodum
    Evet Mustafa aynı uçaktayız. Amsterdam'dan washington a geçeceğim ben. Ordan da otobüsle harrisburg. Kabul ettim arkadaşlık isteğini.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

BEYLER 12 haziranda akşam saatlerinde(20-21:00) new york ta olucak var mı varsa cetusanın kendi öğrencileri için ayarladığı 2 kişilik odalarda 50 dollara kalabilirz 25-25

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler şimdi cetusa ya vardığımızda kalacağımız yere onlar mı götürecek nasıl olacak o iş bi de şu sosyal güvenlik numarası işlerini nerden halldeceğiz bilen var mı

beyler 13 haziran akşamı crowne plaza da kalacak var breaber kalalım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

13 haziran akşamı crowne plaza'da görüşürüz o zaman

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

13 haziran akşamı crowne plaza'da görüşürüz o zaman
    tamam kardeş görüşürüz akşam

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler 12 haziranda orda olcak var mı crowne plaza beraber kalıcak biri aranıyor..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)