Work and Travel 2025
Sayfa 18 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 814151617181920212228 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1173 adet sonuctan sayfa basi 511 ile 540 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Point - Sandusky, OHIO

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hakanmm ben dayanırıımmm o şartlaraa geleyim de değişelim olmm departları :P
    "what happens in miami stays in miami too.."

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

acııı yokk rockyy

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bizim team leaderi ile konusdum bizim iş çok basitmiş arabalara yön vermek traffic host.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

muzo kime mail attın ben o toll bothlar da çalışcam adama mail attım cevap atmadı artis ha dicektim otopark ücreti ne kadar çalışayım da geleyim sayılara

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

facebookdan ekledim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bizim team leaderi ablayı blamıorum face.den 3 tne aynı kişi çkıo 2si 110 yaşında grünümlü birindede kedi var emin olup ekleyemiorum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

emaili varsa email ile arat direk cikar..

Araştırmacı Watçı HakaN84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

umarim hepinizin isleri cok guzel olur cok mutlu olursunuz arkadaslar.. baska sorunuz varsa sorabilirsiniz. kendinize cok cok iyi bakin grs tekrar..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

email-i warda cedarpointteki maili war denedim çıkmadı zaten kadın normal yaşantısında kullanmaz iş mailini cümlesi bu denemeden sonra aklımda beliriverdi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

sweeplere duyurulur:
    şuan parkta sweep olarak çalışan bi arkadaşın attığı mail aynen şu:

Good luck on your exams! And well I don't like working in sweeps it is very tiring,I might go home for another job.I feel like I don't make enough money for the physical labor.I like the people I have met,that is the only good part. The hygiene in the dorms is okay,the bathrooms are dirty sometimes my job in sweeps would be better if I got more breaks and shorter shifts

ne güzel dmı
    mutluluk paylaşıldığı sürece gerçektir! (Christopher Johnson McCandles)

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

istediginiz ne? daha cok saat alip kazanmak mi? yoksa az calisip yorulmamak mi? birincisisyse gercekten guzel yani.. calismadan para kazanmak gibi bi durum olamadigindan uzun shiftler sizin yarariniza. zaten yorgunluk da en fazla 15 gun olur sonra alisirsiniz..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hayır benim istediğim şeyler belli ama arkadaşın konuşmalarından ben şunu çıkardım evet fazla saat alıyoruz ama yorgunluğumuza eşdeğer para alamıyoruz.yani para para derken gidip orda sağlığımızdan olmayalım.benim gitmeden hevesim kırıldı açıkçası.
    mutluluk paylaşıldığı sürece gerçektir! (Christopher Johnson McCandles)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bizim iş çok kolaymış sadece bütün gün ayakda durma olayı var işde. Gidek bi görek bakalım neymiş

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

öyleyse iyi de o kadar heveslenmemek lazım malum evdeki hesap durumu..muzo naptın sen gidiş tarihini sordun mu sirkete?

Tecrübe Puanı
    15

arkadaslar ben burdayim cedarin icinde. ve kim ne yapiyo goruyorum. isler zor cidden.. ben aci gercekleri bastan soyluyorum size yardimci olmak icin. bende yasiyorum cunku kiddy kingdom un icinde. saatlerce ayakta durmak ve sadece dikilmek hicte kolay bi is degil bunu soyleyim. yada ben cok gucsuz biriyim ve dayanammiyorum ama cidden yasayan bilir.. arkadaslar bakin soyle bi durum var burda. herkes ayni parayai aliyor. yani oturup bisey yapmayaninda saati isliyo, afedersiniz essek gibi calisaninda saati isliyo.. anlatabilmisimdir umarim. cunku burda aksam olup dinlenmek icin oturuyosunuz ve etraftakilere sordugunuzda bugun ne yaptin nasildi diye. ve onlarda bisey yapmadimpek oturdum deyince size baya bi koyuyo :S )

sedacim evet sweep ler cok yurudugu icin cok yoruluyolar.. :S zor bi is o da. sonucta onlarda gunes altindalar. ama kismet ya. en azindan isten sonra oturdugunda topluca arkadaslarinla, o kisim hos oluyo iste. ama yarin tekrar ise gidecegin aklina gelince tum zevkin kaciyo (yasantimdan ornek )
    sana tavsieym komforlu beyaz bi spor ayakkabi al. rahat edersin bi nebzede olsa.
    skma canini, ugrasir degistirirz isini gerekirse ben su anda ugrasiyorum baya bi. manager ve supervisor ile konustum. simdide boss a sira geldi Jemie Fisher a bakalim onunlada konuscam. doktordan sonra. cunku is degisimini gerceklestirmen iccin iyi bi sebebe ihtiyacin varmis. mesela olmek gibi :P saka bi yana kismet bakalim. ben degistirebilirsem nasil yaptigimi ayrintili anlatirim. ihtiyaci olan arkadslarda yararlanirlar isterlerse. simdilik kib grs

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hakan bu odalardadki dolaplar nasıl boyutu falan rafı var mı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yakınlarda giden yok mu?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

twentysix gitti

Tecrübe Puanı
    15

odalarda size yetecek kadar dolap var dert etmeyin. zaten pek odada durmazsiniz. sicak cunku

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bende bir tane raf duzeltici varda dolabın ıcıne asınca raf oluyo,onun için sordum o zaman sana guvenerek getırmıorm

Tecrübe Puanı
    15

yok yok getirme. odalarda tam olarak sunlar var, 3 yatak. 1 ranza 1 tek.. buyuk bi dolap.sadece raflardan olusan dolaplar ama bunlar.. elbiselerinizi asmak icin yaninizda portatif dolap getirebilirsiniz. su kumas olanlardan. isinizi gorur. odalarda telefon ve birde masa labasi var o kadar. ozel olarak ne istiyosaniz satin almalisiniz.. mesela fan: 14$ dan basliyor. buzdolabida 80$ dan.. alarmli saat isterseniz o da 9 dolar falandi sanirim.. tv falan dusunmeyin zatesn tv odasi var. tr kanallarini isterseniz netten izlersiniz. hmmm baska aklima gelen bisey yok simdilik eger sizin varsa sorabilirsiniz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hakan kötüleme dostum oraları isyan çıkartacaksın ya... ilk günlerde herkesin morali bozuluyor...merak etme tez zamanda yanına geleceğim birlikte çok şeyler yapacağız...

arkadaşlar hakan'a bakmayın ilk günlerde herkes depresyona giriyor orada... çok güzel anilarınızın olacağı bir yer olacak... gidip gelen biri olarak söylüyorum bunu... pişman olmayacaksınız
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı rcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    twentysix gitti
    Ben geldm de cedar da değilim ben, sanduskyden geçilen adadayim, put in bay

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hakan odalar 2 kişilk değilmi? kadın bize 2 kişilk demiiştide sen 3 ytak demişin?

Tecrübe Puanı
    15

2 kisilik gormedim. her odada 3 yatak var ama iki kisi kalabiliyosunuz. onu demistir sanirim bilmiyorum...

Tecrübe Puanı
    15

Alıntı el_edebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakan kötüleme dostum oraları isyan çıkartacaksın ya... ilk günlerde herkesin morali bozuluyor...merak etme tez zamanda yanına geleceğim birlikte çok şeyler yapacağız...

arkadaşlar hakan'a bakmayın ilk günlerde herkes depresyona giriyor orada... çok güzel anilarınızın olacağı bir yer olacak... gidip gelen biri olarak söylüyorum bunu... pişman olmayacaksınız
    buragim ben buralari kotulemiyorum. okuduysan yazilari benim isimin bi dert oldugunu ve bu yuzdende canimi cok sktigini yazmistim. ayrica depresyonda falan degilim cok sukur rahatim ben ki buraya gelmeden once zaten baska bi yerde kaldim ve buraya geldigimde de 1-2 gun alismaya calistim ve alistim coktan.. isim disinda bi derdim yok. ki onuda 3-4 gundur degistirmek icin ugrasiyorum ve ins yarin sonucu alacagim bakalim..

neyse;

hem buranin nasil bi yer oldugunuda oldugu gibi yazdim. odalarda ne oldugunu saydim, neyin nerde oldugunu soyledim, burda calisanlarin yorumlarini yazdim, kendi is yasantimida yazdim.. bunlari kotulemek icin degil olani soylemek icinyazdim o kadar. yoksa ne yazacam zaman ayiracam bu yazilara. gelen gelsin gorsun napiim. kimseyi skmak bunaltmakta istemiyorum. neyse onu yaziyorum iste.

aksi halde burda cok arkadasim var cok sukur, geziyoruz egleniyoruz.. zaten buranin iyi yani bu. arkadas ediniyosunuz beraber cok sey yapiyosunuz ve parkin butun aletlerini ucretsiz kullaniyosunuz.. bunuda soyledim zaten onceki yazilarimda..

neyse eger bisey ogrenmek isteyen arkadaslar olursa bana mail atsin. elimden geldigimce bilgi veririm.. gg

Tecrübe Puanı
    15

bu arada gelinde bi turk gecesi yapalim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hakan baba bi gelsin oraya da cuma geceleri kopacağız turkish night'da... geçen sene yaptık hemen hemen her hafta çok güzel oldu
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Tecrübe Puanı
    15

ok hallederiz. turk olmadan turk gecesinin ne anlami kalir. :P neyse bizim ekvadorlu kizlari gotururuz biraz oyun ogrensinler cunku latin gecesinden bisey anlamiyorum ben. salak salak dans ediyolar; skiyo buda.. eee sevgili baba ne zaman geliyosun sen bakimm?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

alkol yasakmı ya orda? keşke burdan rakı flan götürebilsek trkish nightı çiğ köfteyle sra gcesi moduna sokardık

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)