Sayfa 18 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 814151617181920 SonuncuSonuncu
Toplam 574 adet sonuctan sayfa basi 511 ile 540 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: giderken ne götürülür

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgur ozcelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    havaalanında bir sorun çıkacağını sanmıyorum eğer devamlı kullandığın zorunlu bir ilaçsa reçetenin bir fotokopisini yanında götür ama adam baksada okuyamaz çünkü türkçe reçete olacak.
    Tabikide bende reçetenin bi faydası olacağını düşünmüyorum açıkçası ama nolur nolmaz yinede götürmek lazım sanırım.teşekkür ederim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu götürülecekler için daha güncel bi başlık açılsa çok iyi olcak sanki ? Yiyecek olarak birşey götürmek sıkıntı mı değil mi? Anladığım kadarıyla yakalanırsa çöpe, yakalanmazsa senle birlikte geliyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de güncel bir konu açılması taraftarıyım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    10

Tabi yeni bir konu da açılabilir fakat bu kadar tecrübeye sahip arkadaşın tekrar forumda bir araya gelip deneyimlerini yazması çok zor bir ihtimal. Bizim oraya götüreceğimiz şeyler yıllardır değişmedi, bence konunun burada devam etmesi de güzel olabilir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

soruyorum , bugun tarihli yeni bir konu acsak ne yarariniza olacak ? Amerika ya gotureceginiz seyler eskiden gereksizken simdi mi gerekli olacak ? Ya da ulkeler gumruk kurallarini senede bir mi degistiriyor? Bunun disinda varsa bir nedeni aciklarsaniz iyi olur. Konularin eskilerinden devam edilmesi onemlidir. 52 sayfalik yazi bulunuyor ki bu kadar bilgiyi nasil biraraya getirmeyi dusunuyorsunuz yeni konu ile ? Hadi sizler bu konudan haberdarsiniz ve okursunuz , onumuzdeki sene foruma giren kisiler bu konu diplerde olacagi icin sadee bu sene gidecek olanlarin yorumlarindan olusan bir konuyu okuyacak ve eksik bilgiler edinecek. KIsacasi yeni mesaj ya da konu yazilacagi zaman , once arama yapiniz. Arama sonucunda benzer ya da ayni konu mevcut ise oraya yazin. Yazin ki konu bilgi butunlugu devam etsin. Her sene gelen kisiler de bu konulari okuyarak gecmis tum bilgilere sahip olsun. Iyi forumlar.

Araştırmacı Watçı IgorStravinsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Bu konu daha çok yiyecek üstüne kurulu. Ben bi ara baya okudum sıkılmıştım, karpuz götürmeye çalışan mı dersin vs vs..
    Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%100 İng.)

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bunun disinda , yaninizda 2-3 parca kiyafet disinda hicbirsey goturmeyin. Yani sirt cantasini dolduracak kadar esya goturun o kadar. Orada alisveris yapacaginizi unutmayin. Yemek isine bulasmayin , Amerika`ya gittiginizi unutmayin. Herseyi kolayca bulursunuz , Turk marketlerini de. Bunun disinda bu program kulturel degisim programi , Amerika`nin kulturunu yasamalisiniz. Dunya`nin tum mutfaklarini kolayca bulabilirsiniz zaten.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı bedirhan2160 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu priz dönüştürücü durumu tam olarak nedir? Ne yapmamız gerekiyor tam anlayamadım.
    yakınında darty varsa gitmeden oradan alabilirsin, eğer satış elamanı ve Sen Abd'deki priz boyutlarından emin değilsen çin malı Tüm ülkelerin prizlerini dönüştüren dönüştürüceler var onlardan al 30 lira.Gayet sağlıklı çalışıyor. Ayrıca Abd'de Wallmart ve bestbuy lardada kolayca bulabilirsin .

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Elektroniğe abanmayın edeceğiniz 3-5 kuruş kar, gezin azcık akıllı telefon delisi oldunuz hepiniz aylık surveylerinizi yapmayı unutmayın yoksa vizenini iptal edebilirler.

Araştırmacı Watçı IgorStravinsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

30 TL'lik bir şey alma ne yaptın yahu. 5 liralık küçük converterlar iş görür.
    Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%100 İng.)

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cardwat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elektroniğe abanmayın edeceğiniz 3-5 kuruş kar, gezin azcık akıllı telefon delisi oldunuz hepiniz aylık surveylerinizi yapmayı unutmayın yoksa vizenini iptal edebilirler.
    Survey'den kasıt nedir hocam

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı mkadioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Survey'den kasıt nedir hocam
    Program sponsorunuz size gidişat hakkında aylık anketler veya formlar yolluyor onları doldurup geri göndermeniz gerekiyor yoksa programınız iptal edilebilir diye uyarıyorlar.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

farklı forumlardan derlemeler yapıp not defterine yazıyorum, yakın zamanda toparlayabilirsem kendim için yaptığım listeyi burada paylaşacağım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler 2kiloda kuruyemiş alcam yetermi
    Konu NightCrawler tarafından (31-05-2015 Saat 04:24 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Nightcrawler, Türk kahvesi belki tamam middletown'da bulamazsın ama kalanları at çöpe.
    Yazın Newport, Rhode Island!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Olsun ilk hafta yemek belese gelmis olur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

NightCrawler

Hayalimdeki bavul adamsın.

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı NightCrawler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olsun ilk hafta yemek belese gelmis olur
    Haeaeaehhae ilk hafta beleşe gelir yarıldım kardeş ama Türk kahvesi dışındakileri alma cidden yani keike burda da almasaydın parasını götürüdün yanına ordan alırdın aynı hesap
    2011 Virginia Beach Housekeeping - 2012 Virginia Beach Bike Rental Attendent and Scooper-2015 Virginia Beach (inş) Scooper

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Arkadaşlar oraya mevsimlik işçi olarak değil , kültürel değişim öğrencisi olarak gidiyorsunuz. Bırakın şu yemek götürme olaylarını ve gidin Amerikalılar gibi 3 ay yaşayın gelin. Emin olun ki Türkiye de bile yiyemeyeceğiniz yemekleri orada buşlursunuz. Amerika içince bulunmayan hiçbir yemek yok neredeyse.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar oraya mevsimlik işçi olarak değil , kültürel değişim öğrencisi olarak gidiyorsunuz. Bırakın şu yemek götürme olaylarını ve gidin Amerikalılar gibi 3 ay yaşayın gelin. Emin olun ki Türkiye de bile yiyemeyeceğiniz yemekleri orada buşlursunuz. Amerika içince bulunmayan hiçbir yemek yok neredeyse.

Özgürsum'a katılıyorum gidince domuz eti dışındaki herşeyin tadına bakmaya çalışıcam

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abi hepiniz komedisiniz bence ya amerikaya mercimek mi goturulur ? off

yiyecek hiç bir şey goturmeyın iyimisiniz siz ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

new york a gelen kalin kiyafet getirsin ozellikle kalin palto ve bot !

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

güncelll//

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de fazla bir şey götürmeyi düşünmüyorum. Oradan alacağım eğer gidersem tabii.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar ben tütün götürmeyi düşünüyorum. Aranızda daha önce götüren var mı? Yanlış anlaşılma durumu olur mu? ve de limit hakkında bilginiz var mı? Teşekkürler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı nojust Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben tütün götürmeyi düşünüyorum. Aranızda daha önce götüren var mı? Yanlış anlaşılma durumu olur mu? ve de limit hakkında bilginiz var mı? Teşekkürler
    Tütün konusunda çok seçici değilsen hemen hemen her yerde tütün bulabilirsin benzincilerde vs. Oradan da alabilirsin gibi. Ha ben özellikle buranın tütünü istiyorum dersen sıkıntı olacağını sanmıyorum. Durumu açıklarsın en kötü çöpe atarsın .Orada sigara gerçekten büyük masraf içen arkadaşlara tavsiyem tütün alıp kendileri sarsınlar 10 kat falan ucuz oluyor.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

bu başlığı gördükçe aklıma sadece 'para' geliyor. para götürün arkadaşlar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    10

Hediyelik eşya götürün, oradaki insanlara Hatıra bırakın (madeni TL bile olur), insanlarla güzel diyaloglarınız olur daha sonrasında. Ben Türk kahvesi cezve lokum Antep fıstığı falan götürmüştüm, onun dışında hemen her türlü ihtiyacınızı ordan tedarik edersiniz zaten.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ıslak mendil
    kulak çubuğu
    ağda bandı
    tırnak makası
    ağrı kesici ( kesinlikle)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Valizime ilk koyacağım şeyler; ilaç (her şartı göz önünde bulundurarak), çabuk çorba, kuruyemiş ve priz dönüştürücü. Bunların olmazsa olmazlardan olduğunu düşünüyorum arkadaşlar. Benim ilk watım olacak başka tavsiyesi olan var mı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks