Sayfa 17 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 713141516171819 SonuncuSonuncu
Toplam 569 adet sonuctan sayfa basi 481 ile 510 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Six Flags The Great Escape Lake George/NY

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı SaiLorBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha önce belirtmiştim tekrar söyleyeyim 2010 da gittim bu yaz tekrar gidiyorum sorularınız olursa buyrun sorun
    yine bu forumda olan ve daha onceden gitmiş biri bana yardımcı oluyor. tecrübeli arkadaşlarla tanışmak gerçekten güzel sen hangi pozisyonda çalıştın?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

lifeguard idim ben

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bende gidiyorum bu yaz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

lake george nasıl bır yer acaba ikinci iş için nasıl bır yer?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

konaklamayı daha ayarlamadım ama büyük ihtimal şehrin içinde olacak ulaşım sorununu nasıl çözebilirim bisiklet mi alsam

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar 2010 yazında gittim bu yaz yine gidiyorum merak ettiğiniz birşeyler varsa yardımcı olayım
    konaklamayı daha ayarlamadım ama büyük ihtimal şehrin içinde olacak ulaşım sorununu nasıl çözebilirim bisiklet mi alsam

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

sana şöyle bir şey söyleyebilirim armadanın six flags için bir normal fuar kontenjanı var bir de ekstra kontenjanı var.eğer işini fuardan aldıysan parkın yakınındaki parka ait kabinlerde kalırsın türk ve singapurlulardan oluşan yerleşke tarzı bir yerdir ve çok sıcak bir havası vardır bana göre belki özlediğim için bana öyle geliyor.Ama eğer ekstra kontenjan içinde yer alıyorsan parka biraz daha uzak bir yerde hillside motel var benim hatırladığım başka yerlerde var tabi oralarda kalıyorsun.yürüme mesafesinde olmadığı için hergün araçla gitme derdi olabilir.Bir de şuna açıklık getiriyim

1.söylediğim durum için yürüme mesafesi olsa bile bisiklet güzel oluyor ama
    2.durum için bisiklet kurtarmaz araç şart.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

lake george ta ikinci iş olayını hiç araştırmadım ama bir gün 2-3 tane kazak veya kırgız hatırlamıyorum arkadaş geldi bizim kaldığımız yere ne iş anlaşmaları var ne kalcak yerleri öylece gelmişler baktım sonradan hepsi bir yerlerde çalışmaya başlamış.yani arayan bulur.fakat eğer parkta çalışıyorsan ve çok kazanmak istiyorsan öncelikli hedefin fazla iş saati almaya çabalamaktan öteye geçemez zira iş saatleri de sıkıntı yaratabilir.Ama ben illa 2.iş istiyorum başarabilirim diyorsan çok fazla motel var etrafta mutlaka bir yerde housekeeper olursun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar six flags great escape teki işimizi amerikada mı seçiyoruz yoksa şu anda sizn orada çalışcağınız konumlar belli mi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

gittiğinde seçersin veya seçilirsin food,ride,lifeguard hangisinde eksiklik varsa yönlendirebilirler seni veya sorarlar ne olmak istersin diye duruma göre değişir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu yaz gidiyorum arkadaşlar konaklamayı ayrladınız mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

konaklama konusunda önerileri olanlar var mı?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Eğer parkın konaklamasıyla gitmiosun, şirketin Mayıs ayında belirlicek diye biliyorum,
    ama şuanda CrazyHouse un yenilendiğini ve dehşet bir hale geldiğini biliyorum, orayı düşünebilirsin, göle fln da yakın, ama parka gitmek için araç şart
    Ah! küçük hokkabazlık, sefil aynalı dolap;
    Bir şapka, bir eldiven, bir maymun ve inkılap! NFK

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar hangi tarihte six flags great escape için yola çıkacaksınız?aynı tarihte gidecek olanlar varsa yol açısından kolaylık olabilir.benim uçağım 30 haziranda istanbuldan kalkıcak.eğer aynı tarihte uçuşu olan ve lake george'a gidecek arkadaşlar varsa tanışalım.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Sukey ve ben 10 haziran da gidiyoruz, sen baya geç gidiyorsn.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de 6 haziranda gidiyorum iletişime geçmek isteyen arkadaşlarla görüşebiliriz

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart lake george da hostel gibi ucuz konaklama nasıl bulunur?

Vizeyi almam durumunda lake georga gideceğim ve ordaki konaklama seçenekleri hakkında hiçbir fikrim yok.Haftalık ne kadara kalabilriim nerede ne şartlarda kalabilirim biliyorum.Bilgisi olan paylaşabilir mi.kalacak yerler konusunda resimleride olan siteler var mı?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Hillside da 75-85 $ arası olacak bu yaz, tam kesinleşmedi ama,
    lake george içinde de en az 85$ ten başlar bence, şirketin ayarlamıyor mu konaklama?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Selam arkadaşlar ben 11 haziranda thy ile direkt ny a gideceğim bir sürü sorum var ama sizlere en önemlilerini soraym :

1-Konaklayacağımız yerin resimlerini nerede görebiliriz vede kaçar kişilik odalarda kalacağız(erkekler için)

2-çoğu yerde debit isteniyormuş kalacağımız yer için biz ilk iki hafta para almıcaz ve üstüne debit masrafımız var ise ne kadar olur ortalama

3-odalarda wireless varmı ve son soru oradan alacağımız hat ile 3gden video calling yapabiliyormuyuz yada skype yada viberdan konuşabiliyormuyuz ücretsiz tşk ederim bu arada 11 haziranda gelecek olanlarla tanışalım. ilk mesajım hayırlı olsun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation merhabaa

Alıntı redlabel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar ben 11 haziranda thy ile direkt ny a gideceğim bir sürü sorum var ama sizlere en önemlilerini soraym :

1-Konaklayacağımız yerin resimlerini nerede görebiliriz vede kaçar kişilik odalarda kalacağız(erkekler için)

2-çoğu yerde debit isteniyormuş kalacağımız yer için biz ilk iki hafta para almıcaz ve üstüne debit masrafımız var ise ne kadar olur ortalama

3-odalarda wireless varmı ve son soru oradan alacağımız hat ile 3gden video calling yapabiliyormuyuz yada skype yada viberdan konuşabiliyormuyuz ücretsiz tşk ederim bu arada 11 haziranda gelecek olanlarla tanışalım. ilk mesajım hayırlı olsun
    bende 11 inde gidiyorum tanışalım belki birbirimize yardımımız olur
    mesaj atarsan sevinirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tamam ekledim seni .) sorularıma cevap verecek birileri yokmu en önemli soru yerleşimimiz nasıl olacak ve yerleşeceğimiz yerin önüne kadar greyhound otobüsleri bırakıyormu bizi ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Su an burda tek Türk olarak samosette kaldığımı belirtmek isterim. İlk kez geliyorum ve kaldıgım yer parkın içinde geldiğinizde görüşürüz ztn

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question

Alıntı WohL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su an burda tek Türk olarak samosette kaldığımı belirtmek isterim. İlk kez geliyorum ve kaldıgım yer parkın içinde geldiğinizde görüşürüz ztn
    wohl jfk dan samoset e gidişin nasıldı vede ben 4 30 otobüsüne binecem 10 gbi orda olacam girişte bir problem çıkmadı dimi senin birde kaç kişilik odalarda kalınıyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar 20 haziranda gidiyorum six flagse? Kalacak yer için hillside seçtik şimdilik nasıldır??
    ayrıca çift olarak gidiyoruz kız arkadasıyla giden arkadaşlar varsa benimle irtibata geçsinler hem araba hemde ev konusunda daha rahat olur

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hahah melih ayaz arkadaşımdır 2010 yazında amerikadaydık taa o zaman yazdığı yazıya cevap vermişsin.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı WohL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    singapurlulara ezdirme gendini yiğidim şaka bi yana çok merak ediyorum ne halde orası Mick vardı oradan sorumlu ama bu sene yok orda kim var onun yerine söylersen çok sevinirim 17 sinde ordayım 2. gidişim olucak lake george a

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

can neden hillside ı tercih ettiniz birde haftalık ücreti nekadar ve mesafesi ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

singapurlulara ezdirme gendini yiğidim şaka bi yana çok merak ediyorum ne halde orası Mick vardı oradan sorumlu ama bu sene yok orda kim var onun yerine söylersen çok sevinirim 17 sinde ordayım 2. gidişim olucak lake george a

Mick yok mu bu sene? Bu olmadı işte...
    Benim de 2. gidişim ve 13'ü ordayım inşallah.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

alper hangi yıl gittin oraya? Mick le konuştum geçenlerde six flags teki işini bırakmış zaten miami de yaşıyordu normalde orda işe başlamış 40 yıllık mick biz gidiyoruz diye işi bıraktı şansımıza o olsaydı orda baya iyi olcaktı bizim için ama yokluğu daha da iyi olabilir rahatlık açısından mesela amerikalıları oraya getirmemize pek sıcak bakmıyodu mick.şu anda kim sorumlu ordan bilmiyorum ama erken giden arkadaşlar bi bilgi verirse iyi olur.Mick'in bana dediğine göre arada bir parkın güvenliği kontrole gelebilirmiş.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

11 haziran 05:50 amsterdam aktarmalı Lake george warmı gıden

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)