Sayfa 16 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 612131415161718192026 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1173 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 480 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Point - Sandusky, OHIO

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hay allahım biletim alındı dıye sevınsem mı uzulsem mı bilmiyorum.dayım oyle bi bilet almıs ki.iyi guzel thy almıs ama chicago gıds 14 haziran cleveland aktarma 15 haziran hadi onu gectım chicago da 1 gun takılırım.dayıma donus new york al dedım ama yıne aynı sekılde cleveland-chicago istanbul almıs.insallah degıstırebilirm new york a.bu arada 1630 tl.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Çok değil mi 1600 lira? 1200lerde alan çok var.
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok değil mi 1600 lira? 1200lerde alan çok var.
    1200 degılde 1400 e alan cok var ama benden 1 ay once alan arkadsım benden daha pahlıya aldı .bide ben biraz gec aldım bide aktarma da var ya cleveland a ondan boyle .

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaslar 15 haziran da cleveland havalinmanında olacak var mı 16.30 da ordayım.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yokmu bileniniz ,duyanınız 15 inde hopkins te olacak birisi.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bir gün sonra cedar point'teyim...eğer tek başına isen 100 dolara taksiciyle anlaşmaya bak...JFK-CLE uçağı küçük zaten hemen farkedersin watçıları onlara takılabilirsin. ha param yok filan diyorsan git greyhound'a bin oradan seni alacaktır CP aracı.
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

el-edebi greyhound a nasıl giderim ,bide cp aracı dedıgın nedir.biyerde servis varmıs diye bir sey okudum 25 dolar a dogrumudur? sende olmasan bu konunun hali harap.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı el_edebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir gün sonra cedar point'teyim...eğer tek başına isen 100 dolara taksiciyle anlaşmaya bak...JFK-CLE uçağı küçük zaten hemen farkedersin watçıları onlara takılabilirsin. ha param yok filan diyorsan git greyhound'a bin oradan seni alacaktır CP aracı.
    Ben de 16'sında Cedar Point'teyim.Ben Boston'dan gelecem.İstersen beraber gidebiliriz.Ben Cedar Point'e ilk defa gidecem.Geçen yıl Alaska'ya gitmiştim.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu cedar ın ordaki gölde yuzuluyor mu acaba?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

cedarın etrafı plaj sanırsam plaj olduğuna göre yüzülüyordur..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaşlar biletimi aldım 20 haziranda gidiyorum aynı gün 23.40 da cleveland havalimanında olacağım inşallah bugün bu saatte burada olacak varsa haberleşelim..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar 16 hazirana biletimi aldım.16 haziran saat 11.22 de cleveland'deyim.O gün gelecek varsa bekleyebilirim.Beraber gideriz.Daha ucuza kapatmış oluruz taksi parasını.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

CLEVELAND HOPKİNS HAVALİMANINA GİDECEKLERİN LİSTESİ

2 haziran 20.00 twentysix

13 haziran 21.45,23.00 exclusive ve 2 arkadası, Molvero ve 3 arkadsı (23.00)

14 haziran 19.00: benim bi arkdasım ve onun bi arkadsı 2kişi daha var bugun

15 haziran 16.00:rcp

16 haziran 23.30 Baver

20 haziran 23.40 oceansoul,,,wayne88 saat bilinmiyor

27 haziran 07,30 noiroi ve arkadası

ayrıca f.....bo.k adlı sosyal paylasım sitesinde cedar point 2010 youlcuları ve cedar point 2010 employees adlı 2 grup var onlardan da yararlanabilirsinz.
    Konu TeMPuS tarafından (11-06-2010 Saat 12:54 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bende 2 Haziran 7.59 pm de cleveland hopkinsteyim hatta o gecede oradayım muhetemelen

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende cedardayım bu yaz inşallah.food host olarak gidiyoru.eğer tecrübeli food host olarak cedara giden arkadaşlarımız varsa biraz bilgi verebilirler mi ben de 20 haziranda clevelandda olcm

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı wayne88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende cedardayım bu yaz inşallah.food host olarak gidiyoru.eğer tecrübeli food host olarak cedara giden arkadaşlarımız varsa biraz bilgi verebilirler mi ben de 20 haziranda clevelandda olcm
    20 haziran saat kaçta? ben de 20 haziran 23.40ta orda olcam inşallah..orda bikaç kişi daha bulup gideriz cedara haberleşelim..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı rcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

14 haziran 19.00: benim bi arkdasım ve onun bi arkadsı

16 haziran 23.30 Baver

20 haziran 23.40 oceansoul

ayrıca f.....bo.k adlı sosyal paylasım sitesinde cedar point 2010 youlcuları ve cedar point 2010 employees adlı 2 grup var onlardan da yararlanabilirsinz.

güzel olmuş liste işi..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı rcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

2 haziran 20.00 twentysix

14 haziran 19.00: benim bi arkdasım ve onun bi arkadsı

16 haziran 23.30 Baver

20 haziran 23.40 oceansoul,,,wayne88 saat bilinmiyor

........guncel

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

cleveland hopkins e gecevaran arkadaslar eger taksi tutmayacaksanız sabaha kadar beklemnıze gerek yok arastırmalarıma gore havalimanından cleveland sehırıne 1.05 am ye kadar metro var.ordanda 3.00 am ve 3.45 am de amtrak tan tren var.yani ilk once metroya binip metrodan indikten sonra taksiye bınılınebilr amtrak a gıtmek ıcın google earth den fazla uzak gorunmuyor ama gece vaktı ne olur ne olmaz.ordanda amtrak 11 dolar .cedar a yakın bi yerde iniliyor ordanda yine taksi tutulabilr.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar uzun süredir buralara giremiyordum ancak geldim...bir sorunuz varsa bana özelden atın mailden bildirim geliyor vakit yaratır bakarım...

clevelend hopkins'ten cedar point'e gidiş yolları

1-Yaklaşık 100-120 dolara taksi tutabilirsiniz.
    2-3+ kişi iseniz adam başı 25-30 dolara van tipi araçla gidersiniz (o adamlar havaalanında sizi bulacaktır merak etmeyin başınızda biterler)
    3-Havaalanından metroya binersiniz. Tower City/public Square durağında inip taksiye binersiniz. ordan greyhound terminaline gidip otobüse binersiniz (otobüs saatleri hakkında bir bilgim yok ayrıca kahrolsun greyhound ) sandusky'de indiğiniz vakit cedar point aracını bulursunuz zaten orda alırlar sizi.
    4-hopkins'ten cleveland greyhound terminaline taksiyle gider 3 numarayı kısaltırsınız.
    5-ucuzcular ve benim gibi tren hastaları için ise teklifim şudur. eğer gece geldiyseniz sabaha karşı 2.53 ve 3.27'de (rötar yapmazsa) sandusky yönüne giden bir AMTRAK treni mevcuddur. gece 1'e kadar işleyen metroya binersiniz. public square durağında inip taksiye biner ve kısa sürede oraya varırsınız. tren bileti 17-11 dolar'dır yani UCUZDUR... sandusky tren istasyonundan taksiye atlar gelirsiniz.
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

el-edebi cedar point aracı nedir?

Araştırmacı Watçı HakaN84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaslar hepinize slm. ben bugun itibariyle cedar pointe giris yaptim. yolculugum lexington,KY den clevland a ardindan da sandusky e greyhound otobus firmasiyla oldu.greyhound dan lex to sandusky bileti aldim fakat icinde aktarma oluyo kendiliginden. (bu arada lexington a ucakla gitmistim)
    soyle soyluyum, sandusky ye gidecek arkadslar greyhound firmasini kullanabilirler, cleveland da 3 nolu kapidan giris yapiliyor.
    kisaca soyle anlatiyim sandusky den sonraki olayi; sanduskye geldigimizde otobus duraginda indik ve bizi cedar point calisani karsiladi. cantalarimizi yukletti ve hepberaber (bircok ogrnci vardi) cedara gittik.
    direk house olayina girdik ve kisa surede yurda yerlestik fakat sunu soylemeliyimki yurtlar cok kotu. fazla bisey beklemeyin sakin. yeni yurtlarda dolmus simdiden biz sorduk arkadaslarla.
    daha sonra human resource ofisine gittik ve sira yuzunden 2,5 saat bekledikten sonra kaydimizi yaptik. size yaklasik 7-8 sayfa sey imzalatiyolar. ingcem kotu oldugu icin ben durmadan yardim aldim saolsunlar yardim ettiler yarin da son kalan ssn numarasi icin doldurmamiz gereken formu teslim etcem ve sonrasinda id kartimi alcam.
    ilerleyen olaylari anlatir sizi bilgilendiririm. kib by

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı HakaN84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar hepinize slm. ben bugun itibariyle cedar pointe giris yaptim. yolculugum lexington,KY den clevland a ardindan da sandusky e greyhound otobus firmasiyla oldu.greyhound dan lex to sandusky bileti aldim fakat icinde aktarma oluyo kendiliginden. (bu arada lexington a ucakla gitmistim)
    soyle soyluyum, sandusky ye gidecek arkadslar greyhound firmasini kullanabilirler, cleveland da 3 nolu kapidan giris yapiliyor.
    kisaca soyle anlatiyim sandusky den sonraki olayi; sanduskye geldigimizde otobus duraginda indik ve bizi cedar point calisani karsiladi. cantalarimizi yukletti ve hepberaber (bircok ogrnci vardi) cedara gittik.
    direk house olayina girdik ve kisa surede yurda yerlestik fakat sunu soylemeliyimki yurtlar cok kotu. fazla bisey beklemeyin sakin. yeni yurtlarda dolmus simdiden biz sorduk arkadaslarla.
    daha sonra human resource ofisine gittik ve sira yuzunden 2,5 saat bekledikten sonra kaydimizi yaptik. size yaklasik 7-8 sayfa sey imzalatiyolar. ingcem kotu oldugu icin ben durmadan yardim aldim saolsunlar yardim ettiler yarin da son kalan ssn numarasi icin doldurmamiz gereken formu teslim etcem ve sonrasinda id kartimi alcam.
    ilerleyen olaylari anlatir sizi bilgilendiririm. kib by
    vayy ilk cedarcı vardı tebrikler inşallah güzel gecer yazın..

Tecrübe Puanı
    15

evet sonunda vardim. burda kayit tablosu var hangi ulkeden kim geliyosa herkes bir yildiz yapistiriyo ve tr de sadece 1 tane var beni burda yalniz birakmayin millettttt... ))

Tecrübe Puanı
    15

herkese tekrardan slmlar.. bugun ilk is gunumu yasadim..sunu soyleyebilirimki food host olan arkadaslar cok sansli. ben ride hostum ve bugun gunesin altinda yandim. :S hic guzel bisey degilmis.. food olan arkadslar calistiklari yerde ucretsiz cok guzel yemekler yiyebiliyorular ve isleri erken baslayip erken bitiyo. diger isler hakkinda bi bilgim yok henuz. fakat ride hostluk iyi degilmis ben bunu anladim. :S
    neyse, buraya geldiginizde kayit islemlerinden sonra training e katilcaksiniz ve sonra uniformalarinizi alip ise baslicaksiniz.. zaten ogrenirsiniz ama bilginiz olsun diye soylemek istedim. yardimim dokunursa cok sevinirim.. sormak istediginiz bisey olursa sorun lutfen arkadaslar.. kib grs.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dostum yanımızda getirmemizi tavsiye ettiğin veya sakın getirme dediğin bişe var mı gelirken?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya ben food hostum 27 hazranda orda olcam siteye biraz geç kayıt oldum ggerçi heycan arttıkça keşfetme arzusu daha çok arttığı için yeni yeni keşfettim siteyi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar adım zeynel bende 27 haziranda orda olcam ve fod host olarak çalşcam hakan senden önce food için öle şeyler yazmışlardıki mutfakta bişeymi yapıolar die korktum açıkcası nkadar kötü olabilir ya die düşÃ¼nmeye başladım ama sen içimi rahtlattın çok saol

Tecrübe Puanı
    15

Alıntı OceanSoul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum yanımızda getirmemizi tavsiye ettiğin veya sakın getirme dediğin bişe var mı gelirken?
    aslinda burdaki walmart tan herseyi alabilirsiniz ama yok ben masraf yapmak istemiyorum evden getircem herseyi diyosaniz ssunlari getirin derim..

1 Yatmak icin ne gerekiyosa (yastik, carsaf, pike, vs...)

2 kisisel bakim malzemeleri.. (sampuan,parfum falan filan iste.) burdan da alabilirsiniz ama belki zamaniniz olmayabilir ve zor durumda kalmamaniz icin getirin derim ne gerekiyosa..)

3 odalarda buzdolabi yok ve emin olun cok gerekli oluyo.walmarttan alabilirsniz bir tane minidolap. fiyatini bilmiyorum ama ogrenirsem size soylerim.) burasi ucuz gibi dusunmeyin sakin. gayette tr gibi fiyatlar ama cola ucuz. 24 lu kutu kola paketi walmart ta 3-4 dolar bisey. su da ole. fakat bunlari sogutacak biseyiniz yoksa almaninda bi manasi kalmiyo. :S inanin bana burasi cok sicak. bu yuzden yaninizda kesin gunes kremi getirin. eger ride host iseniz bitersiniz ilk gunden kirmizi domates olursunuz :P

4 elbise alin yaniniza derim. ama ince t-shirtler shortlar ve bide terlik yada sandalet falan alin.. bolca ic camasiri ve corap falan alin ki habire yikatmak zorunda kalmazsiniz. birikince yikatirsiniz hepsini. burda yurdun icinde bi oda var ve 1 dolara makina camasirlarinizi yikiyor. diger makinada 1 dolara kuruluyor. yani 2-3 dolar arasi camasirlarinizi yikatabiliyosunuz. bu arada corap alin diyorum belki bazi arkadaslar sorar yazin neden corap giyiyoruz diye, hemen soyleyim, burda is basindayken mecburen ayakkabi giyiyorsunuz ve patik coraplar guzel olur. ayakkabinizinda rengi beyaz olmali. eger ayakkabiniz yoksa dert etmeyin burdaki wardrop house da is kiyafetleriyle ilgili hersey satiliyor zaten. beyaz spor ayakkabi $20, cedar sapkasi ve gunes gozlugu toplam $9, kemer $1. falan..

5 elektronik konusuna gelecek olursak bi netbook veya alaptop cok isinizi gorecektir. eger netbookunuz yoksa, burdaki bestbuy da 250-380$ arasinda guzel netbooklar bulabilirsiniz ve yeterli olur.. ama tr den getireceksseniz mutlaka yaniniza priz ceviriciyi almayi unutmayin cunku burda cok pahali. hem cep tel iniz icin hemde pc niz veya diger elektronik aletleriniz icin cevirici alin kesinlikle. sanirim tr de 1-2 tl ye bulabiliyosunuz fakat burda 8-10 dolar falan. tamamen israf yani
    her neyse.
    kisaca paraniz varsa sorun olmaz.. burda en onemli sey para cunku )

su anda aklima gelenler bu kadar. ekstra ne ogrenmek isterseniz sorabilirsiniz.umarim yardimci olabilmisimdir. iyi gunler..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hakanımm şu trafikciler nabıo orda bi hal hatır soraydın 2 hafta snra ordaym
    "what happens in miami stays in miami too.."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)