Sayfa 12 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 28910111213 SonuncuSonuncu
Toplam 369 adet sonuctan sayfa basi 331 ile 360 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gidenlerden Anılar (Yazı Dizisi) By @necro

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk gidişimde 1 hafta boyunca Türk görmedim,Sonra 2 tane Türk ile tanıştım ve aynı gün otobüste eve dönerken bi ses duydum..Biri Ha S.ktir dedi yarım yamalak,döndüm baktım tanıştığım kişiler mi söyletiyo diye otobüste yoklardı,sonra başka biri "not like that,you should say Hass S.tirr" dedi kim olduğunu göremedim direk yanlarına gittim birader hanginiz Türksünüz dedim ve küfür yoluyla tanıştığımızı anlayan herkes yarılmıştı gülmekten
    güzel bi yöntem etraftakiler nasıl anlamış küfür oldugunu

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı canan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ıngılızcesı var sanıpta oraya gıdınce olmadıgını anlayanlardanım
    yalnız gıtmıstım ve dıl benı gercekten zorladı. Yaptıgım rezıllıkler anlamadıgım seyler yanlıs anladıgım seyler / ben asık oldum orda wat sayesınde hayatımın askını yasadım cok guzel gunler gecırdım .. Asla unutulmayan ruya gıbı anılar..
    ben de inglzcesi yok sanıp oraya gıdınce oldugunu anlayanlardanım
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

küfür ile tanışmak iyimiş çok güldüm .dd

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

amerika bazısına göre çok iyidir bazısına göre kötü bir deneyimdir ama hayatında hiç çalışmamış ve zorluk çekmenin z'sini bilmeyen bir insan için çok zordur. ben iki defa amerikaya gittim ve ilk iki haftanın dışında gayet eğlenceli geçti. ben amerikada çiğ köfte yoğurup ellerimle taylantlılara yedirdim hele küfür muhabbetlerini hiç demiyorum wildwood''ta çok türk var zaten 1 km öteden belli oluyo turk oldukları yanınızdan geçerken selam veriyolar sana o kadar doğal bişeyki orda türke rastlamak hele ross ve wallmart mağazalarına her gittiğimimde a.q diyen bir türke illa rastlarsınız. amerika macerasında kilit nokta ilk iki hafta o haftalar geçtikten sonra işiniz ve konaklamanızda varsa ki ne kadar kötüde olsa zevk almaya başlıyosunuz. zamanın içindeyken sıkılıyosunuz bunalıyosunuz ama türkiyeye gelince hele WAT sezonu açılınca içiniz gidiyo imkanınızda varsa kendinizi ikinci kez amerikada buluyosunuz. ben ilk gittiğimde işimden çok şikayetçiydim ama ikinci defa self aynı işe gittim ve orda çalıştım zaten WAT'ın bağımlılık yaptığı bilinen bir gerçek bi giden bi daha gidiyo

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

valla okulum bitmese tekrar bu yılda gidecektim ama okul var sırf tekrar WAT yapmak için yüksek lisans yapacam

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

küfürle tanışmak çok bomba olmuş ya

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

güzel konu takipdeyım

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar konu özetle şu;iki kez ABD ye WAT için gitmiş biriyim ve hayatınız da yapmanız gereken en önemli 3 şeyden birtanesi ve ısrarla söylüyorum bu tecrübe hayatınızı değiştirir...gitmeyen arkadaşlar pişman olurlar..hiçbir zaman herşey yolunda gitmez tabi ki her gülün bir dikeni vardır..birazcık pürüzler olacak haliyle ama amerika gerçekten macera dolu amerika
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Felaket özledim ABD'yi, üniversiteyi bitirmeden kesinlikle bir kez daha gitmeyi düşünüyorum.Oradayken isyan ettiğimiz de oldu ama şimdi onlar hiç aklıma gelmiyor, fotoğraflara baktıkça özlem duyuyorum.Gerek Türkiye içi olsun gerekse de yurtdışı olsun çok güzel arkadaşlıklar kurdum.Hatta yabancı bir arkadaş ziyaretimize bile geldi.İşin özeti WAT yapmak gibi bir fırsatınız varsa değerlendirin.Bazı istisnalar dışında genel olarak çok memnun kalacağınızdan emin olun.Sonuçta tek başınıza dünyanın bir ucuna gidip 3 ay yaşıyorsunuz, geçinmeye çalışıyorsunuz, belki de Türkiye'de hiç uğraşmadığınız bürokratik işlerle uğraşıyorsunuz.Bunlar büyük tecrübeler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende seneye böyle şeyler yazcam inşallahhh

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sabah kalktık ev halkı banyo sırasına girdik bi baktık ki lamba yanmıyo
    neyse zar zor elleri yüzleri yıkadık işe gittik
    akşam bulaşıkdayım restoranda
    mutfakda çalışan biri geldi
    saat 10 da garsonlara ve mutfaktakilere yemek çıkardı
    kuzu eti yermisiniz diye
    soruyomuş adam
    do u eat lamb
    falan diye ben anlamadım ilk ne diyo bu falan dedim
    what dedim
    tekrar lamb dedi
    sonra alla alla bizim banyonun
    lambasnn patlak olduunu
    nerden biliyo bu ya dedim
    lamp la bağlıyorum olayı ben
    yes yes dedim
    sonra yanımdaki
    türk arkadaş yine sordu
    ne diyon anlamadım diye
    çocuk lamb lamb dedi
    çaresiz bi şekilde elleri kaldırdı
    ve meee
    diye bağırmaya başladı
    biz koptuk...yerlerdeyiz ...
    Konu ipekunal tarafından (31-01-2013 Saat 11:58 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

WAT'a laf atan arkadaşlarınızı ignore edip, hayatınızda yokmuş gibi davranabilirsiniz. O kadar güzel bir şey bu! Anlatmak isterdim anıları ama anlat anlat bitmez ki. Bu o kadar da güzel bir şey ki ABD'de tanıştığınız arkadaşlarınızla sonra tekrar buluşursunuz Avrupa'da (buluştuk türkiye'de) daha sonra da siz oralara gidersiniz ( 3 hafta sonra gidiyorum ) uzun lafın kısası yapın yaptırın. Fakat dönünce, ABD'deki yaşantınızla TR'deki yaşantınızı kıyaslamayın, işte orada kaybeden siz olursunuz.

Tecrübe Puanı
    15

Kesinlikle öyle kardeşim...Tükriye ile ABD yaşantısı arasında o kadar uçurumlar var ki..Ama ABD var ya ABD...İşte orayı yaşayanlar için Country of Dreams....WAT Where Amazing Happens
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Gecen eylul sonu is bitimi yaptigim 4 gunluk las vegas los angeles tatili herseye bedel uykusuz gecen dopp dop dop dolu 4 gun las vegasin en iyi otellerinden birinde ve altimda son model arabam.offf offf cok ozledim cokkk. 3. sefere de internship olcak umarim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bende bir arkadaşla california da otelde çalışıyorduk, patronla aramız iyi di bizi grand canyona götürdü bir ara, dönerken bi antikacı vardı ordan birşeyler alacam otel e bi bakalım dedi patron bizde tamam dedik gezmiş oluruz neyse girdik içeri bi adam bir tane çocuğu birde 2 tane kız çalışıyo orda tabi daha hiç türk görmedik önce arkadaş rahat konuşuyo türkçe laf atıyo kızlara etrafa bakıyoruz nazar boncuğu mu desen paşabahçe tabaklar mı desen ama fiyatlar uçuyoo lan diyoruz almışlardır türkiyeden satıyorlar a.. 10 katına tabi argo kelimeler uçuşuyo havada veee arkadaşlar dükkanın sahibi demez mi çocuğa olum bana bi su getir, tabi türkçe donduk kaldık hemen adamla sohbet falan numaraını verdi bir sorun olursa yardım isterseneiz hemen arayın sağolsun çok iyi biri çıktı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Umarım ben de bu yazın sonunda sizler gibi anılarımı anlatabilirim. Çok büyük keyifle okuyorum. Paylaşan herkese teşekkürler!
    Yazın Newport, Rhode Island!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

amerika maceralarla dolu arkadaşlar. başkların hikayelerini boşverin, kendi hikayenizi yazın. Zorluklar yaşamayacaksınız sanmayın. yılmayın, korkmayın. devam edin. kazanan siz olucaksınız çünkü

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

2012 yazında NJ wildwoodda cok güzel bir WAT deneyimi yasadım yalnız orada bulundugum ilk hafta basıma ilginc bir olay geldi. Ben oraya vardıgımda daha amerikalı liseli veletlerin okulları bitmemişti ama haftasonları kaldıgım yer yazlık bir yer oldugundan tatile geliyorlardı , schoolgang olayları falan neyse bir gün işten dönmüşüm yorgunum evimin kapısının onunde sigara içiyordum zenci bir amerikalı cocuk bana dogru yaklaşmaya basladı , cok yakınıma geldiğinde uzerindeki alkol kokusunu iyice alabiliyordum once sigara falan isticek sandım ama sonra bilindik hareketlerle ve aksanla "u got bitches ?" diye sordu ben ama hiç istifimi bozmadım daha sonra "I ll smash u" dedi ben de ilk başlarda sarhoş diye bulaşmak istemedim bir de orda gurbette olan biziz sonucta ama "smash u" diyince sinirlendim ve " have u ever met with an ottoman slap?" dedim ayağa kalktım cocuk böle bi korktu arkadasları da liseli pijler o sırada videoya falan cekiyolardı ben öle kalkınca cocougu hemen yanımdan uzaklaştırdılar , sonra bi sigara daha yaktım otrmaya devam ettim o sırada yan tarafımzdaki içki dükkanından ırkçı bir beyaz abimiz sağlam adammıssın tarzı cumleler kurdu falan nese öle bi hikayeydi işte

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Lake George'da NY Slice Pizzeria diye bi pizzacı varmış, oraya çalışmaya gideceğim haziranda, bu mekan hakkında herhangi birbilginiz var mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

harika bi yazı dizisi olmuş arkadaşlar, okudukça gaza geliyorum hazırlıklar yapasım geliyo

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

36 sayfanın tamamını okudum. 2 gün sonra sınavlarım başlıyor ama sınav moduyla alakam kalmadı şu an. hemen yarın uçağa binip gitmem gerekiyomuş gibi hissediyorum.. yazan arkadaşlar elinize sağlık gitti bizim sınavlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dün bostan logan'a iniş yaptım. suan maine'deyim. hemen özet geçiyim;
    bostonda bu günler çok yağış varmış, bakmadan çıktığım için pişmanım hava istanbulun mart ayı gibi, ona göre değerlendirme yapın.
    logan'dan trenle herhangi bi yere gidecekseniz, bu gidişinide amtrak yada the green gardın garından yola çıkacaksanız, dediğim yerlere gitmek için taksi tutun.
    yaklaşık 12 dolar tutuyo taksi ücreti.
    amtrak bilet satmak için kredi kartı yada telefonla rezervasyon yaptırmanızı isteyecek.
    bende dün ikisi de yoktu ve tabiri caizse sap gibi kalmıştım. bi çocugu durdurup derdimi anlattım, o da kendi kredi kartıyla bilet aldı bana 20 dolar ona ücretini ödedim. bu seferde bilet onun adına kesilmişti. amtrak penceresinden isim dğişikliği yaptırdım ve yoluma devam ettim. Şuan çalışacağım yerin yerleştirdiği geçiçi konakladığım otelde kalıyorum. sabah erkenden uyandım, okyanusun kıyısında güzel bi yürüyüş yaptım. insanlarla konuşmaya çekinmeyin, anlamadığınızda tekrarlamalarını sorun. adres tarifi alıcaksanız önlerine boş bi defter verin direkt çizerek anlatıyorlar.her şey güzel görünüyo, zamanla göreceğiz. şimdiden iyi yolculuklar...

Uçuşa Hazır Watçı Aytek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

necro bu konunun 10 sayfasını trollemiş resmen l0l

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yıl 2012, yer NJ Wildwood, Morey's Piersta Ghost Ship tarihinin ilk türkleri olarak ben ve BurakYILMAZ görevimizi tipik amerkalılardan farklı ve çok daha efektif şekilde yerine getiriyoruz. Makyözümüz Angelonun muhteşem tekniği ve kostümlerimiz sayesinde insandan başka herşeye benziyoruz.(o haldeyken bile her gün 3 5 liseli ergen call me maybe çekip telefon numaramızı istiyolardı.)Gemiye 10 siyahi(siyahiler beyazlara oranla çok daha fazla korkuyordu) bindiği haberi içeri geldiğinde rotasyonlarımız dolayısıyla aynı odanın iki farklı yerinden insanları korkutabilcek pozisyondayız. Beklenen an gelir ve siyahi arkadaşlar gemide tur atmaya başlarlar. Ama daha ilk odada iki Türke maruz kalınır ve olaylar gelişir.Bir taraftan Burak diğer taraftan ben saldırdıkça saldırıyoruz. Ortalık feryat figan ağlayanlar mı dersiniz koşarak kaçanlar mı kaçmaya çalışıp birbirine takılıp düşenler mi... Tabi 190 boyunda kaslı siyahi dostlarımızı bu hale soktuktan sonra burakla ben bi 15 dk gülmekten kendimize gelemedik muhtemelen ghost ship tarihinin en sağlam performanslarından birini sergiledik. Şimdi de işte ben istanbulda boş boş oturuyorum burak hala korkutuyo yine orda olmak vardı şimdi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

[QUOTE=mercangl;41579]yazim cok fazla oldugu icin bir cvp daha yazdim. ayrica kaldıgım yeride sirket bana sagladı haftalık 45 dolara. zaten yarısını da almadılar. ama town kucuk oldugu icin ve is saatinin yogun olmasından dolayi cok sıkıldık. is suresince fazla gezme fırsatı bulamadım. benim gitmeden once fazla is tecrubem yoktu yani calismamistım biyerde, oyuzden is acaip zorladı, calismaktan sıkıldım, ama ortam cok guzeldi. bir cok arkadas edindim. calisanlar genelde amerikalı oldugu icin surekli sohbet ettik. dilimi cok iyi gelistirdigime inaniyorum geldigimde sınıf arkadaslarım inanamadılar ve onlarda heveslendiler. ingilizce ogretmenliginde okudugum icin benim en buyuk amacim buydu. 1.5 ay calistim bu surede 3 bin doları cıkarttim ve isten ayrilmaya karar verdim cunku gezmek istiyordum. ordan new yorka gectim ve orda baya bi gezdim. elektronik hastası oldugum icin baya bi alisveris yaptim. insan orda bircok sey ucuz oldugu icin herseyi almak istiyor. ben kendi basima gittim amerikaya. benim icin inanilmaz guzel bir tecrubeydi. cok memnun kaldım.herkese mutlaka tavsiye ediyorum. birlesmis devletlerin dıs politikasindan ve kendisinden nefret edenlerdenim fakat adamlar kendi icinde sistemi cok guzel kurmuslar. iyisiyle kotusuyle takir takir isliyor hersey. ama tabiki amerikan insanlarının yasam tarzı beni hic cezbedemedi. herkose kapitalizm kokuyor bunu gidince daha iyi anlayacaksınız.

Bu sene gitmeyi dusunen arkadaslara tavsiyem herseye hazirlikli olmalarıdır. ayrica sirket secimi cok onemli farkli sirketlerle giden arkadaslarimin bir cogunun geri donmek zorunda kaldıgını duydum . sirketin yanin da o sirketin bagli bulundugu amerikadaki sponsor sirkette cok onemli . ben isimi gitmeden once recruit fuarinda buldum. size tavsiyem bu fuarlara katilin ve mumkun oldugu olcude bu fuarlardan is secmeye calisin. cunku burlarda sectigniz islerde sorun cıkma olasılıgı cok dusuk .bire bir gorusup ona gore sozlesme imzaliyorsunuz cunku. ben sirketimden cok memnun kaldım. program oncesinde program sırasında ve sonrasında surekli yardimlarını gordum. herturlu ayrintiyi bana mail olarak hatirlattilar. suan da vergi iadesi islemlerimi takip ediyorlar. dedigim gibi sirketiniz cok onemli . burdan gitmeden hepsi parayı alincaya kadar neler vaad ediyorlar ama orda rezil ettiler arkadaslarımı bazi sirketler.
    WORK AND TRAVEL SİRKET TAVSİYESİ İSTEYEN ARKADASLAR BANA özelden msj atabilirsiniz.[/QUOTE
    anlattıkların cidden çok faydalı olacak benim için çok teşekkürler.İlk kez şirketinden bu kadar memnuniyetle bahseden birini gördüm ben sitede yeniyim sanırım özelden mesaj atamıyorum o yüzden şirket bilgilerini bana gönderirsen sevinirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de 3 kez gittim .İlk gittiğimde herkes gibi bende kültür şoku yaşadım ama sonra dönmek istemedim.Orda siz ayaklarına bassanız bile "excuse me" diyorlar,kapıyı mutlaka tutuyorlar gecmeniz için,atm lerde yada kuyrukta en az 3 metre geride duruyorlar...Ben çok sevdim o yüzden 3 kez gittim...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar wat için ne seviye ingilizce gerekiyor? Uzun bi süredir ingilizceye ara verdim şuan sıfır desem yeridir. İlla ingilizce konuşabiliyo olmak şart mı? Deneyimi olanlardan cevap alayım lütfen

Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşım deneyim bende istediğin kadar ama sana şunu söylememde fayda var.Artık WAT eskisi kadar kolay değil.Hatrı sayılır bir iş bulup para kazanmak istiyorsan orta seviyeye kadar öğren hala zamanın var.Bu seviye İngilizce ile gitsen bile mundar olursun yani kısacası önermem.Şuan yapman gereken İngilizce kasmak.Sen bana güven dolduruşa gelme mahçup olursun Work and Travel senin için Work and Trouble olur!!!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı omerarslantas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar wat için ne seviye ingilizce gerekiyor? Uzun bi süredir ingilizceye ara verdim şuan sıfır desem yeridir. İlla ingilizce konuşabiliyo olmak şart mı? Deneyimi olanlardan cevap alayım lütfen
    Sifiraa yakin ingilizceyle zaten is bulamazsin is bulsan da vizeyi alamazsin. Mucizze oldu ikisini de hallettin diyelim , oraya gittiginde kisa surede isten kovulursun. Kovulmadin ekstra mucize oldu iste o zaman da tum yaz iletisimsiz sekilde sorun yasayarak gecirirsin. Kisacasi ingilizce calisamaya basla hizlica , Ocak gibi ingilizcen iyilesirse sirketlere basvurmayi o zaman dene.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Sadece ilk iki günde yaşadıklarımı notlarımdan kopyala yapıştır yapıyorum
    1.gun
    Hersey guzel basladi tek sorun taksiye verdiğim 60 dolardi,kalmayi planladigim motele gitmeme gerek birakmayan amerikali arkadasimin ailesi disarda oldugunden evinde kaldim ancak sadece tek gunluk bir durumdu nede olsa yarin evi tutarım dusuncesiyle hareket ettim çok yorgundum eve girdigimi ve yataga yattigimi hatirliyorum sadece...saat gece1
    2.gun
    Saat6 uyandim ve tekrar uyuyamadim motelde kalmak icin ayarladigim cantami bosaltip havuz sortumu ve havlumu koydum parkta havuza girerim diye nede olsa bugun evi tutuyoruz.Bizimle kalacak olan iki rusla parkta bulusup onceden arastirmalarim sonucu buldugum 4adrese gidip evlere bakacagiz,geri kalan 3ev arkadasim daha gelmediler.Sozkonusu iki salak gelir gelmez newyork u gezmeye gidip paranin anasini aglatmislar ceplerinde nakit para yok denecek kadar az sadece kartlarina guveniyorlar.amerikan arkadasim X ile bizim parka gelip bunlarla bulustum ve ev bakmaya ciktik.Gittigimiz ilk uc adreste en erken ptesi tasinabilecegimiz soylendi bizim salaklarda para az oldugundan evi hemen bugun tutmaliyiz yoksa ellerinde kalan parayida otele verecekler..Mecburen 4 numarali bankoya yani gcen yil kaldigim yere yuruduk.Yaklasik 5km yurumusuzdur bu arada yanlarinda bir mal daha getirmisler 3v1 atiyorum resmen.Bizim oglan çırpı gibi yanındaki hatun hakkında bilgi vermiym,bide yanlarında izbandut diye tabir ettigimiz 1.90 ve temiz 100kilo cekecek bir rus ayisi getirmisler bizimle kalcagini saniyorlar sadece simdilik kalabilecegini soyleyip postayi koydum,yok lan nazikce belirttim diyelim..Ellerinde son bir ev oldugunu soyledi sirkette calisan kadin baska secenek olmadigindan kabul etmek zorundayiz bizim iki salagin kalan son parasi olan 600 dolar ( kalıbınızı ....)! ayiboganda para var ama almak istemiyorum basicam tekmeyi ona.neyseki hazirlikli geldim gerisini tamamlayip evi tutacagim ve diger 3kisi gelince parami geri alacagim.Amerikada ev kiralayan şirketler nakit kabul etmezler,çek'e çevirmeliyim hesaplarima gore bana kalan 150dolar bana 1hafta rahat yeter zaten digerleri bir haftaya geliyor parami alirim diyerek geri kalan xxxx kadar parami çek'e çevirtmek icin 7eleven marketine gittim ve tam cekleri alirken sirketin calisani aradi evde bir sorun oldugunu soyledi pek onemsemedim 5dkya ordayim dedm ve kapattim,bizim mallar son paralariyla gunes kremi aliyorlar....
    Bu bir saka olmali evde bildigin musluktan su akarcasına sızıntı var iceride uyumak imkansiz ama yinede orada yatmak icin zorladim hayir dedi burada kalamazsiniz peki napicaz sorusunu ilk calisana yonelttim yuzunun ifadesini hayatim boyunca unutamam.Senin ben sifatini !!!
    Bizim kız ağlamaya basladı benim param yok ne bok yicem diye karttaki parasinida eve vermisti.Hepsi bana bakiyor napicaz dercesine,ayagimda parmak arasi terlik sirtimda sort ve havlum...
    Arkadasim X i ariyorum ama acmiyor buyuk ihtimal calisiyordur valizimde onn arabada.Kız zırlıyor oğlanlar bana bakıyor napıcaz diye cebimde 150dolar ve çekler var ama haftasonu bankalar kapandı çekler bi boka yaramaz.Saat olmus 7 kızın bu çelimsizle geçmişi var ondan uzak duruyo,motele zaten gelemez ben erkek halimle korkuyorum.Delikanliyiz ya :/tmam aglama sen otelde kalmaya devam et bugunluk ben veririm sana borc dedim cocuklarin umrunda degil mal mal bakip guluyolar.Otobuse binip kizi otele braktik 100dolar verdim valizi ayibogana tasittim.Saat 8 ben hala terliklerin efendisi.... X e ulasamiyorum yaklasik bir saat otobus bekledik cebimde kalan 40dolar ve sirtimdaki cantamla hostele ulastim saat 11. Haftasonu oldugundan bankalar kapali cekleri bozduramam ve hostele 30dolar verdim kendim icin, suan saat gece 12 ve yarin pazar.kiza nasil para vericem yarin bilmiyorum ulan kizi birak ben ne bok yicem ! Neyse sabah kahvalti yapacak param var...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)