Sayfa 11 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 789101112131415 SonuncuSonuncu
Toplam 437 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 330 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Not ortalamaları soru/sorun başlığı{Ana Başlık}

BannedUser
    Guest

Alıntı meb_eos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ege ünili olduğunuzu gördüm bende dokuz eylüldeyim izmirde hangi firmaları önerirsiniz hangisi veya hangileri daha iyi teşkkürler...
    meb_eos un bu mesajından sonra konu dagılmıs herkesten özür dilerim bu konunun yeri burası değil şirketler kısmı.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı meb_eos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ege ünili olduğunuzu gördüm bende dokuz eylüldeyim izmirde hangi firmaları önerirsiniz hangisi veya hangileri daha iyi teşkkürler...
    Hocam yazdigin mesajin yeri burasi degil. Lutfen konulari yazdiginiz basliklara ozen gosteriniz.

Saygilar.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya benim ortalama genel de 2 nin altına düşmüyor ama, bu donem ortalaması bayagı bir dusecek, acaba ikinci donemin notları otomasyona girilmeden yarın transkript alsam ve vizede onu gostersem olur mudur?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı calkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya benim ortalama genel de 2 nin altına düşmüyor ama, bu donem ortalaması bayagı bir dusecek, acaba ikinci donemin notları otomasyona girilmeden yarın transkript alsam ve vizede onu gostersem olur mudur?
    bildigim kadariyla olmuyo okudugun son donemin transkripti lazim erken girsen belki bi ihtimaldi finaller aciklanmadi diyip olabilirdi

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildigim kadariyla olmuyo okudugun son donemin transkripti lazim erken girsen belki bi ihtimaldi finaller aciklanmadi diyip olabilirdi
    notlar otomasyona girmedigi için henuz son donem gozukmuyor, bende onu dusunerekten dedim ama ds kac gun içinde gelirki hemen basvursam vize randevu bilmemne..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Oğlum ortalama yerlerde sürünüyor benim 1.5 geliyo donem ortalaması ama geneli 2 nin altında deil, neden bu kadar dustu derse ne diyecegim ben bu adamlara yaa!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Oğlum ortalama yerlerde sürünüyor benim 1.5 geliyo donem ortalaması ama geneli 2 nin altında deil, neden bu kadar dustu derse ne diyecegim ben bu adamlara yaa!
    aynı sorun bendede var...aynı hıkayenın lacıvertınıde ben uydurabılırım...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bence amerika not sorununu kaldırmalı,yoksa stresten sınıfta kalıcaz

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

napçaz yahu ben panik oldum durduk yere!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ben dogruları solemeyı dusunuyorum aslında ders zordu hoca ıyı aıle cocuguydu demeyı dusunuyom

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben dogruları solemeyı dusunuyorum aslında ders zordu hoca ıyı aıle cocuguydu demeyı dusunuyom
    ya bende çalışmaya başaldıgım için bazı dersleri bırakmak zorunda kaldım. buna ne kadar inanırlar onu dusundum o yuzden tedirgin oldum simdi.
    hocanın iyi aile cocugu olması ne demek yaws

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ya bende çalışmaya başaldıgım için bazı dersleri bırakmak zorunda kaldım. buna ne kadar inanırlar onu dusundum o yuzden tedirgin oldum simdi.
    hocanın iyi aile cocugu olması ne demek yaws
    onu yemeyebılırler bılmıyorum gercıde ben 3 senedır bır dıskoda calısıyorum 12-17 saat arası aslında referans bılem alabılırımde bılmıyorum...

bu arada hocaya soledım seyıde acmayım sımdı ortam musaıt deıl

BannedUser
    Guest

aynı sorun bendede var...aynı hıkayenın lacıvertınıde ben uydurabılırım...
    Alıntı cakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence amerika not sorununu kaldırmalı,yoksa stresten sınıfta kalıcaz
    napçaz yahu ben panik oldum durduk yere!
    Ya arkadaslar paniğe gerek yok. referams mektunu alın bari yanınıza. bide söyleyin çalışıyorum diye çok kasmıyorlar zaten daha önce gidenlerin vizesi referans

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hocam bu kelımeyı ıngılızce nasıl soyluceksın onu merak ettım

bu arada bence en guzelı hem calısıp hem okumak olur oyle demenız daha ınandırıcı ve gercekcı olur

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

free sex under the control of the kıng ın kısaltması ıle bır cumle yapıstırırım o anlar

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaslar paniğe gerek yok. referams mektunu alın bari yanınıza. bide söyleyin çalışıyorum diye çok kasmıyorlar zaten daha önce gidenlerin vizesi referans

referans mektubundan kastın ? nedir ne yazıyor onun uzerinde ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaslar cok kasılıyo burda konu benden soylemesı referans mektubu o tarz konulara hıc falzla gerek yok bence mılletı strese sokmaktan baska bır sey olmaz benden soylemesı...

örnek vererek anlatıcam
    ıkı kardes benım arkadasım ege unıversıtesı son sınıf halkla ılıskıler tanıtım ogrencısıydı aynı gun beraber vıze gorusmesıne gırdık
    kendılerı aslen arabıstanlılar libya dogumlulardı onlarda cok panıktıler ıkısını aynı anda vize gorusmesıne aldılar tek memur ıkı ogrencı gorusmeye gırdıler sordukları sorular yıne standartttı hıcbır ekstra evrakda ıstemedıler ....
    işin aslı su tamamen oz guven ve o ankı karsılıklı ıletısımın yansıma bu yuzden bence hıc oyle kasmaya gerek yok herkese vıze verılıyo bende son sınıfım bu yazılanlar yuzunden bende strese gırıcem bu gıdıste

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı maçaası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar cok kasılıyo burda konu benden soylemesı referans mektubu o tarz konulara hıc falzla gerek yok bence mılletı strese sokmaktan baska bır sey olmaz benden soylemesı...

örnek vererek anlatıcam
    ıkı kardes benım arkadasım ege unıversıtesı son sınıf halkla ılıskıler tanıtım ogrencısıydı aynı gun beraber vıze gorusmesıne gırdık
    kendılerı aslen arabıstanlılar libya dogumlulardı onlarda cok panıktıler ıkısını aynı anda vize gorusmesıne aldılar tek memur ıkı ogrencı gorusmeye gırdıler sordukları sorular yıne standartttı hıcbır ekstra evrakda ıstemedıler ....
    işin aslı su tamamen oz guven ve o ankı karsılıklı ıletısımın yansıma bu yuzden bence hıc oyle kasmaya gerek yok herkese vıze verılıyo bende son sınıfım bu yazılanlar yuzunden bende strese gırıcem bu gıdıste
    ya kendime inanamıyorum bende nerden cıktı bu stres dururp dururken anlamadım, son donemin ortalaması 1.4 gelicek endişelenme diyosun yani,

BannedUser
    Guest

Onu bir öğretim görevlisinden alacaksın prof. falan. Ya googlden bakarsan örnek referans mektubu bulabilirsin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ya kendime inanamıyorum bende nerden cıktı bu stres dururp dururken anlamadım, son donemin ortalaması 1.4 gelicek endişelenme diyosun yani,
    genel ortalaman ne kardesım o onemlı??? eger genel ortalaman 1.4 ıse ıste ozaman stres yap

BannedUser
    Guest

http://www.turkishwat.net/vize-ve-pa...up-ornegi.html

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar merhaba,
    Benim hikayem su, gectigimiz hafta uzun bir arastirma sonrasi bir sirketle work and travel 2011 yazi icin anlastim.. Buarada bir yatay gecis ogrencisiyim 2.60 olan ortalamam suan bu donem yani 3. donemim 1.50 oldu.

Beni korkutan tarafida bu, bolum baskanimdan felan referans mektubu almayi dusunuyorum ve iyi bir ingilizceye sahibim, daha once yurtdisi deneyimimde oldu..

Acikcasi vize reddi almaktan cok korkuyorum, forumu epey inceledim cok extrem durumlar gordum inanmak istemedim! kimisi 3.00 ile alamamis, kimisi 0.28 ve istemedigi halde almis...

Buarada mart ayindaki gorusmede red alirsam, 2011 wat icin haziranda transkriptim belli olr olmaz basvurabiliyormuyum?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar buarada okuldan bugun transkripti aldigimda zarfta vermediler...?? bu ne anlama geliyor??? soyledim ama ona ragmen yalnizca transkripte muhurunu vs. basti verdi???

BannedUser
    Guest

Alıntı afraidofrefuse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba,
    Benim hikayem su, gectigimiz hafta uzun bir arastirma sonrasi bir sirketle work and travel 2011 yazi icin anlastim.. Buarada bir yatay gecis ogrencisiyim 2.60 olan ortalamam suan bu donem yani 3. donemim 1.50 oldu.

Beni korkutan tarafida bu, bolum baskanimdan felan referans mektubu almayi dusunuyorum ve iyi bir ingilizceye sahibim, daha once yurtdisi deneyimimde oldu..

Acikcasi vize reddi almaktan cok korkuyorum, forumu epey inceledim cok extrem durumlar gordum inanmak istemedim! kimisi 3.00 ile alamamis, kimisi 0.28 ve istemedigi halde almis...

Buarada mart ayindaki gorusmede red alirsam, 2011 wat icin haziranda transkriptim belli olr olmaz basvurabiliyormuyum?

Arkadaslar buarada okuldan bugun transkripti aldigimda zarfta vermediler...?? bu ne anlama geliyor??? soyledim ama ona ragmen yalnizca transkripte muhurunu vs. basti verdi???
    Dostum sıkıntı etme ortalaman normal. Zarfta vermezler sen zarf alıp gideceksin fakülte sekreterine hocam bunu kapalı zarf koymam gerek bu zarfın agzını muhurlermısınız de tamamdır.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dostum sıkıntı etme ortalaman normal. Zarfta vermezler sen zarf alıp gideceksin fakülte sekreterine hocam bunu kapalı zarf koymam gerek bu zarfın agzını muhurlermısınız de tamamdır.
    Cok tesekkur ederim Makroklima, umarim oyle olur, ortalamayi soyledigimde sirket epey bir hayal kirikligina ugradi cunku, benmde moralim bozuldu Peki suan ne yapmam gerektigi hakkinda bi onerin var mi yani, bu not acigimi konsolosluga nasil telafi edebilirim, referans alcam hocalardan hicbir fikrim yok konsoloslugun bunu dikkate alip almayacagindan ama bulunsun.. onun disindada aklima pek bise gelmiyor...:S

BannedUser
    Guest

Cok tesekkur ederim Makroklima, umarim oyle olur, ortalamayi soyledigimde sirket epey bir hayal kirikligina ugradi cunku, benmde moralim bozuldu Peki suan ne yapmam gerektigi hakkinda bi onerin var mi yani, bu not acigimi konsolosluga nasil telafi edebilirim, referans alcam hocalardan hicbir fikrim yok konsoloslugun bunu dikkate alip almayacagindan ama bulunsun.. onun disindada aklima pek bise gelmiyor...:S

Kardes bu şirketlere takma çok. Eğer notlarının düşmesinin bir mazareti varsa onu belgele önce, büyük ihtimal alırsın vizeyi ya. Vizeye girmeden önce iyi çalış ama bu sorulara. Güzel bir mazeret bulman gerek.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben hazırlık sınıfındayım ilk dönem not ortalamam 57 geldi alaskaya gitmeyi düşünüyorum sizce vize görüşmelerine katılmalımıyım ? vize alma şansım nedir ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cumcum26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben hazırlık sınıfındayım ilk dönem not ortalamam 57 geldi alaskaya gitmeyi düşünüyorum sizce vize görüşmelerine katılmalımıyım ? vize alma şansım nedir ?
    makroklima alaska işinin duayeni arkadaşım geldiginde eminim cevap vericektir

BannedUser
    Guest

Alıntı cumcum26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    . Hazırlık sınıfı öğrencilerinin ilk dönem tüm quizlerini ve midterm’i gösteren not çizelgesini almalası gerekir. Bunun dışında, gelecek yıl full time öğrenci olarak okula devam etme hakları olduğunu gösteren bir belge de almak zorundadırlar. Yani öğrenciler kapalı zarf içinde iki resmi evrak almalılar. Birisi Hazırlıktaki tüm sınav sonuçlarını gösteren bir belge, diğeri gelecek yıl okudukları üniversitede 1. sınıfta okumaya hak kazanmış full time öğrenci olduklarını kanıtlayan resmi bir başka belge. Bu belgeler ingilizce olursa daha iyi olur.

Ayrıca önemli bir konuda geçme notu hazırlık snıfında değişir bu yüzden 57 kaça denk gelir senin için bilmiyorum özelden konusup halledelim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

. Hazırlık sınıfı öğrencilerinin ilk dönem tüm quizlerini ve midterm’i gösteren not çizelgesini almalası gerekir. Bunun dışında, gelecek yıl full time öğrenci olarak okula devam etme hakları olduğunu gösteren bir belge de almak zorundadırlar. Yani öğrenciler kapalı zarf içinde iki resmi evrak almalılar. Birisi Hazırlıktaki tüm sınav sonuçlarını gösteren bir belge, diğeri gelecek yıl okudukları üniversitede 1. sınıfta okumaya hak kazanmış full time öğrenci olduklarını kanıtlayan resmi bir başka belge. Bu belgeler ingilizce olursa daha iyi olur.

Ayrıca önemli bir konuda geçme notu hazırlık snıfında değişir bu yüzden 57 kaça denk gelir senin için bilmiyorum özelden konusup halledelim.

hocam özel mesaj atamıyorum sen msn adresini özelden yollar mısın ??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)