Sayfa 10 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 67891011121314 ... SonuncuSonuncu
Toplam 516 adet sonuctan sayfa basi 271 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Utah Lagoonpark

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı smilepls Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar görüşmeye giderken giyime traşa falan dikkat etmemiz gerekiyormuş sanırım.şirketten öyle söylediler.birde çalışırken hergün traş olmak zorunlu mu?(yiğit mailine bak)
    Yani takim elbise giyip damat trasi olmaya gerek yok ama arkadaslarinla bulusmaya gider gibi yirtik kot giyip gitmekte yersiz olur hos onlar zaten ABD 'li adamlar nelerini goruyor fakat orada dikkat cekmeye gerek yok. Temiz bir sekilde gitmeniz yeterli olacaktir.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar iş bilgileri geldi ve 3 iş varmış birisi can kurtaran-ride operator- food and beverage staff işleriymiş. hangisini önerirsiniz hangisinde başımız ağrımaz daha esnektir gibi sorular sorsam önceden giden arkadaşlar cevaplarlar mı acaba ???

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

eger gunes altinda calisamam ben asla diyorsan food da calisacaksin.. hareketli bir isim olsun calisirken sklmayayim diyorsan ride i sececeksin ben suya bayilirim gunes onemli degil benim icin hayatim kumsallarda gecti diyorsan lifeguard sececeksin ben ride da calistim hareketli eglenceli bir is biraz gunes biraz golge yariyariya yani ama eglenceliydi tavsiye ederim..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

fuarda yaklaştı heyecan arttı peki ride operator olmak istedigimizi söyledikten sonra neden ride derse ne diyebiliriz?düşünüyorum düşünüyorum bulamadım.birde ben bir arkadasımla birlikte gidiyorum lagoon'a(inşallah) görüşmede onunla aynı odada kalmak istedigimi söylesem olur mu?

Tecrübe Puanı
    10

Ev isi kolay onu halledersin. Neden ride diye sorarsa ride gibi aktif islerde daha once calistim ve seviyorum dersin.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

giderken götüreceğimiz formda work history var.daha önce hiç çalışmadığım için boş bırakmıştım.daha aktif oldugu için derim artık inş.kabul alırız.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar benim aklıma bir soru takıldı iş görüşmemiz 9:30 da başlayacakmış herhalde önceden giden arkadaşlar hep beraber mi alıyorlar yada tek tek odaya mı giriş yapıyoruz. ve ne kadar sürer acaba toplam olarak. son sorum cevabımızı o gün mü alacağız alacaksak herkesin işi bittikten sonra mı bilip yanıtlayan arkadaş olursa çok sevinirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bana 9da başladığını söylediler şirketten.önce sunum yapılacakmış öğle arası falan veriyorlarmış.sanırım gruplar halinde giriyoruz ve orda ögreniriz sonucu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

onceden bı tecrubem yok dostum bende senle bırlıkte cumartesı gırcem ama bildigim kadarıyla 4-5 kısılk gruplarla gircez,nekdr surer onu bılmıyrm valla cevabıda hemen o an soylıcekmıs,butun gorusmelern bıtmesını beklemek gerekmıyomus. İnşallah hepımız ıcın hayırlı olur
    .
    Alıntı PiranA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim aklıma bir soru takıldı iş görüşmemiz 9:30 da başlayacakmış herhalde önceden giden arkadaşlar hep beraber mi alıyorlar yada tek tek odaya mı giriş yapıyoruz. ve ne kadar sürer acaba toplam olarak. son sorum cevabımızı o gün mü alacağız alacaksak herkesin işi bittikten sonra mı bilip yanıtlayan arkadaş olursa çok sevinirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tmb297 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onceden bı tecrubem yok dostum bende senle bırlıkte cumartesı gırcem ama bildigim kadarıyla 4-5 kısılk gruplarla gircez,nekdr surer onu bılmıyrm valla cevabıda hemen o an soylıcekmıs,butun gorusmelern bıtmesını beklemek gerekmıyomus. İnşallah hepımız ıcın hayırlı olur
    .
    eyw teşekkürler inşallah hayırlısı olur

SMILEPLS inşallah senin dediğin gibi olmaz çünkü cumartesi rezil olur oralarda hemen bitsede gitse olsa keşke

teşekkür ederim ikinizede...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

biraz uzun sürüyormuş ama görüşmeye ilk sıralarda girip kabul alırsak 1 gibi biter heralde.bende tam bilmiyorum tahminlerde bulunuyorum inşallah sorun çıkmadan hallederiz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet arkadaşlar bugun görüşmeler sonuçlandı. nasıl geçti görüşmeleriniz kabul edenler kaç kişiyiz bi el kaldıralım. işi olmayan arkadaşlar gerçekten çok üzüldüm sizin adınıza bugun baya arkadaş gördüm ama kimseyi tanımadığım için bişey soramadım.. cevaplarınızı bekliyorum..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Evet bugun david onceden gidenlerden sonra ilk beni aldizaten cok kasmadi kabul aldik hemen orda bunu ogrendik.ogleden sonrayi beklemeden otelden ayrildim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayırlı olsun smilepls oralarda görüşmek üzere...
    başka yokmu arkadaşlar???

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

piranA senin görüşmen nasıl geçti? öğleden sonrayı bekledin mi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok hayır biz girdiğimizde kabul edildik sonra david bize herşeyi anlattı evleri falan gösterdi işte ondan sonra fotografımızı çekti çıktık gittik niye ki sen bekledin mi ??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı PiranA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun smilepls oralarda görüşmek üzere...
    başka yokmu arkadaşlar???
    eveet var sevgili pirana ben varım mesela

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sende hoşgeldin o zaman rastaban görüşmek dileğiyle

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

yok hayır bende beklemedim ama başımızda duran kadın bekleyin ne olur ne olmaz diyip duruyordu ondan merak ettim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok ya onların hepsi paniklemişti bide düzen sağlamaya çalışırken baya zorlandılar ondan olsa gerek...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar merhaba, bu sene lagoon parka gidiyoruz ama t-shirt olarak ne giyeceğimizi hala bilmiyoruz O kadar unutkanız ki sormayı da unuttuk ne renk t-shirt olacak mesela? onlar mı verecek yoksa biz alalım mı giderken?

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı rastaban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, bu sene lagoon parka gidiyoruz ama t-shirt olarak ne giyeceğimizi hala bilmiyoruz O kadar unutkanız ki sormayı da unuttuk ne renk t-shirt olacak mesela? onlar mı verecek yoksa biz alalım mı giderken?
    Orada verecekler. Fazla yan cebi olmayan bej rengi şortu buradan götürün.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

önceden giden arkadaşlar size bir sorum olacaktı. ben lagoon parka kabul edildim ride operator olarak. şimdi ben orda tam olarak nasıl görev alacağım yani işi nasıl yapacam lunaparkta gondolun başında duran adam gibi onu sadece çalıştıracakmıyım ? beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar hiç mi önceden giden yok ya bilgi verecek bu konuda??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

sabah gidip önce orayı biraz temizleyeceğiz sanırım sonrada ordaki aletleri çalıştıracagız işte.biletleri falan da toplarız heralde.oraya gelen ziyaretçilerin aletlere güvenli şekilde binip inmelerinden de sorumluyuz benim anladıgım kadarıyla.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya arkadaslar 20 sayfa bilgi var biraz okuyun hemen hic mi giden yok diye sitem etmeyin ben cevaplayim ride da calisanlarin 3 gorevi olur;
    1. operator olmak yani aletleri calistirmak..
    2. ride attendent olmak yani insanlari koltuklara yerlestirmek ve kemerlerini takmak yani guvenlik ve duzen kismindan sorumlular..
    3. bilet toplamak. aletin girisinde durup insanlarin biletlerini alirsiniz ya da sinirsiz binisler icin ellere basilan damgalari kontrol edersiniz o kadar..

bazi aletlerde sadece tek kisi calisir bu dediklerimin hepsini bir kisi yapar.. bazi aletlerde buyuk aletlerde yani 4 den cok insan calisir bu durumda herkesin ayri gorevi olur...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ozgursum bilgiler için sagol peki şimdi biz ds belgesi bekliyormuşuz.bu belge ne kadar zaman içinde gelir?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sirketten sirkete degisir bu belgenin gelmesi.. 15 gun icinde getiren de var 3 ayda getiren de

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ozgursum sitem ettiğimiz yok benim şirketim bana işleri ve işleri açıklayan maili göndermediği için soruyorum yoksa elimde belge olsa sormam tabi ayrıca 20 sayfayı da tek tek okudum yok senin verdiğin gibi bilgi sadece düşünceler var

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

valla hatirlamiorum iki senedir yazilanlari ama yazilmamissa eklenmis oldu iyi oldu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)