Sayfa 10 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 6789101112131420 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1173 adet sonuctan sayfa basi 271 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Point - Sandusky, OHIO

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aklıma takılan bişeyi sorayım,hangi yurtta kalcağınızı biliomusunuz yanii orya gidince iş verenin yanına mı gitceksiniz direk yoksa cedar point te mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Valla ben direk parka gidicem işvereni fln nerde bulacagız hıc bılmıyommevlam büyük denk gelir bakalım:P

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

haklısınn nerde bulcazzz,inşş yaaa bi gidippp yelşeseydikkk düzgünce=)))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beytepe sende kodakta calısıyordun demı??ne zaman ucuşş

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evett kodak işi,9 haziranndaaa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hadi yaa iyi ozaman sen benden 2 gün önce gidiyorsun biraz daha tecrubelı olursun ben gelınce bana ogretırsın)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı fubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar temin bi arkadaş beni aradı work&travel işlerinden anlıyorum diye... Bana dediki şirketleri babam araştırmış Cedar pointte 17 dolarlık iş varmış gideyim mi dedi bende 17 dolarlık bi iş olmaz dedim. Hala üsteliyor babam yanlış mı anlıcak filan diye.... :d Yorumlarınızı bekliyorum
    nerdeymiş o iş yawf orda süpervizorler bile en fazla 9 dolar alıyolardı =)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı el_edebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu drug test hakkında birileri bir şeyler söylese ya... iğne filan sokarlarsa bayılır kalırım oralarda sonra iş çıkmasın
    Yok abi iğne fln yok. sadece ufaktan biiraz su döküyosun o kadar =)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar. 17 hazıranda newyork üzeri cleveland a geçicem. fakat cleveland dan sandusy+cp ye nasıl geçiceğim konusunda kafam çok karışık. cleveland sonrası ulaşım konusunda yardımcı olursanız memnun olurum...!
    16-17 HAZIRAN OHİO YOLCUSU...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı aslanbek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar meraba cedar pointten yaziorum. oncelikle gece havaalanina inince orda sabahlamayip cedara gelin hangi saat olursa olsun odalara yerlesebiliosunuz. biz gece 12 de yerlestik. ben 16 dolarlik odalarda 599 nolu odada kaliorum oda arkadasim ekvatorluydu ama ayrildi simdilik yalnizim odada eger gelecek arkadaslar varsa benim yanimi soylesin kalmak icin.size yardimci olurlar oda konusunda.park cok buyuk ve guzel bi park. simdilik pek bi olumsuzlukla karsilasmadik.nasil geliriz die sormus bir arkadas gece inince servis gibi bi arcla geldik(mzel araba ) clevelanddan yurda 25 dolara yurda kadar geldik. havaalnindaki gorevliden yardim isteyin cedara gitmek istedigimizi soyleyerek
    gorusmek uzere

kanka 10numara adamsın...son günlerde okuduğum en güzel msj...yanını ayır 14 haziranda ordayım...
    UMUDU OLMAYAN ARKADAŞLARA...
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...
    Yarvay McDonald Valentine

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

stormhik bekliorum koskoca cedarda simdi sadece dort turk var gelin de gosterelim sanimizi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bir hafta...geliyorum arkadaşlar...aslanbek allah senden razı olsun...amtrak seçeneğini kullanıp gelmeyi düşünüyordum aslında geceyarısı 2 tren var.
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı _AydıN_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. 17 hazıranda newyork üzeri cleveland a geçicem. fakat cleveland dan sandusy+cp ye nasıl geçiceğim konusunda kafam çok karışık. cleveland sonrası ulaşım konusunda yardımcı olursanız memnun olurum...!
    Clevelanda tan ilk gece en mantıklı ulaşım taksidir.Çok büyük ihtimalle orada senin gibi bi çok insanı göreceksin toparlaşın bir taxi tutun doğru cedar a... 2 saat kadar bi yol var o kadar.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

gidenler yazsınnnn kaderrr nasıl oralarrr?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

el edebi kardeşim... özel mesaj atamıorum sana 10 mesajım olmadı diye artık buraya yazıorum umarım okursun
    biz 2 kişi 17 hazıranda 12,30 da direk newyork a uçuoz daha sonra da 19,30 da newyork tan cleveland a geçicez... taksi konusunda birlikte hareket etme konusunda hem fikirim.. bu aralar finallerle bogusmaktan nete pek vaktım kalmıor ama elimden geldiğince takip etmeye çalışıorum
    16-17 HAZIRAN OHİO YOLCUSU...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar şimdideen cedar'da olanlara bu sorum....

yemek olayı nasıl??yurtlarda mutfak falan vr dediler ama nasıl bi ortam hiç bilmiyoz...ocak buzdolAbı vs. vr mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben şuan cedar dayım 16 $ lık yurtlarda mutfak yok sadece mikrodalga var 32 likleri daha görmedim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben 32 dolarlık yerde kalıyorum ama orda da mutfak yok ama odalar cok guzel yani odada buzdolabı klıma tv hersey var..otal gıbı ...ama c16 dolarlık olan yanı cedar dormlar bıldıgımız ogrencı yurtları gıbı ..common odrmlar yanı 32 dolarlık yutlar cok eglencelı ama soylemen lazım orda kalacagını yoksa dırek 16 dolarlık yere gotururler...32 dolarlık olan yerde bırde apart secenegı var orda mutfak fln var ama orası cok kalabalık oluyo ve cok pıs oluyo eger grup olursan 6-7 kısı orası ıyı ama teksen tavsıye etmem..ben ılk gun orda kaldım evde 7-8 tane zencı vardı hemen kactım)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şimdi cedar ' da olanlaaarr..arkadaşlar napıosunuz ?? hersey yolunda mı ?? az kaldı gelmemıze yanımıza neler alalaımm tecrubelerınıze ıhtycmız var

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

buralarda isler hem yolunda hem degil. is saatlerindeki dengesizlikler herkesin sikayet konusu. buranin havasi nemli ve haftada bir kesin yagmur yagiyor. yanina getir iste kiyafet filan. hamurisi getirebilirsin ucakta onlardan getir ilk gunlerde yemeklere alisamiyorsun zaten. nevresimlerin temizligine guvenmiyorsan buradan da alabilirsin 5-10 dolara oradan da getirebilirsin. ne zaman geleceksin gelecek misin belli mi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

destiny:
    çalıştıtıgm yerden nefret ediyorum menager in menageri çok salak oldugu için her gün agız kokusunu çekiyorum gerizekalının önde gideni nsl bir cehenneme geldik.Ama seneye bi daha giderim pişman değilim.bir sürü türk var burda egleniyoruz azra hala ridelara binemediyanımda azra olmadıkça mutluyum(turtle suzzy)
    lostcat:
    önceden cedar mı vardı ?bence artık olmasada olur kesinlikle artık ırkçı oldum.Yanımda azra oldugu sürece mutluyum(turtle suzzy).Siz siz olun eger sizi soak city de özellikle rapid waves de çalıştırcaklarsaaa türkiyeye biletinizi hemen ayırtın:P
    TURTLE SUZZY(AZRA)
    Ben bu grubun pollyannası yım evertyhng gonna be alright yanii gelince bişler kötü mü gitti küfür edin ama pişman olmayınn ben pişman diilim bir sürü şey kötü bir team liderim varr hayatımı burnumdan getirdi allah onu kahretsinn inşallah melihh sakın bedduualarımdan dolayı skaın bu yazıları silmee bunalr altın degerinde ride olun sweep olun en kötü bulaşıkçı olun food olmayın hele elephant ear yapmayın yemeyin yiyenden nefret edinn 16 dolarlık yurtta kaldın türklerden uzaklaşmayın çok para harcamayın paranıız yokken sony pc alıp türkler arasında acınacak duruma düşüp herkes size fakir evi gibi koli koli makarna getirmesin paranızı kaybetmeyin sevgliniz varsa tr de yabancı sevgli yapmayın yapanla konuşmayın
    eger formanız yoksa türk kodakçılara poz verin. Yanınıza çok kıyafet getirmeyin çorba getirin konserve barbbunya getircekseniz arkadaşlarınızdan gizli yiyin tost yapınnn bedava peynirle olunca daha tatlı olurr arkadaşlarınızı kırmayın dedikodu yapmayın 1 den sonra sahile inmeyin soak city de çalışmayın süpervisorunuzu sevmeyin yerfıstıklı şokella almayınn 191 numaralı odada kalmayın yatagınız sallanırsa korkmayın dragstere binmeyinn ridelere binmiyorsunuz dieee bütün insanların dalgası olursanız aldırmayınn bol bol yanın soak cityde amerikan eagle da arka tarafta ucuz ürünler var onlardan alın ön taraftakiler pahalı almayın otobus saatlerine dikkat edin taksiye en fazlaa 3 dolar verinn demonun numarasını bulunn 10 numara adamdır 2 dolara götürür 1 dolara getirir mc donaldsta 12 den sonra gitmeyin 1 dolara çizburger yiyin o gölün kenarındaki masaya arkadaşınızla gidip muhabbet edip hamburger yiyin arabası olan bir arkadaş bulun benim var gerçi arabası olmadan öncede vardıdaaa .sevgliniz yoksaa kızlar taş gibi burası cennet gibi ben pişman değilim ama seneye gelmem bide chicagoya gelmeyin eger raptor die bir adam gelip chicagodan gelin derseee turtle suzzy bize clevelanddan gelin dedi diyinn beni dinleyin bu bölüme destiny ve lostcat katılıyorr seneye yardımaa ihtiyacınız olursa para karşılığı rehberlik yaparım şu anda günlerden ctesi haftaya cuma alıcam paramı ve sadece 8 dolarım var eger hayatta kalırsam cuma günü tekrar yazarımsurvivor azraaa

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

su anda cedar point'te calısan arkadaslardan birsey ögrenmek istiyorum.ben ve arkadasım Sandusky'nin karsısında bulunan adalardan birinde Put In Bay'de calısıyoruz ve bir off günümüzde ki muhtemelen carsamba günü olacak cedar point'e gelmek istiyoruz.günlük ne kadar giriş ücreti yardımcı olursanız sevinirim...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı hakan_fb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su anda cedar point'te calısan arkadaslardan birsey ögrenmek istiyorum.ben ve arkadasım Sandusky'nin karsısında bulunan adalardan birinde Put In Bay'de calısıyoruz ve bir off günümüzde ki muhtemelen carsamba günü olacak cedar point'e gelmek istiyoruz.günlük ne kadar giriş ücreti yardımcı olursanız sevinirim...
    sanıyorum 60 ya da 45 ama istiyorsan sana 20 dolara bilet ayarlarız çnkü burda satanlar var bileti

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

simdi tam olarak fiyatı ne kadar yani 45-60 dolar arası mı yoksa 20 dolar mı arada bayagı fark varmıs nasıl oluyor bu 20 dolar işi.birde günlük degil mi biletler yani girince bütün gün istediğin kadar herseye binebiliyormusun.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı hakan_fb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    simdi tam olarak fiyatı ne kadar yani 45-60 dolar arası mı yoksa 20 dolar mı arada bayagı fark varmıs nasıl oluyor bu 20 dolar işi.birde günlük degil mi biletler yani girince bütün gün istediğin kadar herseye binebiliyormusun.
    hakan gel bilader sana biletlerim feda olsun gec ucu besi atla gel...hayat guest olana guzel burda...her tarafi gezdiririm sana en kisa zamanda cevap at...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı turtlesuzzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    destiny:
    çalıştıtıgm yerden nefret ediyorum menager in menageri çok salak oldugu için her gün agız kokusunu çekiyorum gerizekalının önde gideni nsl bir cehenneme geldik.Ama seneye bi daha giderim pişman değilim.bir sürü türk var burda egleniyoruz azra hala ridelara binemediyanımda azra olmadıkça mutluyum(turtle suzzy)
    lostcat:
    önceden cedar mı vardı ?bence artık olmasada olur kesinlikle artık ırkçı oldum.Yanımda azra oldugu sürece mutluyum(turtle suzzy).Siz siz olun eger sizi soak city de özellikle rapid waves de çalıştırcaklarsaaa türkiyeye biletinizi hemen ayırtın:P
    TURTLE SUZZY(AZRA)
    Ben bu grubun pollyannası yım evertyhng gonna be alright yanii gelince bişler kötü mü gitti küfür edin ama pişman olmayınn ben pişman diilim bir sürü şey kötü bir team liderim varr hayatımı burnumdan getirdi allah onu kahretsinn inşallah melihh sakın bedduualarımdan dolayı skaın bu yazıları silmee bunalr altın degerinde ride olun sweep olun en kötü bulaşıkçı olun food olmayın hele elephant ear yapmayın yemeyin yiyenden nefret edinn 16 dolarlık yurtta kaldın türklerden uzaklaşmayın çok para harcamayın paranıız yokken sony pc alıp türkler arasında acınacak duruma düşüp herkes size fakir evi gibi koli koli makarna getirmesin paranızı kaybetmeyin sevgliniz varsa tr de yabancı sevgli yapmayın yapanla konuşmayın
    eger formanız yoksa türk kodakçılara poz verin. Yanınıza çok kıyafet getirmeyin çorba getirin konserve barbbunya getircekseniz arkadaşlarınızdan gizli yiyin tost yapınnn bedava peynirle olunca daha tatlı olurr arkadaşlarınızı kırmayın dedikodu yapmayın 1 den sonra sahile inmeyin soak city de çalışmayın süpervisorunuzu sevmeyin yerfıstıklı şokella almayınn 191 numaralı odada kalmayın yatagınız sallanırsa korkmayın dragstere binmeyinn ridelere binmiyorsunuz dieee bütün insanların dalgası olursanız aldırmayınn bol bol yanın soak cityde amerikan eagle da arka tarafta ucuz ürünler var onlardan alın ön taraftakiler pahalı almayın otobus saatlerine dikkat edin taksiye en fazlaa 3 dolar verinn demonun numarasını bulunn 10 numara adamdır 2 dolara götürür 1 dolara getirir mc donaldsta 12 den sonra gitmeyin 1 dolara çizburger yiyin o gölün kenarındaki masaya arkadaşınızla gidip muhabbet edip hamburger yiyin arabası olan bir arkadaş bulun benim var gerçi arabası olmadan öncede vardıdaaa .sevgliniz yoksaa kızlar taş gibi burası cennet gibi ben pişman değilim ama seneye gelmem bide chicagoya gelmeyin eger raptor die bir adam gelip chicagodan gelin derseee turtle suzzy bize clevelanddan gelin dedi diyinn beni dinleyin bu bölüme destiny ve lostcat katılıyorr seneye yardımaa ihtiyacınız olursa para karşılığı rehberlik yaparım şu anda günlerden ctesi haftaya cuma alıcam paramı ve sadece 8 dolarım var eger hayatta kalırsam cuma günü tekrar yazarımsurvivor azraaa
    yarildim azra Open-6 maratonumdan once...sabah sabah guldurdun beni Allah da seni guldursun iyi supervisorlar team leaderler nasip etsin...yaniniza laptop getirin yoksa burda alana kadar arkadaslarinizdan dilenin (benim yaptigim gibi) kodakci olanlara yardimci olun ama onlardan olmayin...ride host olacaksaniz disaster transport ve space spiral'den uzak durun...commons'daki bilgisayarlari kullanmayin facebook acmiyor...turklere selam verin mumkunse cuma aksamlari turkish party'e ugrayin...ama en onemlisi bu saatten sonra gelmeyin, illa gelecegim diyorsaniz seneye gelin, seneye de burda turkler olacak bir degisiklik olmazsa

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaslar biz burda 4 kisiyiz cedar a gelmek istiyoruz cleveland tan ... bi arkadasim vardi orda bilirsiniz kendinisini stormhik bana beles bilet ayarlicakti kendi ama ulasamiyorum bi turlu kendine bu pazar gitmek istiyoruzz su bilet konusunda yardimci olabilecek birileri olursa cok sevinirim...
    PLANÖRLE AMERİKAYA UÇMAK....

BU KADAR ÇILGINCA İŞTE BU WAT..!!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya da bana bu stormhik i bulun yahu siteden dingin1 e bilet ayarlicaktin pazar gelceklermis ne yapcak ne etcek bi haber yollasin butun planimiz suya duscek walla:
    PLANÖRLE AMERİKAYA UÇMAK....

BU KADAR ÇILGINCA İŞTE BU WAT..!!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

24 eylül itibariyle cedar point'te birkaç türk kaldı sadece. onlardan biri değilim haberlerini alıyorum. koca bir seneniz nasıl geçti anlatın bakalım...seneye gideceklere de bol bol anlatın. azra senden çok şey istiyorum ona göre

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya arkadaşlar pay checkleriniz türkiyeye geldi mi?gelenler varsa nasıl bozulduğu konusunda acil bilgiye ihtiyacım var?bana en kısa sürede bozacak olan lazım???eski watcılar haadii)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)