Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dondurmacılık İşi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Dondurmacılık İşi

Selam arkadaşlar. Geçen yıl dondurmacılık işi yapan var mı acaba? Yapan varsa nasıldı, memnun muydunuz? İyi tip gelir mi? Tip mutlaka yere göre değişir de LA'de Laguna Beach'te var bir iş. Sanırım biraz canlı bir sahil bölgesi. Genel olarak dondurma satan arkadaşlar biraz açıklayabilirler mi???

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dondurmacilik derken ice cream vendor u kasdediyorsan o zor ama bence zevkli bi is benim arkadasim gitti patronunla arani iyi tutmana ve bicok etkene bagli cok iyi kazandiran bi is ama duzgun biyere dusmen lazim dedigim gibi atiyorm bi event olur patron seni oraya gonderir acaip para kaldirirsin ama garanti parasi yok senin kazandigina bagli macerayi seviyosan tavsiye ederim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Vendor'dan kastın gezici dondurmacılıksa, değil dostum. Bildiğin dükkan işi.. Saat ücreti fena değil + tip diyor, çok kötü gelmedi bana.. Daha çok La laguna Beach hakkında da bilgi lazım aslında, konaklama falan olsun.. Mutlaka vardır o taraflara giden?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Tr de acik dondurma satanlarin yaptigi hareketlerden yaparsaniz dolara dolar demezsiniz herhalde bir zamandan sonra

YouTube - Dondurma, Turkish ice cream in Osaka.?????????
    Peki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks