Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İngilizcem Yeterli mi?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp

Ingilizcenize güvenmiyorsanız bu prog.katılmayın derim ben. önce geliştirin sonra wat düşünün.paranıza yazık edersiniz.benden söylemesi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı NWUSA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ingilizcenize güvenmiyorsanız bu prog.katılmayın derim ben. önce geliştirin sonra wat düşÃ¼nün.paranıza yazık edersiniz.benden söylemesi

Böyle bir yorumun çok yanlış olduğunu düşÃ¼nüyorum .Ne ingilizce bilmiyenler gördüm ki burda ben bilmiyorum galiba diyenlerden daha bilmeyenlerdi.Fakat bu programa katılıp bir şekilde bu macerayı yaşadılar ve günlük hayattan çat pat birşeyler kapmış konuşur vaziyetteydiler program bitiminde.Yani diyeceğim odur ki vizede kimler geçiyor,abd ye gidip türk arkadaşlarla tanıştığınızda daha iyi anlarsınız bu programa sadece ingilizcesi olanlarmı katılıyor yoksa daha farklı bir durummu
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı kerempi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle bir yorumun çok yanlış olduğunu düşünüyorum .ne ingilizce bilmiyenler gördüm ki burda ben bilmiyorum galiba diyenlerden daha bilmeyenlerdi.fakat bu programa katılıp bir şekilde bu macerayı yaşadılar ve günlük hayattan çat pat birşeyler kapmış konuşur vaziyetteydiler program bitiminde.yani diyeceğim odur ki vizede kimler geçiyor,abd ye gidip türk arkadaşlarla tanıştığınızda daha iyi anlarsınız bu programa sadece ingilizcesi olanlarmı katılıyor yoksa daha farklı bir durummu
    katılıyorum kardesım.bende cok gordum adamın ıngılızcesı kotu ama basaqrıyor.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks