Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mc Donalds gibisi yok!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Mc Donalds gibisi yok!

woek and travel programina katilip mc donaldsta calismak isteyenler mc donaldsla ilgili tum sorularinizi bekliyorum merak ettiginiz hersey calisma kosullari mc donaldsla ilgili kafaniza takilan tum sorulara cevap bulabilirsiniz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Calısma kosulları nasıl?Gunde kac saat mesela?İi para getiriyor mu?Bide ingilizceye bi katkısı oluyo mu?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

o yağ kokusuna nasıl dayanabiliyorsun? var mıdır bir formülü?
    ben bırak mcdonalds da çalışmayı, önünden dahi geçemiyordum. nedir o domuz yağı kokusu yaw

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Valla senin gittigin Mc de bi seyler varmis. Bizimki gayet temiz duzenli. Sadece sabahlari restoran icersinde grillde birisi bacon pisiriyorsa, ki o da ancak 4-5 tray pisirilir, o cok kotu kokuyor. Normalde zaten gunduz menusunde(10.30-kapanana kadar) domuzlu yiyecek pismiyor.
    Konu yakuza tarafından (21-08-2007 Saat 12:35 AM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı burak159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Calısma kosulları nasıl?Gunde kac saat mesela?İi para getiriyor mu?Bide ingilizceye bi katkısı oluyo mu?
    Mesaisi,parasi hakkinda ne desem yalan olur. Cunku Mc donaldslarin hepsi ayni kisinin degil sadece isim hakkiyla acilmis restoranlar zincirinin genel adi Mc Donalds. Bir restoranda is fazladir veya sahibi bonkordur veya isci bulamiyordur haftada 60 saat calisirsin 10$ alirsin falan filan. Forumdan Destin Mc de calisan arkadas 60 saat civari calisiyorum diyor benim haftalik saatim 40 saat ama 2mizde mc de calisiyoruz. Olay bu yani.
    Calisma kosullarina gelirsen cok da zor degil, biraz titiz olcan ayakta durmaya aliskin olucaksin o kadar. Gerisi sana kalmis, managerlerle aran iyi olursa kolay rahat isleri(burger preparing musteriye veya drive thruya servis falan ), olmazsa da birazcik daha zorlarini ( ocakta et pisirme [sicak oldugundan dolayi gicik bir is ] temizlik ) yaparsin. Ama yine de alistiktan sonra hic biri zor degil. Ilk 2 hafta orada comeziz diye amerikalilar ocak basinin demirbas elamani olarak goruyordular bizi ama simdi otturuyoruz valla. Isten adam bile kovdurduk, bizden (Turkler olarak ) korkuyorlar artik kendimizi ezdirmiyoruz. Ingilizceye katkisi olarak o da sana kalmis. Ne kadar girisken konuskan olrsan Ingilizcen o kadar gelisir. Onceleri yogun isten dolayi ve biraz cekingenlikten dolayi is harici cok fazla muhabbet edemiyordum ama simdi havadan sudan her konudan vakit buldukca konusuyoruz gercekten de gelistigini goruyorum.
    Son olarak Mc Donaldslari oneririm, genelde fazla calisan olur arkadasin cok olur o cok iyi oluyor.
    Konu yakuza tarafından (21-08-2007 Saat 12:38 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eger ayakta durmaya dayanabileceksen ki ben 3 hafta buna anca aalismistim mc donals isi guzel. fakat ole kaliteli musteri beklemiceksin. gelenlerin cogu orta duzeyli oluyor ve sorunlu cikma olasiliklari da yuksek. birde bahsisi olayi olmuyooo zaten hangii halaiylee versinn sanaaa managerlarinla da arayi iyi tutarsan sana extra saatlerdee verippp paraa kazanmanii saglayabilirlerr ne iyi ne kotuu ne diyeyyim

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

bende new orleans mc donalds ta calısacam bu yaz...
    haftaya vizeyi alırsam tabi...
    bilgiler faydalı gercekten tesekkurler...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

yararlı bilgiler için teşekkürler
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende wendy's de çalışacam, onun hakkında bilgi vericek olan yok mu ??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bilgiler için saolun..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

McDonalds hayatın boyunca görebleceğin en iğrenç mekan diyeblirim. türkiyedeki merdiven altı gıda sektörü daha temiz teşekkürler...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@Dilci2007

Sadece Mc için değil valla bütün fast food restoranlar için geçerli.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben detroit taylor MI da mc donalds ta calisiyorum bana verilen is ne mi

* frying products ( tavuk vede balik kizartma )
    * grill ( gitmemek icin direniyorum ama bi ara oraya da gittim )
    * herturlu paspas, supurme, ve firca ile yapilan temizlik
    * malzeme temizligi
    * dolaptan patatez kizartmasi getirip makineye koymak
    * sweet tea yapmak
    * digerlerine yardim
    * mazeme stokcusu gunde 10 kez - 30 derece dolaba girip malzeme almak
    vs...\

daha da uzun bi liste varda ben okumuyorum bilerek ama bunlari yapiyorum

haftada yaklasik 40 saat daha 40 saati bulmadi 35-40 arasi

aldigim para 7.15 vergi dusunce 6.85$

ikinci bir is fiziksel olarak mumkun deil calisma saatleri her gun deisiyor o 8 saatin ustune ayakda durmak bile mesele kaldi ki bulundugum yerlesim cok buyuk deil dierlerine gideyim desen otobus yok genelde yuruyerek ulasim sagliyorum

yaptigim hesaplara gore haftada 200 $ elime geciyor mc donalds ta yedigin yemegin yarisini oduyosun vs anca karnimi doyuruyor

eeee MC Donalds gibisi yok

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı fastdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben detroit taylor MI da mc donalds ta calisiyorum bana verilen is ne mi

* frying products ( tavuk vede balik kizartma )
    * grill ( gitmemek icin direniyorum ama bi ara oraya da gittim )
    * herturlu paspas, supurme, ve firca ile yapilan temizlik
    * malzeme temizligi
    * dolaptan patatez kizartmasi getirip makineye koymak
    * sweet tea yapmak
    * digerlerine yardim
    * mazeme stokcusu gunde 10 kez - 30 derece dolaba girip malzeme almak
    vs...\

daha da uzun bi liste varda ben okumuyorum bilerek ama bunlari yapiyorum

haftada yaklasik 40 saat daha 40 saati bulmadi 35-40 arasi

aldigim para 7.15 vergi dusunce 6.85$

ikinci bir is fiziksel olarak mumkun deil calisma saatleri her gun deisiyor o 8 saatin ustune ayakda durmak bile mesele kaldi ki bulundugum yerlesim cok buyuk deil dierlerine gideyim desen otobus yok genelde yuruyerek ulasim sagliyorum

yaptigim hesaplara gore haftada 200 $ elime geciyor mc donalds ta yedigin yemegin yarisini oduyosun vs anca karnimi doyuruyor

eeee MC Donalds gibisi yok
    arkadaşım çok ktü durumasın sen ya valla üzüldüm haline.. ben henüz paycheck almadım ama 8 dolar bir menü bedava yol parası yok... hamburger yapmayı hızlı bir şekilde öğrenirem bu saydığın işlerin yarısıını bile yapmam. akşam eve gelirken de kapanıştan sonra poşet dolusu kızarmış etlri getirio yiyecek parası vermirum teşekkürler...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı dilci2007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım çok ktü durumasın sen ya valla üzüldüm haline.. ben henüz paycheck almadım ama 8 dolar bir menü bedava yol parası yok... hamburger yapmayı hızlı bir şekilde öğrenirem bu saydığın işlerin yarısıını bile yapmam. akşam eve gelirken de kapanıştan sonra poşet dolusu kızarmış etlri getirio yiyecek parası vermirum teşekkürler...
    Arkadasim benden sana tavsiye haftasa 15 20 dolar yemege para ayir ve o etleri at cope gitsin derim. Kendini zehirleme harbi rezil bir olay. Ben yerlesmeden once paso mcdonalds dan yiyordum yemegi 2.90 dolara gayet doyuyordum ama o yemekler hergun yenilecek cinsten degil. Kendi sagligin icin. Arada ton baligi makarna tost corba tavuk gibi seyler yemeni tavsiye ediyorum. Saygilar
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Beholder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim benden sana tavsiye haftasa 15 20 dolar yemege para ayir ve o etleri at cope gitsin derim. Kendini zehirleme harbi rezil bir olay. Ben yerlesmeden once paso mcdonalds dan yiyordum yemegi 2.90 dolara gayet doyuyordum ama o yemekler hergun yenilecek cinsten degil. Kendi sagligin icin. Arada ton baligi makarna tost corba tavuk gibi seyler yemeni tavsiye ediyorum. Saygilar
    önerilerin için teşekkürler ben olayı forumda abarttım galiba olay şu biz 5 arkadaş gelmiştik grup olarak evde zaten her gün yemek yapıyoruz.. dediğin gibi etler yencek gibi değil aslında özellikle beef ler. artık hamburgerden bıktım en iyisi grill yiyorum ben artık beef yemiyorum midem ayağa kalkıyo görünce ve pişirince..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

domuz etimiydi ?? mc donalds ta bunu anlama imkanımız var mı??

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen katılıyorum yazdıklarınıza ama bazıları hariç ..

birara uzun uzun yazarım ama....

elimize az para geçtiği doğru ama çalışma saatlerini artırmakta size bağlı....2. iş şart gibi...fakat berbat bir tempoda çalışıyoruz..

belli bir düzeni ve sistemi olan şirket..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

new jerseye gideceğim mcdonaldslarda iş bulma olasılığım nedir. yani bi tanesine gidip başvuruda bulunabilir miyim?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cokta kötü değilmiş beyler )
    bnde Destinde MC calısacağım. Burası hakkında bilgisi olan varsa cok iyi olur? Hem Mc hakkında hmde destin hakkında nasıl bi yer oldugunu merak ediyorum... İstanbuldan geldiğimiz için küçük yer olursa sıkıntı cektik demektir

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı maskoot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cokta kötü değilmiş beyler )
    bnde Destinde MC calısacağım. Burası hakkında bilgisi olan varsa cok iyi olur? Hem Mc hakkında hmde destin hakkında nasıl bi yer oldugunu merak ediyorum... İstanbuldan geldiğimiz için küçük yer olursa sıkıntı cektik demektir
    merhabalar..

sen ne zaman geliyorsun tam olarak....ben 21 mayıstan buyana east destin mc donaldstayım....ozel mesajl sorularını sorabilirisn eer varsa tbi...

buarada destin mc de çalışacağın nerden belli oldu,, senin sozleşmede sanırım 7 adres var,,, ve suanda destin ve east destin mc lerde bildğim kadaıyla çalışan ihtiyacı yoktu,, suan hepsi full...am gelecepğin tarihe bğlı tabi....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

extra ücretleri olsa birde bu işin çok iyi olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks