Work and Travel 2025
Toplam 501 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geri Dönmeyi Düşünmeyenler için

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nicola
    j1den h2b ye nasil geciliyor biraz bilgi verirmisin sen direkten donmussun bildigin birseyler vardir.ben sponsor bulamiyorum nasil olacak bu is acaba.yada ilk once is bulup sonrami sponsor bulunuyor.yada isverenmi sponsor oluyor.amerikadaki sponsor sirketlere mail attim biz hikib ye sponsor olmuyoruz diyorlar.anlamadim gitti nasil oluyor bu is...az once taksici bir turk le tanistim.adam paraya para demiyor...en kisa yoldan ewlen diyor.nasil bulcam ben hatunn Allahimm...
    valla benım şirket sponsor olarak j1 den h2b ye gecırıyordu şirket HCMS bende basvurdum ama gec kaldıgım icin kontenjan kalmadı bana.adamların 800 tane ogrencısı var usa da sadece 30 kişilik h2b kontenjanı var.daha sonra bende senın gibi j1 den h2b ye gecmek icin ınternet te buldugum heryere mail attım ama bir sonuc alamadım.yanlız içlerinden biri telefonla bana donmustu onlarda o sıralar calıştıgım şirketin bana sponsor olması durumunda işlemlere başlayabileceklerini söylemişlerdi ama oda bayagı çileli bi yol avukatlarla falan işlemlere devam edıyorsun masraflar falan hic ugrasmadım yani.
    US Immigration Lawyer Services - Apply Online: H-1B, K-1 Fiancee Visa, US Citizenship, and More.
    buradan aramıslardı ama burası status degiştirmek için yardımcı olan ve yonlendiren bi şirket wat sponsorları gibi degil yani, ama sen yinede sansını dene...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı nicola_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla benım şirket sponsor olarak j1 den h2b ye gecırıyordu şirket HCMS bende basvurdum ama gec kaldıgım icin kontenjan kalmadı bana.adamların 800 tane ogrencısı var usa da sadece 30 kişilik h2b kontenjanı var.daha sonra bende senın gibi j1 den h2b ye gecmek icin ınternet te buldugum heryere mail attım ama bir sonuc alamadım.yanlız içlerinden biri telefonla bana donmustu onlarda o sıralar calıştıgım şirketin bana sponsor olması durumunda işlemlere başlayabileceklerini söylemişlerdi ama oda bayagı çileli bi yol avukatlarla falan işlemlere devam edıyorsun masraflar falan hic ugrasmadım yani.
    US Immigration Lawyer Services - Apply Online: H-1B, K-1 Fiancee Visa, US Citizenship, and More.
    buradan aramıslardı ama burası status degiştirmek için yardımcı olan ve yonlendiren bi şirket wat sponsorları gibi degil yani, ama sen yinede sansını dene...

saol cvbin icin. HCMS sirketi sadece saglik sigortasi yapan bir sirket sanirim.hani vize islerine felan bakmiyor sanirim.googledan adresine girince h1n1 sayfalari ve diger medicare zimbirtilar cikiyor...baska bildigin seyler varsa plzz
    Peki.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saol cvbin icin. HCMS sirketi sadece saglik sigortasi yapan bir sirket sanirim.hani vize islerine felan bakmiyor sanirim.googledan adresine girince h1n1 sayfalari ve diger medicare zimbirtilar cikiyor...baska bildigin seyler varsa plzz
    HCMS catering yani buradaki katering firmaları gibi otellere ve restorantlara eleman yollayan bi şirket

Home

adresi bu ama onlarında birsey yapacagını zannetmiyorum.baska da bi bilgim yok artık birazda sen arastır ama zor biraz bu gecis olayları...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)