Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardıma ihtiyacımız var.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Yardıma ihtiyacımız var.

merhaba arkadaşlar,

biz(ben ve bir arkadaşım) 23 hazirandan beri new york tayız ve iş arıyoruz ancak bir gelişme kaydedemedik. girmediğimiz restorant-bar kalmadı resume ler bıraktık her yere ancak hala bir haber çıkmadı. 14 günlük iş bulma süremizin ilk 7 günü bitmek üzere ve açıkçası gerilmeye başladık. gerek iş konusunda gerekse iş bulma teknikleri konusunda bize yardımcı olursanız çok sevinirim.

Cevaplarınızı bekliyorum. Sağolun

Melih Mumcu

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Kardes bu kriz ortaminda issiz gidilir mi ABD 'ye?

craiglist.com care olabilir .

NYC 'de var mi bilmiorum ama ;
    Is bulmak icin bazi yerler var belki onlar olabilir .
    Gunluk isci calistirmak icin biryer olabilir .

Bol sans ...

# Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ny de sokaklarda summer jobs diye hergun yesil ilanlar goruyorum. Hic mi dikkatinizi cekmedi. Bugun denk gelirse bi tanesini alip yollarim buraya. Ayrica gazetelerde is icin 2-3 sayfa ilan oluyor. Onlarada bakabilirsin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Allah yardımcınız olsun

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadasım ole cv bırakmakla falan olmaz bı yerı gozunuze kestırın hergun hergun oraya gıdın ıs varmı dıye sorun yoksa adamlar cok ta acıl elemena ıhtıyac duymadıkca ve hergun kapıdan bırılerı gırdıkce a dur surda bı ogrencı vardı ıs arıyordu arayalım cagıralım demez beklemekle olmaz gıdın bıraz ugrasın yoksa bı watzede olarak donersınız allah korusun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam arkadaslar bizbes kişi nort carolina outer banks geldik.cok pişman olmus durumdayız iş veren ;yaptıgımız iş sözlesmesindeki saatlere uymadı,krızı bahane ediyolar cok komik bi fiyata calsııyoruz anlayacagınız zor durumdayız eyalet degiştirmeti düşünüyoruz,iş bulabilecegimiz ve krız den az etkilenen bi yeri tavsiye edrseniz cok seveniriz aranızda iyi iş yapan ve sıkıntı cekmeyen var mı acaba ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

heh tam yarama tuz biber oldu bu./bende isten kovuldum.newyork a gelicektim tasi topragi altin diye nepcam ben ya/direk burdan doneyim bari.
    sucks !

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Allaha sukur isimle kaldigim yerle vs problem yasamamaktayim ama burdaki arkadaslarida gordukce inanamiorum baslarina gelenlere..
    Hocam oncelikle bickin gbi adamsin pes etme dewam aramaya.. Craigslistte mutlaka isine yararbiseyler vardir bide butun otellere git sor bir cok otelin housekeeper ihtiyaci vardir bu sezon basinda.. Olmali yani.. Durumunu anlat ama direk housekeeper managerle konus ona ulasmak stedigini soylersen front deske muhtemelen yonlendirirler..
    Mutlaka telefon vs birak ve ihtiyac yok deseler de ikinci kez git sor son durumu.. Eelence parklarinda is aramak icin zaman kaybetme derim bide simdilik sinirli bilgimle yardim edebileceim konu bu ladar dostum sana
    orlandoda ki otellerin keeper acigu oldugu konusundads bikac biseyler duydum onlarida bi arastir derim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde killington vermontayiz ve bizde cok pismaniz burasi olu resmen bi biz bide geyikler var!ulasim aracida yok burdan ayrilmayi dusunuyoruz ama ozamanda vize iptal olacak!hadi vizeyi gectik zaten iste yok gibi! millet deli gibi is ariyo nette! buranin turkiyeden farki ne anlamadik! nasil firsatlar ulkesi onu zaten hic anlamdik! bostona new yorka gidip is arayalim dioruz ama msjlari okuyunca karamsarliga dusuyoruz!tanri zor duruma dusen wat ogrencilerine yardim etsin!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

amiinnnnnnn...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evn ben de north carolna da elizabeth city yakininda duck diye kucuk bi yerdeyim. saati 7.25ten calisiyorum. overtimelar malum 1.5 kat fazlasi. ilk cekimi gecen hafta verdfiler benim. 40 saat normal calismanin ustune 30 saat overtime yapmisim. fazlaca bi para aldim. kriz falan yok burda. sizin nasil oyle olmus anlamadim ben. Allah yardimciniz olsun tabi benim de

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dahda arayin gitmediginiz yerelre bakin bulursunuz her tarafta turk var bide onlra sorun belki yardimci olan birileri cikar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar konuyu açalı 15 gün falan olmuş. Bu süreçte bir iş bulduk. Ev ve ofis taşıma işinde çalışmaya başladık. Durum başlangıçta iyi olsa da şimdi pek parlak değil. Çünkü iş günlük gibi. Belli bir saat çalışma garantisi falan yok. Ama en azından sevis ve social security başvurularını bu şirketle tamamlayabildik de vize iptali riskini ortadan kaldırdık. Yaptığınız tavsiyelerden craigslist en verimlisi olsa da işlerde genelde new york veya iş tecrübesi istemeleri baya zorluyor durumu. Şöyle ki çok dandik bir meksika restoranındaki busboy işi için iş görüşmesine gittim. Benim orada olduğum süre içinde 20 kişi görüşmeye geldi. Kısacası New York'ta inanılmaz bir iş arayan birikmesi söz konusu. Şimdilik sizle paylaşabileceklerim bunlar. New York'ta olan bize yardımcı olabilecek veya yardım edebileceğim birileri varsa burdan veya pm den ulaşabilir bana.

Kendinize iyi bakın ve korunun=)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

New Yorka yakın yerlerde iş bulabilen bir bayan var ama numarasını burdan vermem doğru olur mu bilmiyorum. iş yerleitrmesi yapıyor. Bu arada nerde kalıyorsunuz?

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

numarasını bana ozelden atabılırmısın ya bı arkadasım orda ıssız beklıyo

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

tesekkurler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

özele nasıl msj atılıyor bilmiyorum

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

amerikan eagle yazan yerın ustune gel ordan tıkla cıkıyo ozel mesaj dıye

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tamamdır keşfettim,buldum çok saol

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ben tesekkur ederım cok saol bu kısı tam olarak kımdır ne ıs bulur ne kadar ucret alıyor ıs basına pekı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evn ben de north carolna da elizabeth city yakininda duck diye kucuk bi yerdeyim. saati 7.25ten calisiyorum. overtimelar malum 1.5 kat fazlasi. ilk cekimi gecen hafta verdfiler benim. 40 saat normal calismanin ustune 30 saat overtime yapmisim. fazlaca bi para aldim. kriz falan yok burda. sizin nasil oyle olmus anlamadim ben. Allah yardimciniz olsun tabi benim de
    foodlion da calısanların sanssızlıgı;cok ii iş yapanlarda var burda ama bizi vurdu bu talihsizlik.gecen yıl herkes en az 40 saat calsıyormus burda ama bu yıl işler kötü olunca 24 saat calısyoruz ikinci işte bulamadık ruslar kapmıs heryeri duck ıbiliyorum bizim buraya araba ile 20 dk uzklıkta.bizde corolla dayız sen türklerin azlıgıdan sikayet ediyosun bizim burdada fazlasıyla turk var on kişi bi evdeyiz hepimiz türkiyeden ))iş imkanları nası duck ta?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya melihm87 bizde bi tane tasimacilik isi bulduk!ya nedir nasildir bu is? ucreti nasil ve eve geldiginizde olu gibimi yatiyosunuz?)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı amerikan eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amerikan eagle yazan yerın ustune gel ordan tıkla cıkıyo ozel mesaj dıye
    merhaba numarayı aldıysan banada atabilir misin 1 aydır newyork da işsizimde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)