Toplam 193 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WAT Öğrencilerine Harçsız Pasaport

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

harçsız pasaport için gazi üniversitesinden yazının çıkmasını cumadan beri bekliyorum ama 4 günde fln ancak çıkıyormuş çarşamba akşamı memlekete gideceğim, inş. yarın çıkar da 2.döneme kalmaz bu pasaport çıkarttırma işi çünkü işime,uçak biletime kadar hazır bi tek pasaport ve vize kaldı.Gazi üniversitesi'nde bu işler hakkında tecrübesi olan bir arkadaş varsa burada biraz bilgi verebilir mi ? bir de bu pasaport öğrenci işlerinden yazı almadan çıkartılsa kaça malolur, karım zararım ne kadardır bi bilginiz var mı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı wtfck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harçsız pasaport için gazi üniversitesinden yazının çıkmasını cumadan beri bekliyorum ama 4 günde fln ancak çıkıyormuş çarşamba akşamı memlekete gideceğim, inş. yarın çıkar da 2.döneme kalmaz bu pasaport çıkarttırma işi çünkü işime,uçak biletime kadar hazır bi tek pasaport ve vize kaldı.Gazi üniversitesi'nde bu işler hakkında tecrübesi olan bir arkadaş varsa burada biraz bilgi verebilir mi ? bir de bu pasaport öğrenci işlerinden yazı almadan çıkartılsa kaça malolur, karım zararım ne kadardır bi bilginiz var mı?
    Merhaba wtfck ben de Gazi de okuyorum ben o yazıyı 5 günde aldım. Ben en başından anlatayım bu yazıyı nasıl aldığımı: Önce Kendi Fakültemin Dekanlığına bir harçsız pasaport istediğime dair bir dilekçe ve şirketten aldığım Work and Travel için harçsız pasaport yazısını evrak kayıta verdim. 2 gün sonra ilgili makama başlıklı dilekçeyi kendi fakültemin öğrenci işlerinden aldım. Ondan sonra Dekanlıktan aldığım yazı, rektörlüğüe yazdığım harçsız pasaport istediğime dair dilekçe, TC kimlik numaralı Nufüs Cuzdanı fotokopisi ve şirketten aldığım yazıyla Medikodaki kendi fakültemin öğrenci işlerine başvurdum. 2 sonra geldiğimde yazım hazırmış.

Kolay gelsin

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için gerçekten teşekkür ederim ben de yazıyı 3 iş gününde çıkardım medikonun oradaki öğrenci işlerinde eğitim fakültesine bakan masadaki kadından yalvar yakar elden aldırttım kağıdı ama nafile çünkü ben memlekette nasıl olsa ara tatil haydi haydi çıkartırım diyodum ama verdikleri kağıtta yazının başlığı ankara valiliği emniyet müdürlüğüne diye geçilmiş.Uzun lafın kısası bizim iş 18 şubata sarktı dönüşte bunları yapıp vizeye başvuracağım kendinize iyi bakın ii wat'lar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks