Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 143 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Greyhound Otobüsler ve Değerlendirmeler

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

greyhound için havaalanlarından airport shuttle lar var onlar sizi istedğiniz yere şehir merkezine veya greyhound noktalarına yakın yerlerde bırakıyorlar.
    örn: gidiceğim yerde airport-greyhound arası $15.00 ;
    100mil lik mesafede $28.00 a geliyor.greyhoudn un sitesinden alışveriş yapmasanız bile fiyatlara ve varış sürelerine bakmanız mümkün.
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaslar gerılerdede soylenmıs uzakmesafelere ucakla gıtmek uygun ama sız yınede check edın. bır de tren yolculugu var eger ucuza travel yapmak ısteyen varsa trenle mesala 1 ay pass ticket alıyorsunuz ıstedıgınız zaman ıstedıgınız trene bınıyorsunuz ve fıyatı 100 dlar cıvarında olması lazım kac gunlukse ona gore deyısııyor oraya gıdıne arastırabılırsınız bırde dogu yaasında kı arkadaslar gemı turları var 3 4 gunluk mıamı ye 300 400 dolara falan cok ucuz yanı bunları da arastırın degerlendırınn.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar türkiyedeki kredi kartı ile online bilet nasıl alacağız greyhound tan bilen varmı açıklarsa çok makbule geçer

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Greyhound

Arkadaşlar ABD'de Greyhoundu kullanmak zorunda kalırsanız şunu iyi bilin size verilen bilette bi koltuk numarası yazmayacaktır.Eğer Otobüste boş koltuk varsa binersiniz yoksa diğer otobüsü beklersiniz.Bunun için Greyhound istasyonunda beklerken her sefer için ayrı bi kapı olacaktır siz kapı kapalı olsa dah, otobüsünüzün kalkacağı kapının önüne valizinizi falan koyup sıra oluşturun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ayrica bulabilirseniz china bus lari kullanin..greyhoundlara gore cok daha iyi..burdaki travego lari ararsiniz orda ama..chinabuslar greyhounddan hem ucuz hem temiz..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

birkac bilgi daha:

-valizinizi baska birisi olmadigi icin sofor aliyor.eger bahsis 1-2 dolar bahsis vermezseniz firlatiyor resmen. icinde elektronik alet old dusunurseniz 1-2 dolar yaninizda bulundurun binmeden once.

-eger otobusu kullanacaginiz tarih onceden belliyse 15 gun (farkli birsey de olabilir) onceden alirsaniz %30 %40 civarinda discount yapiliyor internet uzerinden almak sartiyla.

- eger eger birden fazla kisiyseniz yine ayni sekilde internetten aldiginiz zaman ikinci bilete % 50 indirim var.

-sakin bizim sehirlerarasi otobuslerdeki konforu ve rahatligi beklemeyin. belediye otobuslerinden beter.(maalesef)

-otobusleri kullananlar WATcilar ve genelde zenciler oldugu icin yolculuk esnasinda gozunuzu dort acmanizi oneririm.

-aktarmali yolculuklarda (ki en ufak mesafelerde bile aktarma var nerdeyse) her aktarma icin ayri bilet verilir. ve her bileti aktarma sirasinda gorevliye verirsiniz.(ornegin pensacola newyork arasi 9 aktarma yada lake george newyork 2 aktarma)

-aktarmalarda genelde otobus degisiyor. o yuzden bu konuda gorevli ile (sadece sofor var otobuste) devamli irtibat halinde olun aktarmalarinizda otobusunuzun degisip degismedigini ogrenin.

- aktarmalarda otobus degisirse valizlerinizi alip diger otobuse goturmek maalesef sizin isiniz. eger cok valiziniz varsa arkada kalmamaya calisin.

- bu otobuslerde mola kavrami olmadigi icin uzun yolculuklarda cantanizda bolca yiyecek icecek bulundurun. otobusun en arkasinda ise cok enteresan bi tuvalet var. bu da aklinizda olsun.

- Greyhound un kendi icinde bircok farkli sirketi var. ama bunu size belirtmeyebilir. mesela lake george, keene valley taraflarina AdironDack otobusleri gidiyor. Greyhound'un internet sitesi tum sirketleri kapsadigi icin sadece greyhound'u bilmeniz yeterli.

Greyhound'u kullanmadan once bu bilgileri aklinizda bulundurup tedbirlerinizi alirsaniz buyuk ihtimalle hic bir sorun yasamazsiniz....

internet sitesi
    www.greyhound.com

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

evet china bus'lar cok guzel,ozellikle fujengvu
    boston- new york 15 dolar
    ama greyhound'la boston-new york 40 dolar
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@zubeyr86 cok yararlı ve bi o kadarda ilginc bilgiler için cok tesekkürler bnde atlanta mobile arasını otobusle gitmeyi dusunuyorum...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

zubeyr çok sağol greyhounda abone olacaklar için güzel bilgiler..

Roma peki şu fujengvuu ların greyhoundtan farkı ne 30 $ iniyor fiyat?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı watken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zubeyr çok sağol greyhounda abone olacaklar için güzel bilgiler..

Roma peki şu fujengvuu ların greyhoundtan farkı ne 30 $ iniyor fiyat?
    çinin klasik ucuzluk politikası
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

nasıl bulacağız bu china bus ları ? korsan firma mı bunlar anlamadım ki kaçak mı çalışıyorlar belli yazaneleri falan yokmu ?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı mstfdg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl bulacağız bu china bus ları ? korsan firma mı bunlar anlamadım ki kaçak mı çalışıyorlar belli yazaneleri falan yokmu ?
    Hayir,New York'ta China Town'dan kalkiyorlar ,Boston'da South Station'dan.
    daha bir ozellik otobusler her saat basi kalkiyorlar,otobus'u kacirdigin zaman diger bi otobusle gide bilersiniz.hem ucuz hem rahat
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar karayolu ulaşımı için amtraklara da bir göz atın isterseniz. http://www.amtrak.com/servlet/Conten...mtrak/HomePage

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

nicola_34 @zubeyr86 cok yararlı ve bi o kadarda ilginc bilgiler için cok tesekkürler bnde atlanta mobile arasını otobusle gitmeyi dusunuyorum..
    watken zubeyr çok sağol greyhounda abone olacaklar için güzel bilgiler..
    Rica ederim arkadaslar faydali olacaksa ne mutlu.......

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayir,New York'ta China Town'dan kalkiyorlar ,Boston'da South Station'dan.
    daha bir ozellik otobusler her saat basi kalkiyorlar,otobus'u kacirdigin zaman diger bi otobusle gide bilersiniz.hem ucuz hem rahat
    saolasın roma bilgi için. inş. ocean city e de gider bu china buslar. kaça atarlar acaba ocean city e ? bilen var mı arkadaşlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar jfk dan cedar point, ohio' ya gidicem. cleveland a uçak bileti en az160$. ama en az 5 saat sürüyo tek aktarmalı.10 saat sürenler var. ayrıca aksam 8de inicem. o saatte cok ucus da yok. otobüs veya tren nasıl bir alternatif olur sizce. hava alanından direk kalkan cleveland veya sanduskye giden bi araç bulabilir miyim?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı nss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar jfk dan cedar point, ohio' ya gidicem. cleveland a uçak bileti en az160$. ama en az 5 saat sürüyo tek aktarmalı.10 saat sürenler var. ayrıca aksam 8de inicem. o saatte cok ucus da yok. otobüs veya tren nasıl bir alternatif olur sizce. hava alanından direk kalkan cleveland veya sanduskye giden bi araç bulabilir miyim?
    15 gün önceden alırsan 49 dolar ve aktarmasız direk new yorktan clevlanda gidiyor 8 saat 35 dakika yolculuk sürüyor....

http://www.greyhound.com

sitesinden bakabilirsin
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler fubar, baktım ben de 8 saat 35 dk, 56 $ gösteriyo uçaktan daha iyi.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

biz de 4 arkadaş atlantadan panamaya gidicez 9 saat greyhoundla yolumuz açık olsun uçak biletleri çok pahalı panamaya çünkü

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya biz 4 kız gidicez atlantadan panamaya greyhoundla korktum anlattıklarınızdan başımıza bişey gelmez dimi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Trene de bakabilirsiniz arkadaşlar.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

panamaya gözükmyo tren ya

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart greyhound otobusleri

arkadaşlar ben sunu merak ettim. greyhoundun iki çeşit bileti var. biri refundable biri non refundable. non refundable olunca kesinlikle geri iyade edemiyosun mu demek? koltuklarda falan farklılık varmıdır?
    giden arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

non refundable iadesiz demek.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Mailing Days
    In order to provide adequate time for the delivery of Tickets by Mail, the tickets must be purchased a minimum of 10 mailing days prior to date of travel. Mailing days are days on which U.S. Mail is delivered and excludes the day of purchase, Sundays and holidays.

If you have purchased a Ticket By Mail and have not received it within 10 days of placing your order please contact our Customer Assistance Center. An agent may be reached via email at custserv@greyhound.com or by phone at 214-849-8966 between the hours of 7:00 a.m. - 7:00 p.m., Central time zone, Monday - Friday.

ARKADAŞLAR Bİ BİLEN BAKSIN LÜTFEN. BU NE DEMEK OLUYO? OKUDUGUMU ANLAYABİLİYORUM. ŞİMDİ BEN 14 HAZİRAN İÇİN BAKIYORUM BİLETLERE 10 GÜN İÇİNDE ONLİNE TİCKET GELECEK DİYO ON GÜNDEN AZ Bİ SÜRE VAR. BÖYLE BİŞEYDE NE OLACAĞI YAZMIYO. ORDA TERMİNALDEN ALINMAZ MI BİLET.
    BEN BİLETİ ALDIĞIMI NASIL KANITLICAM?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

eger posta ile gelecekse 10 gun diye e maillede alabilirsin diyo sen e mail at bana e maille gonderin de.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba bende lake geore gidicem greyhound tan alacığım bileti burdan alabiliyomuyum yoksa yanlışmı anladım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı gidergelmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba bende lake geore gidicem greyhound tan alacığım bileti burdan alabiliyomuyum yoksa yanlışmı anladım

Greyhound Bus Bilet Alımı

Şimdiden alabilirsin. Ben geçen gün June,14 için aldım. Hatta 7 veya 14 gün öncesinden aldığından daha ucuz. Ek olarak Greyhound Bus'a kayıt olursan ilk seyehat için ekstra %10 discount var. Yalnız bilet almadan önce veya bilet aldıktan sonra uyarıyor. Buradan bir nevi ayırş gibi oluyorsun. Departure Time'dan min. 1 saat önce gidip oradan check yaptırmalısın. Buradan almanı tavsiye ederim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar bu konuda daha önce bu otobüsleri kullanmış olan var mı rahatlık bakımından neyle kıyaslarsınız
    203
    403
    travego
    neoplan
    birde bileti gidince alsak daha mı pahalı oluyor ? inince baksak olmaz mı?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Mitsubishi SAFİR ile kıyaslanabilir herhalde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)