Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Staff Pro LA giden gören?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Question Staff Pro LA giden gören?

Arkadaşlar bu sene staff pro los angeles a gidicem giden gören var mı?Tavsiyeleriiniz varsa neler?paylaşırsanız sevinirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

staff pro organizasyon işi zaten o kadarını biliyosundur : )
    işten işe farklılık gösteriyomuş. bazı işler 10 saat bazıları 4 saat oluyomus mesela. gecen sene giden arkadasım baya bi rahat takılmıs ama nerdeyse herkes 2. işi buldu dedi. çunku çalışma saatleri çok esnekmiş ve sen belirliyomussun.

şirketten sana da overtime olayını anlatmıslardır. onun olup olmayacagı orda belli oluyomus. yani çok çalışan varsa orda ve her iş için gereginden fazla gidecek adam olursa pek olmuyomuş. ama dediğim gibi 2 iş rahatmıs zaten. orda baya sinema cafe fln varmıs. kalınan yerde danısmanlardan bugra oluyomus. bu sene de gitmiş zaten. ve işte kalınan otel hollywood daymış. otelde bu şirketle giden biçok insan kalıyomus. 40 turktuk dedi. ben de ingilizce gelişmez öle dedim ama yabancılarda oldugu ve kız alma oğlan verme merasimleri : ) oldugu için ya da tabi sadece arkadaş olundugu için çok sorun olmamıs.
    onlar zaten sonra başka yerde kalmaya başlamıslar.
    ben bu işi secmedim çünkü biras yorucu gözüktü bana. bi de california baya pahalıymıs. sadece gezmek için bikaç gün gelicem sonra. gerçi işin ücreti de geçinmeye yetecek kadarmış. 8.5 $
    bu arada konaklama için haftalık ödeme yap demişti arkadasım oraya gidersem eger. aylık olunca karısıklık olmus.

başka bi şey hatırlarsam yazarım sonra. şimdilik bunlar var.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Çok teşekkür ederim yazın için konuştukalrım 2. işe genelde zor diyolardı çünkü çalışma saatlerin belli deil bir gün akşam bir gün sabah iş verene ayak uyduramadığından.Arkadaşın hangi işte çalışmış 2. iş olarak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadasım çalışmamış.
    ama beraber gittigi ve aynı otelde kalan insanlardan çalışan baya varmış. garsonluk bulmak zor demişti iyi para veriolar die. bahşiş vs.

ama sinema cafe gibi yerlere bak demişti. oralardan bulunuyomus.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Ok tekrar saol bu arada senin nereydi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim wisconsın. ama cuma günü belgelerim yollanacak. hala california secebilirim kararsızım.
    gitmeye gecen hafta karar verdim ben. o yuzden hala ortada ds falan yok. 1 haftaya gelir diolar merakla bekliyoruz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

wisconsindeki otel çok güzel bir yer Buğra anlatmıştır baya watçı doluyormuş.Çok eğlenceli olur eminim ora ikinci iş içinde mükemmel konaklamada ucuzdu hatırladığım kadarıyla.Ben şehir yaşantısına alışkın olduğum için orayı seçmedim.Kalabalık sokaklar büyük binaları seviyoruım ben

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bugun karar vermem lasım. hala emin olamıyorum.
    gidip orda milletin odalarını temizlemek istemiyorum. beni de lifeguard yaparlar mı bilmiyorum. öle taş maş alamam 3 metre derinlikten. 5 kere de yüzemem koca havuzu. en cok 2 tur. o da ayıla bayıla.
    bi de finaller var. iyce darlandım..
    Konu tosbaaa tarafından (06-06-2007 Saat 06:38 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Valla en doru kararı sen verirsin ben yönlendirme yapmıyım şimdi Hayırlısı olsun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bu işle ilgili başka deneyimlerini yazacak arkadaş var mı ? Bir de 2. iş ve konaklama gibi konularda da bilgi verirse memnun olurum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Ben gecen yaz gittim biz pek is yapma olanagi bulamadik staff pro da calisanlara schedule yapan adamla sorunlar yasadik is guzel fakat staff pro nun oturmamis bir yapisi var la dekinde ,san diegodakiler daha memnundu sanirim.Ikinci is demisssin zaten ana isin 2. isin oluyor cunku konser fuar bulamiyosun bazi haftalarda.Biz baya bir bos oturmustuk orda takvimde belli olmadigindan ne zaman yogun olur ne zaman bos belli degil tabi.Ozetle sana soyle diyebilirim staff pro riskli bir is cok caninida yakabilir iyi parada kazanabilirsin.Paraya ihtiyacin varsa staff prdan yana kullanma tercihini

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ya zaten bakıyorum her iş riskli yani şans her işte yanında olmalı anladığım kadarıyla.Bir de yukarıda tosbaaa çalışma saatler çok esnek programı sen belirliyorsun ve hemen hemen herkes 2.işini buluyor gibi birşey söylemiş.Bunun için 2. iş bulma imkanı var mı diye sormuştum,sen istemediğin için mi 2.işte çalışmadın? Bir de iş ortamı nasıl,bu iş için advanced mı olmalıyım ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Ben staff proda 5-6 kere calistim sonra gitmedim.Saatler sana bagli is varsa gitmeyede bilirsin arada sikistirdilar gelmek zorundasin iptal ederiz falan diye ama olmadi oyle bir sey.Ben ikinci iste calistim universalda bu aspectin temsilcileri buldular bize staff proda bosta kaldigimizdan dolayi.Kendinde cevredeki cafeler magazalara basvurarak is bulabilirsin bence.Ingilizce seviyeni cok dert etme fazla ihtiyacin olmuyor.Orta seviyede ing ideal(tabi ikinci is icin ne duzey ing gerekir o ayri).Bir bakiyosun bos merdivenleri 8 saat bekliyorsun bir gun yer gosterici oluyorsun bir gun canta ust bas ariyorsun.Yani belli kalip kelimeler isini goruyor.Is ortami demissin.Iste calistigin kisiler genelde genc cocuklar iste lise bitmis burda calisiyorlar boyle bir kariyer secmisler.Her isten once bir yerde toplanip supervisorlar sizi gruplara ayiriyor ve is dagilimi yapiyorlar.Iste pek sikinti yok fakat dedigim gibi is bulabilicek misin o durum var staff proda muhakkak ikinci ise ihtiyac var.Bunun yaninda los angeles gercekten gorebilicegin en guzel yerlerden biri altinda san diego ustunde san francisco dogusunda las vegas grand canyon batisinda hawaii her yere yakin mukemmel bir yer.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Wink

hmm la konusunda karar verdim de iş konusunu biraz daha düşüneyim. teşekkür ederim bilgiler için..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

umut işin ile ilgili sorularım olucaktı.. sanırım aynı şirketle gitmiş olucaz..senin gibi la staff proya gidenlerin hepsi memnun değil miydi ve universalde hangi tarihte nasıl bir iş bulabildiniz?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Sana soyle diyim gecen yaz Staff Proda calisan turk kalmamisti nerdeyse orda 1 aya yakin bos bos oturduk diyebilirim.Sonra bu sponsor firma aspect var ciee gibi iste onlarla maillestik filan saolsun ayariyidiladilar bu universali yoksa halimiz harapti.Orda da sadece cook pozisyonu acikti ama guzeldi sonucta calistigin saatin belli cebine gircek para belli iyiydi yani.Para sikintin varsa kesinlikle onermiyorum staff proyu.Ama sansimi denicem dersin gidersin o arada staff pronun iyi zamanina gelir o baska tabi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks