merhaba wampir lee. vallah arkadaşlar kim ne derse desin sayfanın başındaki arkadaş gibi GOOGLE a sadece OZMAN yazın ve geri kalan olayları siz görün bir firma hakkında bir kaç yerde kötü laf varsa tamam karlama derim. ama her 2 yorumdan biri karalamışsa işte o firma sorunludur. evet ozman en büyük firma olabilir en çok öğrenciyi gönderebilir ki bunun nedeni büyük üniversitelere gelip seminer vermesi (30dk o da bizim bura da gelmişlerdi.). Arkadaşlar bir düşünün: bir firma 700 öğrenci gönderirse sizce hangisi ile ilgilenir? her birini amerika da aramaya kalksa telefeon ile fatura parasını zor öder o şirket. ozman bu yüzden ilgisizdir. tek nedeni budur. işini bulurlar konaklmanı yaparlar ama sorun olursa vay hhalinize kendi başınasınız. sonra ozman böyle ozman şöyle demeyin. Araştırın. Bizde ozman diyorduk. sonra firma hakkında araştırdım firmaya iyi diyen kişi sayısı 2 elin parmak sayısını geçmez. Her firmanın ismini google yazın iyi kötü ne varsa çıkar. ha hiç bir yorum yok mu o zaman o firma daha yeni kurulmuştur deme! bu arada ozman 2006 yazında bir arkadaşım gitti onun bana söyledigini yazıyorum direk:
"Ozman işini ve konaklamanı verir ondan korkma fake çıkmaz. ama o sahibi var ya o adam tam bir p...tir. Bir sorununuz olursa kendi başınasınız hiç ilgi yardım beklemeyin. ama işi saglamdır." yani böyle işte bu lafın üstüne google araştırdım ozman dan vazgeçtim. Zaten bir şirkete önce mail atın "abi bize sözleşme örnegini atar mısın" diye. bakim tamam diyip yollucaklar mı yoksa "kayıt yaptıtırken görebilirsiniz" mi diyecekler sadece? Al abi sözleşme burda şartlar bu imza atacaksan gel kayıt yaptır' diyen firmaya gidin. ben ozman colorsofusa ya experiencewat a mail atip sözleşme istedim malesef verilmedi. bana sözleşmesini veren 2 firma campusum ile academix ti neye imza atacağınızı görüyorsunuz hiç yoktan. bence GOOGLE gibi bir nimetten yararlanmadan firma seçmeyin