Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: skype yardım!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart skype yardım!

dün skype programını yükledim fakat yükleme sırasında virüs gibi bişey buluyo ve yüklemeyi tamamlamıyo nasıl halledicem bu sorunu bileniniz var mı? virüsü sil demeyin silme seçeneği gelmiyo çnkü her defasında aynı virüsle karşılaşıyorum...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı maviyeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün skype programını yükledim fakat yükleme sırasında virüs gibi bişey buluyo ve yüklemeyi tamamlamıyo nasıl halledicem bu sorunu bileniniz var mı? virüsü sil demeyin silme seçeneği gelmiyo çnkü her defasında aynı virüsle karşılaşıyorum...
    Antivirus programı hangisi?

Ben 2 gün önce kurdum ve avast! var bilgisayarımda ve hiç sorun vermedi..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kurmadan once virus programını kapat
    AEK

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Birisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antivirus programı hangisi?

Ben 2 gün önce kurdum ve avast! var bilgisayarımda ve hiç sorun vermedi..
    McAfee var virüs psrogramı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı aek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kurmadan once virus programını kapat
    BEnce de kurmadan önce tüm programlarını kapat sorun hallolur büyük ihtimalle

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kurmadan önce virüs programını kapat diyecem ama o arka planda hala çalışıyor olacak virüs programını ayarlardan pasif hala getirmen gerek neyse diyelim oda işe yaramadı skypenin son sürümünü yükleme derim çünkü kurabilsende çok hata verir kurmak için setup dosyasının üzerinde sag tıkla yönetici olarak başlat de o zman virüs programı taramaz skypeyi onu da geçtik diyelim bilgisayarı yeniden başlat ve başlatırken güvenli modda çalıştır var f5 basacan güvenli modda çalıştır sonra çalıştır regedit yaz sonra HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run şu yolu takip et “serpe”, “avnort”, “ltwob” şöyle dosyalar varsa onları sil hı bide ben program yüklenirken virüs buldugunu sanmıyorum çünkü skype tek bir dosyadan oluşuyor o halde hiç yüklmez yarıda virüs buluyordiye birşey olamaz neyse onuda geçtik virüssüs bir skype istersen bana özelden msj at sana rapid linkini vereyim işletim sistemin xp veya vista ise (windows 7 olacagını sanmıyorum) virüs programlarında norton yadaavast yükleme hiç birşey yaramıyor kolay gelsin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı elninoyavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kurmadan önce virüs programını kapat diyecem ama o arka planda hala çalışıyor olacak virüs programını ayarlardan pasif hala getirmen gerek neyse diyelim oda işe yaramadı skypenin son sürümünü yükleme derim çünkü kurabilsende çok hata verir kurmak için setup dosyasının üzerinde sag tıkla yönetici olarak başlat de o zman virüs programı taramaz skypeyi onu da geçtik diyelim bilgisayarı yeniden başlat ve başlatırken güvenli modda çalıştır var f5 basacan güvenli modda çalıştır sonra çalıştır regedit yaz sonra HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run şu yolu takip et “serpe”, “avnort”, “ltwob” şöyle dosyalar varsa onları sil hı bide ben program yüklenirken virüs buldugunu sanmıyorum çünkü skype tek bir dosyadan oluşuyor o halde hiç yüklmez yarıda virüs buluyordiye birşey olamaz neyse onuda geçtik virüssüs bir skype istersen bana özelden msj at sana rapid linkini vereyim işletim sistemin xp veya vista ise (windows 7 olacagını sanmıyorum) virüs programlarında norton yadaavast yükleme hiç birşey yaramıyor kolay gelsin
    kafam karıştı valla ama denicem hepsini deama yüklerken bulmuyo virüsü yükleme bitiyo tam çalışck durumda oluyo pat die virüs çıkıyo
    Konu maviyeşil tarafından (23-05-2009 Saat 04:36 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

skype.com'dan sağlam sürümünü indirebilirsin. Ayrıca alarm verdiği şeyin virüs olduğunu sanmıyorum. Zaten virüs gibi demişsin.
    Büyük ihtimalle antivirüs programına entegre olan firewall alarm veriyordur. Ignore seçeneği falan çıkması lazım. Ya da Skype programını ignore list'e eklemen lazım. Çıkan hatanın ekran görüntüsünü buraya eklersen daha kolay çözüm bulunur.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

fatal error during installation die bi yazı çıktı sonunda bunu nie dediğini anlamadım o virüs gbi dedğim şeyi virüs programı temizledikten sonra çıkyo bu uyarı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı maviyeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fatal error during installation die bi yazı çıktı sonunda bunu nie dediğini anlamadım o virüs gbi dedğim şeyi virüs programı temizledikten sonra çıkyo bu uyarı
    sanırım gelen hata şu. burda adamlar çözümünü yazmışlar ama, site ingilizce.
    http://forum.skype.com/lofiversion/i...p/t112007.html

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ne skype miş bea mavi yeşil sen bence kullanma skpyeyi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)