Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: önemli I 94 formu kayboldu

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart önemli I 94 formu kayboldu

merhaba
    arkadaşımın I 94 formu kayboldu pasaporta zımbalamamışlar..ne yapmamız gerek bilgisi olan var mı?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

bu konuyla ilgili bilgi http://www.turkishwat.net/i-94-ayrin...98.html?t=2698 linkinde var..

diyor ki;

Ziyaretiniz sırasında pasaportunuza zımbalanmış olan I-94 formu kaybolursa yenisini almak için bulunduğunuz yere en yakın Göçmenlik ve Vatandaşlık Servisi (USCIS) bürosuna yenisini çıkartmak için başvurun. Başvuru sırasında Form I-102( Application for Replacement/Initial Nonimmigrant Arrival Departure Document) formunu doldurmanız gerekir. Bu formla birlikte, varsa orijinal I-94 formunuzun bir fotokopisi, pasaportunuzdaki fotoğraf ve kişisel bilgilerinizin bulunduğu sayfalar ile giriş yaptığınızda pasaportunuza işlenen damganın olduğu sayfanın fotokopilerini göndermeniz gerekir. Bu formun ücreti $155'dir. Yeni I-94 formunuz I-102 formunda belirttiğiniz adrese yollanır.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadasim 2 sene once I-94 formumu bavulda unuttum. Dolayisiyla ucaga binerken toplayan yetkiliye teslim edemedim. Ne yapacagimi sordugumda, bana hemen bos bir I-94 formu verdi ve bunu doldur dedi. Dedigin yaptim ve herhangi bir sorun cikmadi. ustune 2 kere daha gittim. Merak etmeyin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks