Dostum benim pasaportum bu oglen elime ulasti acar acmaz sok oldum vizeyi beklerken ne cikti..Bana bu sene sorun olmaz dediler gecen seneki gibi.
Bende gecen sene 13 martta girmistim gorusmeye 7 mayisda aciklanmisti sorusturma yani yaklasik 2 ayi bulmustu.Bu senede subat, mart aylarinda ben sirketimede defalarca soyledim benim evraklari erken yollayin gorusmeye ben yine sorusturmaya takilabilirim diye.Onlar bana ds ini beklemen lazim ds in gelmeden gidersen yine simdi ki gibi surec olur dediler yani ha simdi ds inle gondermissin evraklarini hada daha once ds siz evraklarini gondermissin dediler ayni surec.Acaba dogru mu tam dedikleri bilemiyorum ? simdi benim 1 haziranda ise baslamam lazim bakalim bu sorusturma ne zaman bitcek ! Benim anladigim sen ds siz girmissin gorusmeye ama benim sirket naptim ne ettiysem illa ds formuyla gondertti evraklari mi.Bu arada ben gorusmeye gitmedim sen gitmissin galiba gorusmeyede.Bana bu sene gitmene gerek yok dediler.Acaba benim sirket hata mi yapti ? Daha once evraklari mi gonderseydi daha mi iyi olurdu ? Sorusturma gunu icinde dedigim gibi arkadasim ben gorusmeye gitmedim ups ile pasaportumu yolladim 30 nisanda bugun 8 mayista geldi pasaport.Sorusturma gunu hangi gun basladi bilemiyorum.. Valla allah sanada sabir versin nediyim.Su an moralim cok bozuk.. bitsin kisa surede bu sikinti..