Work and Travel 2025
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lüks araç

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

okadarını bende biliyorum arkadaşım oyüzden türkiye america bişey deiştirmiyor dedim , arkadaşın verdigi sitede günlügü 1450 dolarmış sonra sadece 100 mile gidebiliyormuşsun ve 100 mile i geçersen mile başına 2 dolar artı ödüyormuşsunn, sen bu arabayı hadii diyelimm kiraladınn sonra arabayı park ederken biryere sürttün çizildii eee napacaksınn ben onu sorarım sana yeni bi ferrari çalışıp alırsın artık, o yüzden hayall yemez birazz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı memetcetinkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okadarını bende biliyorum arkadaşım oyüzden türkiye america bişey deiştirmiyor dedim , arkadaşın verdigi sitede günlügü 1450 dolarmış sonra sadece 100 mile gidebiliyormuşsun ve 100 mile i geçersen mile başına 2 dolar artı ödüyormuşsunn, sen bu arabayı hadii diyelimm kiraladınn sonra arabayı park ederken biryere sürttün çizildii eee napacaksınn ben onu sorarım sana yeni bi ferrari çalışıp alırsın artık, o yüzden hayall yemez birazz
    ya bn bi giderim musteri gibi,su arabanın direksiyonuna dokunsam yeter sonra bide calıştırıp motor sesini duydummu olsemde gam yemem,sonra vaz gectim kiralamıyom der kacaraım oradan...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı memetcetinkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Harikalar Diyarın'da diye kitap yazarım ben. Nasıl bir fantezi dünyasında yaşıyorsun? Restoranda hesap ödeyemeyenleri bulaşık yıkamaya götürürler de, arabanın bşaına bişey gelirse size bir zararı olmaz merak etmeyin. Insurance diye bir şey var. Zaten bu arabaların kaderi teslim ettikleri müşteriye bağlı olsaydı, arabayı kiralayacak adamdan banka hesap cüzdanı, 6 aylık maaş bordrosu, adliye sicil kaydı, vukuatlı nüfus kayıt örneği isterlerdi.
    Öyle değil mi?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Harikalar Diyarın'da diye kitap yazarım ben. Nasıl bir fantezi dünyasında yaşıyorsun? Restoranda hesap ödeyemeyenleri bulaşık yıkamaya götürürler de, arabanın bşaına bişey gelirse size bir zararı olmaz merak etmeyin. Insurance diye bir şey var. Zaten bu arabaların kaderi teslim ettikleri müşteriye bağlı olsaydı, arabayı kiralayacak adamdan banka hesap cüzdanı, 6 aylık maaş bordrosu, adliye sicil kaydı, vukuatlı nüfus kayıt örneği isterlerdi.
    Öyle değil mi?
    arkadasim zaten sen araba kiralarken kredi kartin yoksa kiraliyomiyorsun neden?? sen kredi kartini veriorsun onlar herhangi bir soruna karsilik kredi kartindan simdi net parayi hatirlamiyorum yaklasik bir 300 dolar para olmasi gerekiyor hesapta sonra sen arabayi kiralarken arabanin etrafinda gorevliyle 3 tur atiyorsun arabanin ciziklerine bakiorsunuz adam sozlesmede bir bolume cizikler nerdeyse isaretliyor sonra arabayi getirince arabayi kontrol ediyorlar bakiorlar cizik bile varmi diye?? yoksa arabayi carpisan araba gibi kullan olurmu ole.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks