Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 11 Mart vize görüşmem

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart 11 Mart vize görüşmem

merhaba arkadaslar öncelikle 2 saat önce vize görüşmesine girdim öncelikle nasıl geliştiğini yazmama gerek olmadgını dusunuyorum cunku bende bugunden öncesine kadar giden arkadaslardan daha iyi biliyorduk sitedeki tecrubelerden dolayı.öncelikle vize anımı anlatmak ıstıyorum.1 nolu gısenın en önünde en ön kısımda köse tarafta oturuyrdum tum sandalyeler doluydu o an bı anda melez dedıgım mulakat yapan görevli bana bagırıp sız orada oturamazsınız arkaya die bir ses duydumallah birde ne olsun sıram ona geldi kalktım görusmeye gittim herkese ılk olrak hı how r you tarzı soruyla baslarken bana dırek ıngılızce olrak nıye öle yaptın dıe basladı azarlamaya sasrıdım kaldım.ben hep bılmıyordum özür dılerim tarzı alttan almalarla gecistirmeye çalıstım.birde şu dıkkatımı cektı benden önce giden ögrenciler bu kadından 3 soruyla yesıl kagıdı aldılar ama bana ayakkabı numaramı sormadıgı kaldı.sonuc olrak ds formum vardı en sonda bana vısa ıle ılgılı bıseyler dedı ama seri sölediği ve ardından gelen yıne ıgneleyıcı bırdaha yapma tarzı cumlelerden dolayı vızemı alıp alamadıgımı anlayamadım.yalnız bana hiçbir belgemi pasaportumu vermedi ups kagıdımı verdi ve ödeme yapmamaı söledi.SONUC SİZCE NEDİR ARKADASLAR moralm hala bozuk ya

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşımın canını sıkma bi aksilik olmuş sende özür dilemişsin zaten yapabilecekleri yapmıişsın görüşmen olumlu gectiyse sanırım bir haftaya kadar belli olur zaten alıp almadıgın sana yeşil kagıt vermemiş cünkü tüm evrakların tam sanırım... ayrıca ne sorular sordu onlarıda buraya yazarsan gitmeyen arkadaşlara yardımcı olmuş olursun... tekrardan canını sıkma beklemekten başka care yok ama 1 haftaya belli olur sanırım...
    PLANÖRLE AMERİKAYA UÇMAK....

BU KADAR ÇILGINCA İŞTE BU WAT..!!!!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadasım hayırlı olsun. Sen vizeni almıssın zaten. Sadece ıle basılıp sana yollanacak. UPS ıle. Ucak biletini araştırmaya başla ve gç kalma. Tekrar hayırlı olsun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hocam valla melez kadına yanı 1 nolu gıseye gıdersenız fazladan okulu bıtırınce ne iş yapmayı dusunuyorsun dıyor?ama geneldi dınledgım adarıyla dıer gıdesekıleri annenın babanın işi?nerde okuyorsun bölüm ne zaman bitireceksin okulunu amerıkada nereye gdiyorsun ve ne olrak calısacaksın.bunlardan bir tane bile farklı soru yok.işin garıp tarafı bugun ızledıgım bırkac kısı benden önceki cok komık vıze görusmelerınden bıle vize aldılar.kızın biri hıc ıngılızce cvap veremedi kadın turkce konusalım dedı ve sonunda verdi.hıc kasmayın gercekten acayıp kolay peynır ekmek dagıtır gıbı vıze dagıtıyorlar yalnız benmki belli deil.bana sordugu sorulara gelınce benı bıraz kastı ama hepsıne cvap verdım ama yınede korkuyorum vizem basılmadan nolur bılemem

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hocam bu arada ucak bıletını sırket ayarlıyım dıe dıretıoyr sızın tavsıyenız sırketten mı aldırıyım yoksa kendımmı bakayım?_

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kendinde araştır sirketin fiyatınıda al sana en uygunu hangisiyse onu alırsın zaten...
    PLANÖRLE AMERİKAYA UÇMAK....

BU KADAR ÇILGINCA İŞTE BU WAT..!!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yalnız bugun cok sasırdım bukadar basit vize nasıl dagıtıyorlar hayret ya :d.red yıyen görmedım hemde hıc ıngılızce bılmeyenlerde bıle

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya peki arkadaşlar ben işimi seçtim..2-3 hafta içinde vize görüşmesine gitmeyi düşünüyorum.. GPA nın hiç önemi yokmu ? ben 1.46 la gidicem görüşmeye.neyime güveniyorsam..konuşmam ve ing. iyidir..bugün ordaki vize alan arkadaşlardan GPA 2.0 nin altında olan yokmuydu hiç ? herkesin yüksekte bi benimmi düşük ya..kafayı yiyecem..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

BENCE almıssın sen vizeyi kafayı takma

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hocam alan görmedim 2 nın altında senın not biraz dusukmus 1.46.seni biraz zorlayacaklar ama ıngılızcen ıyıyse ve gecerli mazeretler sunarsan sanırım alırsın rahatca

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)