Work and Travel 2025
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kodiaka gidecek olanlar

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok farkı yok bizimki ile . Wrangell - Seattle 260$ Ferry . 200$ Seattle - New York . Seattle 'da stop-over yaptınız degil mi ?
    seattle da stop-over gerek yoktu 7 saatlik beklememiz vardı kendiliğinden (:

bawyer:

burdan kodiak a direk gidemezsin zaten (: büyük ihtimal burdan new york ordan da ya seattle ya da onun civarlarında bi yerde duraklamadan sonra Anchorage a gidersin. Anchorage dan ister feribotla ister kücük teyyare cinsi ucaklarla kodiak a geçersin... Tavsiyem feribot olur cok rahat 13 saat filan sürüyor ama o kadar ucak yolculuğundan sonra böyle bir şey iyi geliyor hani (: ferbiota binmen için anchorage dan Homer a gitmen gerekir onun içinde otobüs var. yani anchorage dan homer a ordan feribotla kodiak a gitmek 150 dolar filan mal olur. eğer Anchorage dan kodiak a ucak biletini önceden alırsan 100 dolara da alabilirsin 300 dolara da bu biraz şans ama feribotu tercih ederim. hem homer a kadar o güzel manzaraları görürsün hem bi feribot keyfi yaşarsın (:

Kodiak a gideceksen dediğim gibi yeme içmeyi çok iyi düşün. benim tavsiyem burdan valize hazır çorba ve makarna doldur. makarna orda pahalı sayılır tr ye göre. Hazır bardaklık corbalardan stok yap 100 lerce götür (: biz genelde hazır paket yemek alip mikrodalga da yapardık orda. Banquet filan vardı yada noodle denen tatsız tutsuz 25 centllik makarnalar tabi yiyebilirsen onları. Banquet denen şeyler güzeldi 1.25 dolar filan indirimli günü yakalarsan. Kodiak da fabrikalar konaklama saglamaz ama international seafoods yani ISA in kendine özel yurdumcu bir lodge u var. odalar 2-3 kişilik ortak wc banyo filan. dandik bi yer ama işini görür mutfagı filan ortak hep. fabrikaya 15 dk yaya uzaklıkta. Diğer fabrikalar konaklama saglamıyor diye bliyorum sen ev bulmak zorundasın orda. Bunları göz önüne al öyle git kodiak a... ama gerçekten dünyada görülmesi gereken bir yer diye düşünüyorum. İnsan ne hasta olur ne de yaşlanır orda ya. Cennetten bir parça (:

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

quemmaa yardımların için teşekkür toplam gidiş-dönüş feribot uçak dahil 1100$ tutar mı bide ben armadayla gidecem sen island seafoods adlı bir fabrika duydun mu kodiakta

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı bawer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    quemmaa yardımların için teşekkür toplam gidiş-dönüş feribot uçak dahil 1100$ tutar mı bide ben armadayla gidecem sen island seafoods adlı bir fabrika duydun mu kodiakta
    evet duydum. ordaki pek cok fabrika ISA ye ait aslında japonlara. Pek cok fabrika var 2 fabrika yapabilirsin. Ucak bileti masrafın içine bişe diyemem 800 dolara da alabilirsin 1500 de. ucak bileti bu belli olmuıyor sagı solu

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı quemmaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet duydum. ordaki pek cok fabrika ISA ye ait aslında japonlara. Pek cok fabrika var 2 fabrika yapabilirsin. Ucak bileti masrafın içine bişe diyemem 800 dolara da alabilirsin 1500 de. ucak bileti bu belli olmuıyor sagı solu
    Suan icin 863$ Alaskaair 'de Kodiak 9 Haziran - 23 Eylul , Sea - Kodiak . Ferrynin de 600$ 'dan asagi olacagini sanmiyorum gidis donus .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)