arkadaşım sana tek tavsiyem benim şirketimle gitmemen.. şaka bir yana ben çok sorun yaşadım,işim bir ay öncesinden iptal oldu,bana söylemedi şirket amerikada öğrendim,iki hafta bekletildim iş bulunacak diye,bu arada paralar suyunu çekti tabi.hatta borçlandım.2 ay kaldım amerikada geldim hala borçları bitiremedim.ha 2 haftalık bekleyişten sonra wyoming de lander die bi yere yollandım kuş uçmaz kervan geçmez..orda kalmam için hazırlanmış ya da hazırlanmamış demeliyim yatak yorgan yastık üçlüsünden hiçbirine sahip olamayan,hatta hiçbi eşyaya sahip olayan pislik içinde bi baraka da kalcaksın dediler.o kadar parasızdım ki inan kalmayı düşündüm ama işte yataktı bilmem neydi alcak param yoktu,orda kalıncak yer de değildi zaten.bir de ücret falanda yetersizdi,herşey şirketin anlattığından farklıydı yani.o barakadan da 250 dolar istiolardı bide 6 kişi aynı odada kalcaktık adam başı 250..sonra gittim bir güzel newyorka bilet aldım kredi kartımdan çekip orda bi tanıdık buldum zoraki,sağolsunlar şirketimden on bin kat iyi çıktılar,bana iş buldular,iş yerime kadar götürdüler her türlü işlemimle ilgilendiler.sayelerinde bir ay çalışıp kendimi hafif toparladım ve yurduma döndüm.şirkete dava açmak istedim ama sözleşme sağlamdı,onlardan yanaydı.paramla rezillik çektim anlıcan.yazsam yaşadıklarımı buralara sığmaz.merak ediyosan hangi şirketle gittiğimi özelden mesaj atar söylerim sana.elimden gelen tek şey bu zaten.insanları o şirketle gitmesinler diye uyarmak.seni de uyarmış olayımmm...