Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 47 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 5 Yıllık Vize Verdiler Allah Razı Olsun :)

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Açıkça yazayım arkadaşım, sana gıcık kaptım. Ben biliyorum demelerin, bir de ispatlamaya çalışarak vasat bir ingilizce metin yazman(zaten içinde yanlışlar var), fransa vatandaşıyım falan da demişsin. Kimseden lafımı esirgemem. Onun için yazıyorum buraya da : Sana gıcık oluyorum.
    Buraya yazdıkların bana şov yapıyormuşsun gibi geliyor. Topic amacından saptı, umarım ilgililer konuyu düzenler.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

richard bu kurs için ne kadar para harcadın. kursu kendinmi buldun yoksa yurtdısı eğitim danısmanı aracılıgıylamı buldun.
    bende watın sonunda dil okuluna kayıt yaptırmayı dusunuyorum. kayıt için ne gibi evraklar gerekiyo bi bilgin varmı?? son olarak şunu sorucam sence amerikada watın sonunda dil okuluna kayıt yapmakmı daha ii olur. yoksa turkiyeye donup f1 visesi basvurusu yapmakmı daha faydalı olur.
    bildiklerini paylasırsan sevinirimm...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı farukyazici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıkça yazayım arkadaşım, sana gıcık kaptım. Ben biliyorum demelerin, bir de ispatlamaya çalışarak vasat bir ingilizce metin yazman(zaten içinde yanlışlar var), fransa vatandaşıyım falan da demişsin. Kimseden lafımı esirgemem. Onun için yazıyorum buraya da : Sana gıcık oluyorum.
    Buraya yazdıkların bana şov yapıyormuşsun gibi geliyor. Topic amacından saptı, umarım ilgililer konuyu düzenler.
    arkadasım ben arkadasın yazılarında bir kendını begenmıslık goremedım siz üzerıne gittiğiniz için bişeylerı ıspatlamaya çalısyor forumda fazla olmayan paylasım yapan insanlarıda pişman edıyosunuz yonetıcıler bşeyı duzenlıcekse once senın yaznı duzenlemelıler gıcık oldum demıssın olsan bıle soylememen lazım. yoksa benım buraya baya sey yazmam gerekır...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

richard ordamısın okumuyomusun artık bu konuyu)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaslar konuya hic girmeyeyim dedim ; ama biraz yapici degil de yikici davraniyoruz gibi geldi bana .

Richard son mesajinda tamamdir tarzinda yazmis ( edit vardi gerci ama oncesi de oyledir umuyorum . )

Neden hala bu kadar kiskirtip ustune gidiyorsunuzki ? Kimisi diyor ki bildigini soyleme erdemlige ulas vb vb .

Burda kimse cocuk degil ki yapmayin erdemlige ulasma sirlarinizi kendinize saklayin bence . Tamam rahatsizliklarimizi dile getirecegiz elbetteki ; ancak bu sekilde dile getireceksek , getirmeyelim bence .

Bazi arkadaslar da hemen gicik kapmislar :] Polendendir arkadaslar o . Yahu insan insana yazdigi bir kac mesaj yuzunden gicik kapar mi ? Yapmayin Allah askina biraz sakin , ne gerek var boyle seylere ?

Richard'i savunmuyorum karsi tarafi da savunmuyorum sadece gorduklerimi yazdim , bu da benim hakkim umuyorumki :]

Lutfen bu guzel forumu boyle -gereksiz- tartismalara suruklemeyelim , kendimizi de germeyelim ne gerek var degil mi ? Hepimizin ortak amaci belli ne de olsa .

Herkes kendine gore en iyidir . Kimisi soyler belirtir , kimisi soylemez belirtmez . Bunun erdemlikle bir ilgisi yok , karakterlerle bir ilgisi vardir . Ha ben soyler miyim ? Soylemem . Soyleyene de gicik olmam sonucta herkesin kendi tercihi degil mi ? :]

Hadi optum hepinizi aman ha yanlis anlamayin simdi hepiniz birden ustume gelirsiniz savuramam vallahi :]

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Forumda Bu Kadar Yararlı Paylaşımlar Yapan Birinin üzerine Bu Kadar Gidilmesi Yanlış Bence...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

5 yıllık wat vizesi var mı ya yoksa başka bi vize türü mü bu
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Selam Maj . Yok bu F1 vizesiymis Richard belirtmis daha onceki mesajinda . Wat vizesi J1 oluyordu .

F1 vizesi ne ise yarar diyenler icin :

http://travel.state.gov/visa/temp/types/types_1268.html ( Ingilizcesine guvenenler icin )

http://www.aea-usa.com/Turkish/visa_...nsfer_stud.htm ( Turkcesine guvenenler icin )

Iyi aksamlar :]

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

saol serky (:
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Lafi mi olur efenim , iyi geceler .

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

tamam arkadaslar iyi guzel hosta arkadasin inglizcesi gercekten iyi degil yani

iyi olsa bile benim ingilizcem cok cok iyi cok cok iyi demesi yanlis birkere yani etik olarak

yani arkadas yazmis bayagi ama bir suru hatasi var did i got it filan ana tense leride kullanamiyor

tamam inglizce grammer ile bitmiyor ama akademik kariyer yapilacaksa bunlarin geregi var

birde yok sosyal cevre icin sadece calisirim yok en pahali eyalete gidiyorum yani bunlar reklam kkan haraketler arkadasim

biraz daha insan mutevazi olmali bence....

bide hawaii id seni bayagi acmis

saygilar
    onur

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı loveronur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam arkadaslar iyi guzel hosta arkadasin inglizcesi gercekten iyi degil yani

iyi olsa bile benim ingilizcem cok cok iyi cok cok iyi demesi yanlis birkere yani etik olarak

yani arkadas yazmis bayagi ama bir suru hatasi var did i got it filan ana tense leride kullanamiyor

tamam inglizce grammer ile bitmiyor ama akademik kariyer yapilacaksa bunlarin geregi var

birde yok sosyal cevre icin sadece calisirim yok en pahali eyalete gidiyorum yani bunlar reklam kkan haraketler arkadasim

biraz daha insan mutevazi olmali bence....

bide hawaii id seni bayagi acmis

saygilar
    bu konu tamamen maytap amaçli açilmiş bi koydu ama

millet aşşağlık kompleksiliki hemen ucundan kıyısından bi yerden ..'
    'senin şuyun yok ''
    ''sen boylesin'' '' sen şusun ' sen busun'
    demeye başladı...

bende verdim veriştirdim
    aslında cvp ..vermiyecektima ma goruyon milletin ağzı torba değilki kapatasın

ama sağ duyulu ve öngorulu arkadaşlarda var tabi
    stephen,,anton ,,gibi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Arkadaşlar mesajlarınızın geneli konuyla alakasız ve tamamen atışma ürünü. Ama hepiniz de forumda ağırlığı olan insanlarsınız bu yüzden lütfen tartışmayı burada bitirelim, konu daha fazla saparsa kilitlemek durumunda kalacam, ama öyle olunca da konuyla alakalı sorusu olanların soruları havada kalıyor...

Lütfen daha anlayışlı, sevmeseniz bile saygılı olmanızı rica ediyorum...

(TBMM başkanı konuşması gibi oldu ama idare edin kırmaya gerek yok birbirimizi,)
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı necro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar mesajlarınızın geneli konuyla alakasız ve tamamen atışma ürünü. Ama hepiniz de forumda ağırlığı olan insanlarsınız bu yüzden lütfen tartışmayı burada bitirelim, konu daha fazla saparsa kilitlemek durumunda kalacam, ama öyle olunca da konuyla alakalı sorusu olanların soruları havada kalıyor...

Lütfen daha anlayışlı, sevmeseniz bile saygılı olmanızı rica ediyorum...

(TBMM başkanı konuşması gibi oldu ama idare edin kırmaya gerek yok birbirimizi,)
    ne kadar haklısın keşke herkes senin gibi sağ duyulu ve anlayışlı olsa

ben konuyu bitirmiştim zatende millet uzattı işte

kitliyecek duruma gelmeden sen bana haber ver ben sorunlu meajlarımı
    silerim sorun değil

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı richard99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar haklısın keşke herkes senin gibi sağ duyulu ve anlayışlı olsa

ben konuyu bitirmiştim zatende millet uzattı işte

kitliyecek duruma gelmeden sen bana haber ver ben sorunlu meajlarımı
    silerim sorun değil

yolun acik olsun insallah hayatta basarili olursun...
    onur

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Lise ogrencileri dil okuluna basvurdugu taktirde F-1 vizesi alabilir mi ? Yoksa 18 yasinda buyuk mu olmak gerekiyor F-1 vizesi icin ?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Arkadaşlar 5 yıllık wat vizesi diye birşey yok. Konsolosluklar vize tarihleri konusunda hata yapabiliyorlar.Arkadaş tek değil bu konuda.Benim bir arkadaşıma da 5 yıllık vize vermişler ama bu bir dahaki seneler için geçersiz.Önemli olan DS inizde geçerli olan tarih. DS olmadan elinizdeki vizenin hiçbir geçerliliği yok anlayacağınız.Ds bitiş tarihi vizenizin bitiş tarihidir..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)