Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alaska Gercegı Tum Cıplaklıgıyla

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewet alaska bir kumar benim gittigim fabrika naknek teydi para kazandim ama daha onemli seyler var.bir kere size insan gibi baj=kmiyorlar bunu unutmayin bizim is verenler ve calismamizikontrol eden insanlar ta bir turk dusmaniydi.hatta kufur bile ediyorlardi sonra biz gerekeni yaptik ama insan olmaktan cikiyorsunuz banyio yapacagimiz sular kirmizi akiyordu.sular icilmiyordu inan micaksiniz 1 ay su icmedim diger sivilarla karsiliyordum su ihtiyacmi.sinirleri bozulan cok arkadsimiz oldu ve isin garip tarafi da sudur sizden giderken paranizi alan sirketler oraya gittiginiz de sizinle hic ilgilenmiyor ikinci isi buluruz diyorlar fakat telefonlara bile bakmiyorlar arkadaslar alaska iyi para kazanabilirsiniz ama cok cok sansli olmaniz gerekiyor.birde is konusu var bize giderken dedikleri suy du uzun calisma saatleri sikici olur zor bir is yok sizede aynisini diyecekler inanmayin cok zor isler var durmak yok konusmak yok... yarim saat icinde 50 tonluk bir tiri doldurmanizi isteyecekler . dondurucularuin icindde saatlerce calismanizi isteyeyecekler ve hastalanma gibi luksunuz yok calisaya devam.lutfen giderken bunlari iyi okuyunuz cunki hayal kirikligi cok kotu moral bozuyor ve calisamiyorsiunuz.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

2. sinif insan yerine koyuluyorsunuz . Her turlu kiskirtma ve tacize ugruyorsunuz . Ev konusunda bi problem yoktu bizde . Gayet guzeldi evler . Alaska 'da iyi para kaznmanin yolu sirketinizin Alaska ile ilgili sorumlusunu yuzyuze tanimniz ve onunla konusmanizdir sirketinizin ayarliyacagi fabrika cok onemli buyuk fabrikalara gitmeye calisin . Yaninizda gecen yilda orda calisan arkadasiniz olsun . Fabrikada isini bilen coktur kolay islerle ilgilenen coktur . Is sartlari cok agir eklemleriniz surekli agriyacak eliniz souktan donucak ayaklariniz da tabi . Arkadasin dedigi gibi hastalanmak yok cok az isveren bunu kabul eder bahane olarak . Eger ise gelmezseniz 35$ kesinti odersiniz . Yemekler cok kotu bisey bulamazsiniz cunku hersey shipping 'le geliyor hemde fiyati katlanarak .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks