Work and Travel 2025
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2.iş

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@ Beholder : Hayirdir abi ne tekmesi yedin ?

Ikinci isle ilgili bi kac ayrinti da ben ekleyeyim . Beholderin sponsor firma hakkindaki goruslerine tamamen katilmakla birlikte sunlari diyeyim :

Ben buraya ilk geldigimde ilk isimiz cok cok kotuydu yani guya bize ayarladiklari is once 3 gun verdiler sonra 3 gun daha sonra da ayrildik zaten 1o gun icinde oldu bunlarin hepsi . O kadar igrenc insanlar ki kalan 3 gunun pay check lerini almak icin hala ariyorum ve hala utanmadan yarin gelip alabilir misin diyorlar . Iste olucak iki-uc avukat tanidigin burda bak neler yapiyorsun amerikan yasalariyla bu cirkef bir kac brezilyaliya herneyse .

Sonradan 2. isimi buldum yine brezilyalilardi ama iyisinden olanlar sansima 3 hafta calistim . Orlando'daki herkesin n'lur is bulmadan cikma tavsiyelerine kulak aldirmadan isten ayrildim ve 3 gunluk aramanin sonucunda 3. isimi de bir kac saat evvel buldum waiter ligi kilpayi kacirdim ama olsun bulasikcilik da bi degisiklik yani

Ama 1 aydir issiz gezenleri de biliyorum burdan . Ha benim tek guvencem eski isverenim cok iyi olmasi ve beni her gun arayip ne yaptin is bulabildin mi bulamazsan tekrar gelebilirsin dert etme demesi gercekten cok guzeldi..simdi bu isten sikilmamak icin 3 gun eski is yerime 3 gun de bu italyan restoraninda takilmayi dusunuyorum .

Kalan 1 gun mu ?

Yeni maceralar aramaya devam !

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı serky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ Beholder : Hayirdir abi ne tekmesi yedin ?
    Sadece 2 gun calisabildim ve bugun 100$ lik bir odeme yaptilar bana. Benim otesi isimdeki programimi begenmediler. Bana ihtiyaclari yokmus, bir seye yaramadi 100$ verdiler 64$ a monthly pass aldim bu is icin. normalde ben bisikletle 6 mil capinda her yere yardiriyordum zaten hic gerek yoktu 64 dolar masraf yapmaya. Aldigim parayla kendimi notrledim ustune de yoruldum yani kotu oldu bana. neyse artik hala bakiyorum. 2 is buldum kopek bakiciligi var birde konser ve mac benzeri etkinliklerde satici felan olabilirim. Arayacagim hicbirsey kesin degil tek avuntum yogun arastirmalarim sonucu 1 aylik 50$ a bir ev buldum. Dunde konsere gittim deliydi!! ahah neyse mutluyum ama cebimde 5 kurus yok. Bugun 380$ paycheck aldim 2 hafta icin kazandigim bu.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks