Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 51 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Münih ve Frankfurt hariç "transit vize zorunlu"

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sende rahat ol bişi yapman gerekmiyo

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı pier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sende rahat ol bişi yapman gerekmiyo
    bunlar neyi tartışıyor pier

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hiç kimsenin bişi tartıştıgı yok kardeşim yha transit vize olayını konusuyoduk almanyadan ucacak olan bi arkadşımızın aklında soru işaretleri kalmış yardmcı olmaya calıstık bende de belge vardı tesadüfen öyle işte

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Havaalanı transit vizesi (bu vizeyle havaalanının transit kısmının dışına çıkılamaz): Bir Avrupa Birliği ülkesinin veya Avrupa Ekonomik Alanına üye bir devletin oturma iznine sahip olmayan veya Andorra, Japonya, Kanada, Monako, San Marino, İsviçre veya Amerika Birleşik Devletleri’ne ait süresiz oturma iznine sahip olan yolcular, Alman havaalanlarının transit bölümlerinden dışarıya çıkmayı düşünmeseler bile, bir transit vizesi almalıdırlar. Yeni bir uygulamaya kadar, yolcunun vardığı Alman havaalanlarında doğrudan sınır kontrolü yapan yetkili makamlar tarafından transit vizesi düzenlenecektir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar havaalanında düzenleniyormuş sanırım bende frankfurt aktarmalı gideceğim....ücretsiz veriyorlar diye bir yazı okudumda ama genel olarka fiyatı 35 euro olarak biliyorum...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı seco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben paristen uçuyorum arkadaşlar ne yapmam gerekiyor
    uçağa binmen gerekiyor

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı richard99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uçağa binmen gerekiyor
    llorando, de cara a la pared...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı richard99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uçağa binmen gerekiyor
    arkadaşımız oyle bir soru sormuşki cevabı tam kazık cok duşundum bu cevabı verebilmek için

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

frankfurtta vize filan yapıştırmadılar amerikan vizesini gören geç diyo zaten yanlız boardinf pass alırken amerika olduğu için baya soru soruyolar
    The World İs Yours

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yalnız bırsey dıcem hollandada bana bugun ole sorular geldıkı kafayı yedım ama allahtan gectık valla heyecan yapmamak gerekıor.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı radiskull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız bırsey dıcem hollandada bana bugun ole sorular geldıkı kafayı yedım ama allahtan gectık valla heyecan yapmamak gerekıor.
    Gerçekten mi ? O soruları anlamazsak nolur

PS = Sorular neydi ?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar başka yerlerede yazdım bu konu hakkında ama madem buradada tartışılıyo yıne yazayım.

ben hem deltayı hemde thy yı aradım uçuşum istanbul-sttutgart-atalanta-new orleans şeklinde ıkı şirketde transit vize almam gerektiğini soyledi...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar başka yerlerede yazdım bu konu hakkında ama madem buradada tartışılıyo yıne yazayım.

ben hem deltayı hemde thy yı aradım uçuşum istanbul-sttutgart-atalanta-new orleans şeklinde ıkı şirketde transit vize almam gerektiğini soyledi...
    Ben kendim berlinden gideceğim ve transit vize falan almamaya karar verdim ankara büyükelçiliğinin bildirisi var elimde kendi sitelerinden buldum, ne şirket nede o konsolosluktaki o memurların "tam" bir bilgisi yok.
    llorando, de cara a la pared...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı leventnoir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kendim berlinden gideceğim ve transit vize falan almamaya karar verdim ankara büyükelçiliğinin bildirisi var elimde kendi sitelerinden buldum, ne şirket nede o konsolosluktaki o memurların "tam" bir bilgisi yok.
    anladım umarım sorun yaşamassın o linki verebilirsen eğer bende bir göz atayım.ben almayı dusunuyorum sımdılık havaalanında bide onla uğraşıp extra stres yaşamak istemiyorum.neyse bakıcaz artık...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

danısman sırketimi aradım ve ulkeye gırıs yapmıycaksanız aktarmalarda herhangi bir vizeye gerek olmadıgını belirttiler.zaten her aktarmalı ucusta aktarma yapcagınız ulkeden transit vize almak mantıklı dııl cunku zaten gırıs yapmıyorsunuz.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı a_p13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    danısman sırketimi aradım ve ulkeye gırıs yapmıycaksanız aktarmalarda herhangi bir vizeye gerek olmadıgını belirttiler.zaten her aktarmalı ucusta aktarma yapcagınız ulkeden transit vize almak mantıklı dııl cunku zaten gırıs yapmıyorsunuz.
    ya haklısın ama zaten mantıklı olarak dusundugumuz zaman bı cok sey gereksız kalıo bu wat ın burokrasısınde ama işte mantık yok ...

transıt vıze ıcın basvuracam ne gerkıyo dedım kadına saydı saydı en son 36 mm fotograf dedı alından ceneye simdi gelde burda mantık ara abd de 5x5 istiyo daha bunu gibi bi sürü sacmalık var insanı sogutan kafayı yememek elde degil su okul bitsede gitsem yoksa cıldıracam

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evt ,bu mesajdan sora danısman sırkete baglı olan ucak biletini ayarlıyan firmayı aradım bazı yerler ıstıyomus bazı yerler ıstemıyomus.açık olan bu sanırım.evet gercekten bu detaylar hepimizi bıktırdı kaç kez fotograf çektiricez kac kez orencı belgesi vesaire alıcaz anlamadım
    Konu a_p13 tarafından (16-06-2008 Saat 09:16 PM ) değiştirilmiştir.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

evt ,bu mesajdan sora danısman sırkete baglı olan ucak biletini ayarlıyan firmayı aradım bazı yerler ıstıyomus bazı yerler ıstemıyomus.açık olan bu sanırım.evet gercekten bu detaylar hepimizi bıktırdı kaç kez fotograf çektiricez kac kez orencı belgesi vesaire alıcaz anlamadım
    walla oyle bu arada sende louısana ya gıdıosun benım gıbı ne zaman gıdıosun sen ben 30 unda gıdecem ...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vizeyi alırsam new orleansın yanı slidell e gidicem 2-3 temmuz gibi ,su an gitmiycem gibi bakıyorum husrana uramıyım dıye ortalamam dusuk cunku ama bellı olmaz .25 ınde vizeye gircem.forumdan takip edıyorum bayadır gıdersem haberlesırız burdan

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

vizeyi alırsam new orleansın yanı slidell e gidicem 2-3 temmuz gibi ,su an gitmiycem gibi bakıyorum husrana uramıyım dıye ortalamam dusuk cunku ama bellı olmaz .25 ınde vizeye gircem.forumdan takip edıyorum bayadır gıdersem haberlesırız burdan
    ya alırsın tek sorun ortalamaysa eger forumda 1.63 ile vize alan bi arkadaş vardı sanırım.

ben son sınıfım ve ort 1.99 du aldım vizeyi bence vizede heyecanlanmassan alırsın...

bak ben vizeye girmeden önce bi arkadaş bana ya sanki vizeyi almıssında onaylatmaya gidiyomussun gibi dusun rahat ol dedi aynen ole yaptım hiç sorun cıkmadı

ben new orleansta olacam inşallah alırsan vizeyi haberleşiriz forum aracılıgıyla ...

bol şans...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet saol isallah bakıcaz artık

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)