Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 27 mayıs vize gorusmesi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 27 mayıs vize gorusmesi

arkadaslar 27 mayıs ta istanbulda vize gorusmesine giriyorum... herkeze tesekur bir cok sey okudum we anladıgım kadarıyla vize gorusmesinde kilolu esmer bi kadın war.. onun sordugu sorularla ilgili bir cok sey okudum cok yardımcı oldular arkadslar saolsunlar... peki ya digerleri... mulakata baska kişiler tarafından alınan arkadslar warsa onlarada sorulan sorular nelerdi ???
    konsolların tipleri hakkında yorum yapabilirseniz.. cok memnun olucam... simdiden tesekurler..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende istanbul da girdim vize görüşmesine...
    bana da esmer olan bayan denk geldi. sorduğu soruları okuduğun için söylemiyorum bi daha....
    onun haricinde, hafif yaşlı, sarışın bi adam vardı hayal mayal hatırladığım... dış görünüşü biraz negatif gibiydi ama bilmiyorum tabii.
    inan, diğerlerini hatırlayamadım. başka sorun varsa konsoloslukla ilgili cevaplamaya çalışırım. (:

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben de esmer bayana düştüm,çok kolay oldu sempatikti o da baya.. 4 tane soru sordu,-Hangi bölüm? -Anne,baba ne iş yapar? -Abd'de ne iş yapacaksın ve -Ne zmn mezun oluyorsun?

Ama sıranın bana gelmesini beklerken gözlemlediğim kadarıyla en sempatik olan,karşısındakini en çok rahatlatan,espriler yapan 5.gişedeki sarışın-gözlüklü bay. İçimden ona denk geleyim diye dua ettiğimi hatırlıyorum beklerken O da üç aşağı beş yukarı aynı şeyleri soruyor,birlikte görüşmeye gittiğim ark.ım ona denk geldi, hangi okul? hangi bölüm? anne-baba ne iş yapıyor? ne zmn üniye girdin?..vs vs .Hazırladığımız tapu,ruhsat..vs hiç birine de bakmadılar..

Diğer 2 gişede ise o sırada watçı yoktu,bi tanesinde Bjk'ın kalecisi Murat Şahin vardı turist vizesi için diğerinde manken Nihan Akkuş Murat Şahin'e sen bjk'ın 1. kalecisimisin diye sorduğunu hatırlıyorum..Yanıt: (kısık sesle) -Sometimes..
    Konu Fidelyo tarafından (22-05-2008 Saat 10:45 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Fidelyo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de esmer bayana düştüm,çok kolay oldu sempatikti o da baya.. 4 tane soru sordu,-Hangi bölüm? -Anne,baba ne iş yapar? -Abd'de ne iş yapacaksın ve -Ne zmn mezun oluyorsun?

Ama sıranın bana gelmesini beklerken gözlemlediğim kadarıyla en sempatik olan,karşısındakini en çok rahatlatan,espriler yapan 5.gişedeki sarışın-gözlüklü bay. İçimden ona denk geleyim diye dua ettiğimi hatırlıyorum beklerken O da üç aşağı beş yukarı aynı şeyleri soruyor,birlikte görüşmeye gittiğim ark.ım ona denk geldi, hangi okul? hangi bölüm? anne-baba ne iş yapıyor? ne zmn üniye girdin?..vs vs .Hazırladığımız tapu,ruhsat..vs hiç birine de bakmadılar..

Diğer 2 gişede ise o sırada watçı yoktu,bi tanesinde Bjk'ın kalecisi Murat Şahin vardı turist vizesi için diğerinde manken Nihan Akkuş Murat Şahin'e sen bjk'ın 1. kalecisimisin diye sorduğunu hatırlıyorum..Yanıt: (kısık sesle) -Sometimes..
    (:: süper...
    sometimes...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaslar bende 2 kez randevu aldım bu ucuncu dıyerlerınde ds gelmedı nalet olsunn bu sefer geldımı ama 27 mayıs ta goruskem uzere

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tesekur ederim erman saolasın kardesim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar bende 20 mayista esmer siskoyla yaptimgorusmeyi extra bi soru sordu bana bunnarin disinda turkiyede hic seyahat edermisin diye sordu zaten sinirliydi biraz banada davrandi sora pc barkotu okumadi ona sinirlendi pcye filan vurdubayag bi sinir harbi yasadi ins. sizede ooyle olmaz ama yinede iyiydi vize vermek icin elinden ggeleni yapti bana ama ds olmadii icin yesil kagit vermek zorunda kaldi oyle iste arkadaslar umarim alirsiniz kolay gelsin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende vize görüşmesine 27 mayısta gidiyorum sabah 8,15te senin saat kacta tugberk... yalnız benim korktuğum bişey war ben 4. sınıfım ama 2 ders için okulum uzuyo bunu onlara nasıl anlatıcam

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

allegria _____ benim oglen 12 de.. ya insallhh yaparsın kendine guwen bir sorun cıkıcagını zannetmiyorum ...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

banada esmer kilolu bayan gelmişti.soruları
    1)amerikada nereye gitceksin
    2)daha önceden yurtdışında nerelerde bulundun
    3)annen baban ne iş yapıyor.
    4)hangi bölümde okuyorsun
    ve have a nice trip.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewttt yarın büyükk gün vize görüşmem yarın sabah 8.15de umarım herşey yolunda gider görüşmeye gidecek diğer arkadaşlarada bol şanslarrr
    Konu allegria tarafından (27-05-2008 Saat 12:01 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bolsans arkadaslar ,
    rahat olun ,pozitif olun ,
    Olumlu sonuc alacaksiniz buyuk ihtimalle..
    bekle beni amerika

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben beklerken gözlemledim de.. o esmer bayan çok asık suratlıydı.. ona düşmediğim için mutluyum
    Turkishwat - WildWood / New Jersey Şubesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de yarın giriyorum vizeye :s saat 9 45 te :s

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Evet esmer bayan biraz nigatif, ama kadın ne yapsın günde yüzlerce where when diye başlayan cümleler kuruyor ve cevap alana kadar canı çıkıyor (: olcak o kadar stres en sabırlısı ve şekeri bana göre 1. nolu gişedeki herif ama watçılara bakmıyor mu ne bana 3. numaralı açık tenli yeşil gözlü hafif kilolu bay geldi, baklava muhabbeti yaptık, en son dedim the only thing I'm afraid, I've been to Iran 3 times and to Syria 2 times, but I've visited also other countries dedim, güldü not problem at all falan yaptı şöyle içimden bir oohhhhh çektim, burdaki gülüşlerinizi oradada eksik etmezseniz bir sorun olacağını sanmıyorum. Esmeralda'nın soruları belli, ne zaman mezun oluyorsun, abd'de ne iş yapacaksın, neden oraya gidiyorsun, aney babey ne iş yapar falan fişmekan.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bol sans arkadaslar..
    ben de çarşamba günü sabah 7buçukta giricem görüşmeye gelince yazarsınız buraya gözlemlediklerinizi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

saat 2 we hala uyuyamadım yarın gorusmeye gidicezzz benmde 11 bucukta bu arada

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tuğberk naptın alabildin mi bari =)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)