evt arkadaslar su pahalıydı galiba. onun yerine powerade ve gatorade enerji içeceğini tercih edin daha ucuz. 3 crispy chicken, large coke, large frize vazgecilmezimdi) gerci ben pizzacıda calısıyodum. o yuzden surekli orda yiyodum.) pizzalar cok pahalı deil kampanyalı yerler var. 14'' large pizzalar var yanlıs hatırlamıyosam 6,99 du. ve bununla iki kişi cok rahat doyuya. tek basınıza bitiremezsiniz. onun dısında arkadasların dediği gibi ton balıgı, ve konserveler uygundur. hazır tavuklar var onlarda uygundu. yapmanız gereken mikrodalgada ısıtmak ve afiyetle yemek şimdilik aklıma gelenler bunlar.
bu arada necro sen neler soyluyosun
ben o hotDog lardan cok yedim domuzmuydu onlar yoksa ama ben sokaklardan deil 7-eleven da yedim. sormustuk biz domuz deil demişlerdi. bu arada arkadaslar 7-eleven demişken sunu soyleyeyim. 7-eleven da cok guzel kahve yapıyolar ve 1 yada 1,5 dolar gibi bişeydi boyutlara gore. ayrıca bisküvi çeşitleride cok fazladır. aksam evimizin bahcesinde cayımızı yudumlarken o biskuviler cok eslik etmiştir bize. hepinize afiyet olsun.)