Work and Travel 2025
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SSSoruşturma süreleriii ???

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim 4. hafta sonunda nette açıklandı numaram ve ds belgelerımle pasaportumu yolladım vizemi bastılar... ama benden önce soruşturmaya takılan bi sınıf arkadasım vardı onun 2 ayı gecmesıne ragmen acıklanmadı hala konsoloslugu aradı,dosyasını unutmuslar onun ve 8 haftayı gectıgı ıcın işlemleri yenıden baslatalıacakmıs...ama hata konsoloslukta oldugu ıcın telafı ederler dıye dusunuyorum... bence ara sına konsoloslugu aramada fayda var derım 3. haftayı gectıkten sonra tabi...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı daphne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim 4. hafta sonunda nette açıklandı numaram ve ds belgelerımle pasaportumu yolladım vizemi bastılar... ama benden önce soruşturmaya takılan bi sınıf arkadasım vardı onun 2 ayı gecmesıne ragmen acıklanmadı hala konsoloslugu aradı,dosyasını unutmuslar onun ve 8 haftayı gectıgı ıcın işlemleri yenıden baslatalıacakmıs...ama hata konsoloslukta oldugu ıcın telafı ederler dıye dusunuyorum... bence ara sına konsoloslugu aramada fayda var derım 3. haftayı gectıkten sonra tabi...
    teşekkürler dostum birazda olsa rahatlattığın için bu hafta ümitliyim 3. hafta bakalım cuma günü sadece numara görmek yeterli değilmi yada karşısında yazacakmı ds yi gönder diye ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı soniverson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler dostum birazda olsa rahatlattığın için bu hafta ümitliyim 3. hafta bakalım cuma günü sadece numara görmek yeterli değilmi yada karşısında yazacakmı ds yi gönder diye ?
    numaranın gözükmesi yeterli.. bi eksik varsa onlar arayıp bildiriyor zaten bazılarından sabıka kaydı fılan ısteyebılıyorlarmıs... bu sene gercekten cabuk acıklanıyor sorusturma .. en kısa zamanda acıklanır inş.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı daphne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

teşekkürler arkadaşım bilgilendirdiğin için bu hafda umutluyum bakalım 3 hafta olacak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bookmarks