Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: selam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart selam

arkadaslar caner ben.Uludag üni. son sınıf elektronik müh. öğrencisiyim.Bu sene ilk olan son sınıfların wat'a gitmesi olayina dahil olan biriym.vize görüsmesi icin bekliyrm!Virginia Beach'e gidices 3 arkadas.hepimiz son sınıfız insallah vizelerde problem yasamadan,3'lü bozulmadan gideriz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

daha öncede 4. sınıflardan wata katılanlar olmadı değil ama diğerlerine oranla daha azdı tabi. önceki yazılarını okudum galiba sen hiç ders bırakmadan wat a katılmaya çalışıyorsun. belki bu konuda ilk olursun ve bu ilki bizimle paylaşırsın. daha önce hiç ders bırakmayıp wat vizesi alan oldumu onuda bilmiyorum aslında kolay gelsin sana

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

dönünce bi şirkette işe başlıcağına dair bi belge olmazsa büyük ihtimalle vermezler bence vizeyi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

jackass'a katılıyorum..oldukça saglam finansal belgeler ve dönünce çalışacagın işvereni belgelemen senin icin avantaj ama yine de garanti degil..fakat muhendislik okuman da vize almanı kolaylaştıracaktır..tam bi akıllı strateji lazım..basarılar..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bence çok zor ancak thesnowboarder ında dediği gibi yüklü miktarda banka hesabın dönünce bir şirkette çalışacağına dair bi sözleşmen olması lazım
    hatta bunlar bile yetmeyelibilir çünkü sorunsuz bi şekilde okulu bitiriyosun sen
    bence çok dikkatli ol şirkettekilerin sözüne çok inanma çünkü kaç tane forum takip ediyorum seninki kadar zzor durumda değildi kimse
    amacım senin moralini bozmak değil
    hem parandan olmamanı istiyorum hemde o kadar emeğinin boşa gitmesini
    o yüzden çok dikkatli ol belgeleri eksiksiz şekilde hazırla ki vize alma şansın artsın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks