Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: danışman şirket ve genel work and travel sorularım..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question danışman şirket ve genel work and travel sorularım..

Arkadaşlar, okuduğum birçok yorum ve turkishwat ın açıkladığı dikkat edilmesi grekenleri içeren yazı sonrası kafamda oluşan durum şu :
    work and travel da herşey olabilir,olumlu-olumsuz ama bazı şeylere(danışman şirket,sponsor,konaklama,sözleşme vs.) gibi konulara dikkat ederek iyi inceleyerek olumsuz durumları minimize edebiliriz. Benim sorum şu: birçok danışman şirket var. özellikle giden, görüşen ya da anlaşan arkadaşlar İstanbul'da hangi danışman şirketi tavsiye ederler. Bu doğrultuda work and travel a yönelik genel tavsiyeleri nasıl olur. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Studyzone akar ben 4 kere yaptım onlarla işler güzel ilgililer

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok sağolasın, işten zaman olmaması nedeniyle sonradan tezliye geçerim diye tezsiz yükseke başlamıştım ben ama tezsiz olmuyormuş. F1 ile gideceğim inş. olmadı onlarla F1 için görüşeyim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende StudyZonela gidiyorum ama unitedtowers da iyi diye biliyorum ikiside amerikada Ciee sponsorluk şirketi ile çalışıyorlar o yönden ikiside iyi.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende...... öneririm işleri çok iyi en düşük iş 10 dolardan başlıyor ve şirketin kurucusu olan kimarie Amerika’da yaşıyor ayarladığı işlerde evine yakın herhangi bir sorunda evine gitmen ve konuşman rahat olur bana 2. İş bulmaya bile yardımcı olmuştu.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı afduran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, okuduğum birçok yorum ve turkishwat ın açıkladığı dikkat edilmesi grekenleri içeren yazı sonrası kafamda oluşan durum şu :
    work and travel da herşey olabilir,olumlu-olumsuz ama bazı şeylere(danışman şirket,sponsor,konaklama,sözleşme vs.) gibi konulara dikkat ederek iyi inceleyerek olumsuz durumları minimize edebiliriz. Benim sorum şu: birçok danışman şirket var. özellikle giden, görüşen ya da anlaşan arkadaşlar İstanbul'da hangi danışman şirketi tavsiye ederler. Bu doğrultuda work and travel a yönelik genel tavsiyeleri nasıl olur. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Sirket secerken konsolosluk sitesindeki listeye bakin, ordaki sirketleri arayip ellerindeki direk yerleseceginiz hazir isleri ve fiyati sorun. Bunlar yeterli su donemde tercih icin. Ayrica sirket ismi vererek yapilan reklamlara izin verilmeyecektir. Sirket ismi kullandiginizda yapacaginiz ovgu ve yergi cunlelerinin dozajini iyi ayarlayin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)