Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vize görüşmeleri başlıyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürle kardeşim ilgin için:P

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı mirkut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar yeşil kağıt vizenin kesinlikle verildiği anlamına gelmez,orda eksik belgeler belirtiliyo ki genelde ds2019 formu bu.Ama benim anlamadığım bişey var bu yeşil kağadı verirken herkesin pasportunuda iade ettiler bugun ,sanırım biz tekrar yollicaz ups ile yanılıyor muyum?
    dostum sen sanırım istanbul konsolosluğuna gittin.çünkü ben ankara konsolosluğuna gittim.bize yeşil yerine beyaz kağıt verdiler.bu bir.
    ikincisi ise biz pasaportları şirkete bıraktık.gerisini onlar ups ile halledecekler,sen de de kalsa olur heralde, ups ile göndermen lazım sonuçta.değişen birşey yok.ben o işi şirkete bıraktım yani.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

1 mart da vize ye gittim soyadı benzerliği çıktı yani soruşturma dedikleri bu herhalse 28 gün oldu hala bi gelişme yok.şirkete sordum geçen sene gene birine olmuş onun ki altı hafta sürmüş ama gelmiş.zaten vizede (istanbul için) ikinci giriş te bir türk var ya sıra veren ona sordum hemen çok düşük bi ihtimal dedi vize reddi alman.ve gidecek arkaaşlardan heyecenlı olanlara tavsiye ilk sıra da si olmayın hiç olmaz ise 6-7. kişi olmaya çalışın sizden öncekilere sorduğu soruları görün ne kadar sıradan sorular ve sizde hazırlık yapın sorulan soruları canlı canlı duyarak yani panik yapmaya geek yok kısaca.tabi ön sıralarda otorun rahat duymak için.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı fatih26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum sen sanırım istanbul konsolosluğuna gittin.çünkü ben ankara konsolosluğuna gittim.bize yeşil yerine beyaz kağıt verdiler.bu bir.
    ikincisi ise biz pasaportları şirkete bıraktık.gerisini onlar ups ile halledecekler,sen de de kalsa olur heralde, ups ile göndermen lazım sonuçta.değişen birşey yok.ben o işi şirkete bıraktım yani.
    bu işi şirketin yapması gerekiyo mu yanı onların gorevımı ben sırkete falan vermedım kı onlarda ole bı sı solemedı eger onların gorevıyse bende bıraksam olur mu? şirketten şirkete degısen bı durum mu bu?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben dün gittim vize görüşmesine. not ortalamam 2,75 , sorulan sorular what is your fathet do? when will u graduate at university? what will u do after graduate? bana sadece bu 3 soruyu sordu. 1 dakikadan az sürdü görüşma ve go to the ups, have a nice summer

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı seymusum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu işi şirketin yapması gerekiyo mu yanı onların gorevımı ben sırkete falan vermedım kı onlarda ole bı sı solemedı eger onların gorevıyse bende bıraksam olur mu? şirketten şirkete degısen bı durum mu bu?
    bilmiyorum dostum.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sonunda aldık vizeyi arkadaşlar oradaki memurlar vermek için çalışıyo haberiniz olsun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı beteeer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonunda aldık vizeyi arkadaşlar oradaki memurlar vermek için çalışıyo haberiniz olsun

oo hayırlı olsun beteer darısı digerlerıne..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hayırlı olsun beteeer
    bizim ds lerde gelirde bizde vizeyi alırız inş
    bu gidişle çok para vericez uçak biletine

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yarın 10:30 da gitcez görüşmeye bakalım ne çıkacak hadi hayırlısı
    GaZi İiBf

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hayırlısı olsun nycyn

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gittik geldik bi sorun çıkmadı kolay sordular ds 2019 gelince vize elimizde olacak inş darısı diğer arkadaşların başına
    GaZi İiBf

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

8 saat sonra vize görüşmem var inşallah olumlu geçer sonucu yazarım.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

tüm arkadaşlarıma vize görüşmelerinde başarılar dilerim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar hepinizde vizeyi alacaksınız 2 cümle ingilizce konuşmanız yeterli. şimdiden kutlarım...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Talking

bende senin gibi çok sitresliydim ama hiçte stres yapmaya gerek yokmuş bunu anladım. 28 martta görüşmem vardı ve ailemin ne iş yaptığını sordu okulumu, gideceğim yeri sordu ve vize verdi........

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok kjolay oldu bende aldım vizemi......... herkese başarılar.......

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

Alıntı jackass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende aldım vizemi arkadaşlar kadın suratıma bile bakmadı 3 tane soru sordu
    sonra have a nice summer dedi
    bu kadar kolay olcağını düşünmemiştim
    Alıntı jeconur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben dün gittim vize görüşmesine. not ortalamam 2,75 , sorulan sorular what is your fathet do? when will u graduate at university? what will u do after graduate? bana sadece bu 3 soruyu sordu. 1 dakikadan az sürdü görüşma ve go to the ups, have a nice summer
    aynen banada bunları sordular. ve go to the ups dediler. thank you diyerek ayrıldım... ama çok tatlı kişilerdi valla...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende aldım vizeyi ve çok kolay oldu türkçe konuşarak hata konuşmayarak alanlar bile vardı daha önce minnesota/lutsan giden arkadaş varsa deneyimlerini yazabilirmi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşalr biryerde work and travel in en kolay kısmı vize görüşmesidir diye okumuştum ozamanlar pek inandırıcı gelmemişti ama şimdi anlıyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya millet coşmuş be ver coşkuyu daha biz şirketi seçemedik bir orya bir burya millet vize alıp valizini topluyo heyt be toplanın millet kim nereye gidiyo bişeyler yazın tanışalım görüşelim heyecanlı vamı artık işiniz garanti gidiyosunuz come on maan yo ........

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya ben açıkçası biraz tırsmaya başladım 2 aydır ds gelmedi 3 haftadadırda iş verenin onay vermesini bekliorum
    sizce normal bi süre mi bu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum be nedir bu ds? gelmemesinin nedeni şirketmi yada başka bişeymi şirketse ver adını ona göre önlem alalım sıkıştır biraz herkesinmi öle seninmi sadece bilmiyom

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bu zamana kadar kayıt olmayan kararsız öğrenciler varsa eğer 2-3 ay önceden kayıt olup ds formları hala gelmeyen öğrencilerin olduğunu düşünmeliler ve ona göre ellerini çabuk tutmalılar bence

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bence ellerini çabuk tutmalarına gerek yok kayıt olurken 1 ay içerisinde ds yi getirme garantisi isteyip öyle kaydolsunlar. yani firma bunu yapabileceği taahüdünü verebiliyosa ozaman kayıtlarını yaptırsınlar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

firma istese 15 gün içindede getirtebilir ds2019 formunu
    fakat şirketler toplu halde ds2019 formu başvurusu yapıolar o yüzden geç geliyo bildiğim kadarıyla

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bizde 5 arkadaş gidicez inşallah ama daha iş seçimimiz tamamlanmadı bide şimdi 15 nisana kadar dssiz başvuru kabulu olcak falan die bi mail attı şirket sizce durumumuz ne olur yetişirmi bizim dsler bizimde 15 nisandan sonra randevumuz alındı sınavlar fln var noolcak anlayamadım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ds siz gidersen başın ağrır yok eksik belgeydi yok bilmemneydi uğraşır durursun. umarm ds ile gidersin ozaman görevlilerde hiç zorlamadan vizeyi veriyolar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben bu hafta şirkete parayı verip işlemleri hızlı bi şekilde başlatıcam. geç kalmış sayılmam d, mi?

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Şirketler hala kayıtlara açık olduğuna göre geç kalmış sayılmazsın. Sadece istediğin iş pozisyonları büyük ihtimalle dolar ki bunu kafana takmana bence gerek yok, orada iş çok
    admin (at) turkishwat.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bookmarks