Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: travel kısmı hakkında?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart travel kısmı hakkında?

15 eylül gibi iş bitcek ve travel kısmı başlıcak, şu an hala uçak bileti almadım inerken chicagoya incem fakat dönüş farklı yerdenmi olmalı nasıl bir strateji izlenmeli?

ve asıl kafama takılan şey ise iş bittikten sonra travel kısmında valizi ne yapıyoruz? bi yere bırakıp sonra alma ihtimali varmı yoksa hep yanımızdamı olcak :/

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Dönüşü genelde NEw york Jfk dan yapıyorlar tabi senin gezi planına bağlı bu. Ben uçak biletimi vegas varış , new york jfk dönüş olarak aldım. Valiz konusunu daha düşünmedim Travel kısmı yaklaşınca onu da düşünürüz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende new york düşündüm. travelin ilk günü new yorka valizle gidip orda havalimanı yakınlarında bir locker bulup kilitlemek mantıklı olurmu daha önce yapan varmı?

internette araştırdım günlük 4-16 dolar arası diyo 20-25 gün valizle gezmektense 100-200 dolar vermek daha iyi olabilir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı JunKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende new york düşündüm. travelin ilk günü new yorka valizle gidip orda havalimanı yakınlarında bir locker bulup kilitlemek mantıklı olurmu daha önce yapan varmı?

internette araştırdım günlük 4-16 dolar arası diyo 20-25 gün valizle gezmektense 100-200 dolar vermek daha iyi olabilir
    20 25 gun boyunca mutlaka kalcagın bı yer olcak sokakta kalmıcaksın ya aksam kalcagın yere bırakır oyle cıkarsın gezmeye sureklı yanında tasımaya gerekyok.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Aynen otele bırak gez.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Eğer new yorkta saçma sapan ucuz motellerde 4-5 kişilik odalarda kalacaksan ucuz olacak diye locker kullanmanı tavisye ederim. port authority bus terminalde var. Günlük 7 dolardı haftalık alınca daha ucuz oluyor sanırım. Ben 2-3 günlük mü ne kiralamıştım tam fiyatını unutmuşum nette ararsan bulursun

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Hostele bırakırsın günlük eşyalarını yanına yani odana alırsın değerli olanları resepsiyona bırakırsın olur biter bunlar küçük sorunlar.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hostele bırakırsın günlük eşyalarını yanına yani odana alırsın değerli olanları resepsiyona bırakırsın olur biter bunlar küçük sorunlar.
    avrupayı 7-8 ryanair seferi, bazen tren bazen otobüs bazen otostop kullanarak gezdim, o kutuya valizin sığmıyosa 60 euro ücret istoyolardı ryanairde 60 litrelik sırt çantası bile sıkıntı oldu 3-4 kat giyindim bagaj kontrolü sırasında(amerikadaki low fare firmaları araştırmadım eğer onlarda da öyleyse locker kiralamak çok mantıklı geliyo). ayrıca hostele ulaşmak bazen büyük sıkıntı olabiliyo (genelde merkezden uzak ucuz hostellerde) o yüzden yanımda valiz gezdirmeyi gözüme kestiremedim.
    şimdiden kabaca bir plan yaparak başlangıç ve bitiş noktalarını new york olarak seçtim(doğu yakasından batı yakasına tek yön 99 dolara fln uçuşlar mevcut gördüğüm kadarıyla, belki daha ucuzuda bulunabilir emin değilim).

bunlar bir günlük araştırmalarım..oraya gidince plan komple değişebilir bunlar sadece varsayım.
    Konu JunKa tarafından (10-05-2015 Saat 03:27 AM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)