Alıntı mmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet bugün istanbuldan vizemi aldım,tavsiye edeceğim ilk şey heyecan yapmamanız,parmak izi verene kadar gerilim oldu bende,sonrasında oturup soruları dinlerken çok iyi cevaplar veren yada veremeyen herkesin vize aldığını gördüm ve rahatladım.duyduğum kadarıyla ali hocanın çalışmamızı önerdiği sorulardan sordu memurlar.bunlar dışında şimdi ingilizceni test etmeye yönelik sorular soracağım diyip sevdiğiniz aktörü yada okuduğunuz en uzun kitabı,dövmesi olan tanıdığın birisi varmı ve benzeri soruları soran bayan memur var sadece ama o da vize vermek için elinden geleni yaptı.bana güler yüzlü gözlüklü bey denk geldi ve sorulan sorular;nereye gidiyorsun,ne iş yapacaksın,nerede ve hangi bölümde okuyorsun,yüzmeyi nerede öğrendin ve en sevdiğin plaj hangisi,insan kaçakçılığı formunu okudun mu ve yanında götürecek misin, ekstra olarak bölümümle alakalı olduğu için gündemde olan bir olayla ilgili düşüncelerimi sordu.herkese şimdiden başarılar.ayrıca ben alexandria virginia ya gidiyorum bu yaz orada olacak var mı ?
lifeguardlık mı yapacaksın yüzme ile ilgili soruları o yüzden mi sordu acaba bu arada hayırlı olsun inş bizde alırız