Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 47 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gulf Shores Alabama -Brett Robinson

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı gordias Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    irtibatta olalım hocam hep destek wat destek
    Aynen hacım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Standart Brett Robinson

Arkadaşlar brett robinson px9 da calısacagım suana kadar denk gelmedim orda çalışacak arkadasa 9.06- 10.09 orda bulunacağım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de px east te calışacağım ben de 15.06-04.09 arası oradayım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı bahadirkayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de px east te calışacağım ben de 15.06-04.09 arası oradayım
    bahadır işin housekeeping ise iyi bir çalışmayla traveldan artan paranla önümüzdeki senenin wat parasını da türkiyeye getireceğini düşünüyorum bol kazanç

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı alperentuco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bahadır işin housekeeping ise iyi bir çalışmayla traveldan artan paranla önümüzdeki senenin wat parasını da türkiyeye getireceğini düşünüyorum bol kazanç
    Px9 icin neler soylersin usta bide eastin kazancindan oturumu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı 2015watci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Px9 icin neler soylersin usta bide eastin kazancindan oturumu
    http://www.turkishwat.net/diger-eyal...tml#post190113 bu başlıkta uzun iki yazı var oku, yine de aklına takılan olursa yazarsın buraya

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bunu ne yönden söyledin? parça başı oluşundan mı, bahşişlerden mi, ikinci işten dolayı mı? açıkçası mutlu oldum ama detay ve tüyo verirsen güzel olur

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

bunu ne yönden söyledin? parça başı oluşundan mı, bahşişlerden mi, ikinci işten dolayı mı? açıkçası mutlu oldum ama detay ve tüyo verirsen güzel olur
    Verdiği link i oku. oda başına para alıyormussun sanırım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

söyleme nedenim parça başı oluşu değil. senin otelinden odalar diğer ph otellerine göre 1.5 kat daha büyük. büyüklükten kastım metrekare cinsinden. yatak ve wc sayısı aynıdır. atıyorum 2 oda 1 salon unit verildi. diğer ph otellerinde bu odayı yaklaşık 1saat20dakikada temizler orta seviyenin üstünde bir housekeeper. ama east west onthebay gibi otellerde bu süre 1 saat35dakika civarı sürer. biri alır 23 dolar diğeri alır 35 dolar 15 dakikada 12 dolar fark var. günlüğe vurduğunda bu fark 50ye yakın oluyor. min 5 gün çalışıyorsun (7 gün çalıştığım oldu genelde off günlerimden çalışmak istedim ortalama 6 gün çalıştım) eder sana 250 dolarlık fark. biri alır net 250 dolar paycheck diğeri alır 470 dolar net check. where is the adalet diye ağlar diğerleri sen bu gece walmarttan hangi pahalı şarabı denesem diye düşünürsün

göreceksiniz ki farklı otellerde çalışan arkadaşlarınızdan biri 200 dolar alırken kimisi net 650 dolar alacak o zaman aklınıza beni getirin o çocuk demişti dersiniz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

bu arada ben de phx5 te çalıştım. ortalama paycheck im net 400 dolar civarıydı. kastığım halde bu kadar alabildim yani

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

bu arada ben de phx5 te çalıştım. ortalama paycheck im net 400 dolar civarıydı. kastığım halde bu kadar alabildim yani

Gidesim gelmedi bende 3 yıl housekeeperlık yaptım turizm lisesindeım biliyorum yani işi o 3 yılda derslerde nöbetlerdeki yanlış olmasın iş i imzalarken ögrendim pxlerin mutfak oldugunu bi nevi apart gibi Türkiye deki oteller gibi sanıyordum. Tam anlamadığım bi konu vardı student a student b A oda sayısına göre daha cok alıyordu sanırım fiyat

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Gidesim gelmedi bende 3 yıl housekeeperlık yaptım turizm lisesindeım biliyorum yani işi o 3 yılda derslerde nöbetlerdeki yanlış olmasın iş i imzalarken ögrendim pxlerin mutfak oldugunu bi nevi apart gibi Türkiye deki oteller gibi sanıyordum. Tam anlamadığım bi konu vardı student a student b A oda sayısına göre daha cok alıyordu sanırım fiyat
    aynen bildiğin koca bizim evlerdeki gibi mutfakları var bazılarında abartmıyorum 25ten fazla tencere var. küfür ederek temizlerdim seasonal cleaning yaparken. nerden baksan 500 oda temizledim sadece 2 kere kullanılmış tencere gördüm kullanılmıyor bile boşver çok dert etme işi gücü, partilerin tadını çıkar derim e küçük bir köy 500 den fazla öğrenci dururlar mı hiç

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Bu 21 yas sinira yerel barlar cok takiliyor mu yoksa tek eglencemiz partiler mi birazda parti hakkinda bilgi verirmsn

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Bu 21 yas sinira yerel barlar cok takiliyor mu yoksa tek eglencemiz partiler mi birazda parti hakkinda bilgi verirmsn
    hiç öyle yakında düzgün eğlenebileceğin mekan yok. wharf diye bir mekan var orda biraz içip rock tarzı müzik eşliğinde muhabbet edebilirsin. onun dışında pensacolaya gidersin 1saat 15dk uzaklıkta iyi mekan denilebilecek bir kaç yer var ama taksi parası 70 dolar civari gidiş geliş 140 baya maliyet yani. 21 yaş sınırına içmeyeceğine inandırırsan takılmazsın öyle deyip içerken yakalanırsan cezası var sadece para da değildi yanlış hatırlamıyorsam.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

phx5 benim çalışacağım yer iş de facilities attendant iş hakkında bilgin var mı hocam

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hiç öyle yakında düzgün eğlenebileceğin mekan yok. wharf diye bir mekan var orda biraz içip rock tarzı müzik eşliğinde muhabbet edebilirsin. onun dışında pensacolaya gidersin 1saat 15dk uzaklıkta iyi mekan denilebilecek bir kaç yer var ama taksi parası 70 dolar civari gidiş geliş 140 baya maliyet yani. 21 yaş sınırına içmeyeceğine inandırırsan takılmazsın öyle deyip içerken yakalanırsan cezası var sadece para da değildi yanlış hatırlamıyorsam.
    wharf diye bahsettiğin mekanda fiyatlar nasıldı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı burakk01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wharf diye bahsettiğin mekanda fiyatlar nasıldı?
    türkiyedeki fyatların dolar cinsinden hali. 50lik bira 8lira orda 3 dolar gibi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)