Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 55 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: istanbuldan wat arkadaşı arıyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben kayıtlıyım artık eduyorka..3 kişi buluşup gidemedik bi arkdaştan ses çkmadı diğeri tek gitcekti o da vazgeçiş wat a katılmaktan bu sene. sonuc olarak ben de tekim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere 15 Şubat ve 18-19 Şubat tarihlerinde İstanbul’da iş fuarlarımız gerçekleşecektir.Geçtğimiz fuarlarda en çok dikkat çeken İngilizce derslere katılan öğrencilerin işe ve konuya daha hakim gözükmesiydi.Özellikle İstanbul’da bulunan ve yukarıda belirttiğimiz tarihlerde fuarlara katılacak öğrencilerin 8 Şubat Çarşamba günü yapılacak olan derse katılmalarını öneriyoruz.Son fuarda onay alan öğrencilerin çoğunluğu derslere düzenli katılan öğrenciler olduğu dikkat çekici.Katılacak olan arkadaşlar lütfen maille onay bilgisi versin.

Saygılarımla
    Ibrahim SAYILGAN

EDUYORK EDUCATION SERVICES

yukarı da gördüğün mail sanırım öğrenci ayırmadan gönderildiği için bana da gelmiş

bu derslere katılmanı gerçekten tavsiye ederim.Orada ki öğretmenlerin öğretmesinden ziyade eğer kendin orada sürekli ingilizce diyaloğun içerisinde kalabilirsen çok faydası olur eğer speaking ine güvenmiyorsan tabii

sana bir soru listesi gönderdiler veya gönderecekler.oradaki sorulardan bize gelen tek soru ''tell about us yourself'' di.bunun dışında kendinde hazırlanman gerek.

Hayırlı olsun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim cevabım da herkese gitmemiştir umarım bana six flags texas ı önerdi danısmanlardan biri ama siz ne diyorsunuz bu konudaa myrtle beach mc donaldsmı yoksa six flags texas mı yoksa baska bi seçenek mii? tell about yourself e cevap vercek kadar speaking im var da gitmek istedigin eyalet hakkında ne biliyorsun gibi bir soru gelebilirmiş.çünkü hiç bişey bilmiyorum

teşekkür ederim bu arada

BannedUser
    Guest

Aynen katılıyorum 1600 dolara kayıt olup Mc isi secmeyin Mc işleri her sirkette var 1300 falan bulursunuz.... Konaklama olmasına dikkat edin işlerde....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

makrolklima ne seçelim peki? var mı yemek üzerine önercegin bi iş? sosyal ortamdan da çok izole olmasın zaten tekim gidipte bunalıma sarmim orda

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı birgul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim cevabım da herkese gitmemiştir umarım bana six flags texas ı önerdi danısmanlardan biri ama siz ne diyorsunuz bu konudaa myrtle beach mc donaldsmı yoksa six flags texas mı yoksa baska bi seçenek mii? tell about yourself e cevap vercek kadar speaking im var da gitmek istedigin eyalet hakkında ne biliyorsun gibi bir soru gelebilirmiş.çünkü hiç bişey bilmiyorum

teşekkür ederim bu arada
    Önündeki tam secenekleri bilmiyorum eğer bu 2si arasında kararsızsan Texas Six Flags a git derim.İş ortamı renkli olur bayağı.

Eyalete gelince 2 cümle birşey söylesen yeter zaten.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı birgul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

teşekkür ederim bu arada
    Cevaplar değil,mailler geliyor sadece .Konumuza dönersek, bana kalırsa mc donald's oradaki en amele işlerden biri ,en azından burdakilerin çektiği eziyetlerde bunun kanıtı.Six flags te gayet güzel eğlenebilir,çok fazla arkadaş edinebilirsin.Sonuçta orası devasa bir lunapark ve off günlerinde makinelere ücretsiz binebiliyorsun,edineceğin arkadaşlar cabası tabii

Mülakatta tabii ki sadece onu sormuyorlar.Bana sorulan sorular başka bir başlıkta yazdığım gibi

Kendinden bahset
    Ailenden bahset
    Okulun Özel mi Devlet mi?
    Yıllık ne kadar ödüyorsun?
    Bölümün hakkında bilgi verir misin?
    Amerika ya niye gidiyorsun?
    Hangi şehirleri gezeceksin
    Kazandığın parayı orada mı harcayacaksın buraya mı getireceksin
    Yüzmeyi kim öğretti?/Nasıl öğrendin?
    Programın parasını sen mi ödüyorsun yoksa başkasını mı?/Öyleyse kim?
    İstanbul da yaşamak nasıl?

Ayrıca ben çalışacağım şirket ve yer(washington d.c/rsv pools) hakkında 10 gün kadar sıkı bir araştırma yapıp öyle gittim,mülakata girdiğimde elimde idari kadro listesi vardı ve şehir nedir ne değildir diye de araştırmıştım açıkcası.sen mülakata gittiğinde bi 30 dk 1 saat önceden git senden önce girenler olacaktır.onlara sorulan soruları öğren 3 aşağı 5 yukarı aynı şeyler çıkacaktır.

öhmm ufak bir edit yapayım ,herkesin kendi tercihi tabii karışamam ama ben doğu yakasındaki işlere bakmanı tavsiye ederim.Neden bilmiyorum ama o taraflar çok sempatik geliyor
    Konu Username tarafından (04-02-2012 Saat 03:02 AM ) değiştirilmiştir.

BannedUser
    Guest

MC mi Six Flags mı ikileminde ise dusunmeden Six Flags tabi ki....

Dedim ya madem MC isine gideceksin ben sana NJ de bulurdum 1200 e falan MC işi onu bulmakta ne var... Six Flags sec. varsa baska is secenegi yaz burda belki giden arkadaslar yardım eder. Ya da baslık ac hangi seceyim diye sana yardım ederiz..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tamam mc donalds ı eliyorum. iş seçeneklerini istedim danışmandan bakalım ne zaman atcak mail ona göre bi başlık açarım yardım için. username çok önemli bilgiler vermişsin evet ben önce gidip dinlim konuşulanları.doğu yakasıı mesela?kendi tercihi de karış lütfen çünkü hiç bi fikrim yok amerikaya dair.araştırim diyorum kayboluyorum bilgiler içinde.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Şehir seçimlerini yaşam tarzına,oradaki hedeflerine göre yap derim.

Mesela ,eğlenmeyi seven ,''ben hem çalışıp hem eğlenirim iş bittikten sonra da aynı eyalette 2-3 şehir gezerim diyorsan batıya git.Çünkü batıda pek para biriktirme imkanın olmuyor yaşam standartlarından dolayı.Ben köpek gibi çalışır,işim bitince köpek gibi de harcarım diyorsan,en asosyal,en bitik şehri bul(bunlar genelde iç kısımlarda ohio gibi eyaletler)bu şekilde çok güzel para biriktirip eyalet eyalet gezebilirsin.Şimdi asıl yere yani doğu yakasına gelirsek ,neredeyse görülecek bütün yerler-başta NY olmak üzere orada-NJ,Boston,Miami,Virginia,Washington D.C,Maryland,N/S Carolina,Mass,Conn ... daha cok var geri kalanı haritadan bakarsın.Yani demek istediğim doğu yakasında sadece bir off gününde bile ayaküstü New York a gidebilir ve gelebilirsin zaten bütün eyaletleriç içe olduğu için kısa zamanda çok yer de gezebilirsin hatta vaktin artarsa ve paran varsa batı yakasına bile gidebilirsin.New Jersey genelde WAT öğrencilerinin tercihi olur,Giresunlusu boldur.Virginia,NJ,Washington D.C,Maryland.. bunlar hep yazın hareketli olan şehirler zaten şöyle düşün Batı yakası buranın istanbuluysa,doğu yakası antalyası,bodrumu,alanyası gibi bir şey

bu konu hakkında yazacak daha çok şey var ama bundan sonraki kısımlara soru-cevap şeklinde devam edersek hem sen daha sağlıklı cevaplar alırsın hemde daha net cevaplar verebiliriz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya çalışıyoken gezmekten kastım mesela akşama kadar çalışıosam çıkınca yapılabilcek bişey olsun.gidip müzik dinleyebileceğim bi yer olsun yoksa iş ev-ev iş bi de tek sıkıntıdan patlayıp dayanamamaktan korkuyorum.yani önce biriktirip sonra gezmek daha mantıklı benim için.iş listesi gelince sorularıma devam etcem.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Şu an en yakın fuar community pools un diye biliyorum Eduyork ta.Dediğin tarzda yerler her eyalette her yerde vardır dediğim gibi bir watçı olarak zaman/para olayı çok önemli.Doğu yakasında hem zaman,hem para açısından daha tasarruflu olduğunu düşünüyorum ayrıca

Mt.Olympus/Wisconsin Dells burayı da gittiğin de İbrahim bey veya orada bulunan herhangi birine sor eminim olumsuz yanıt almayacaksın ama her şey den önce oradaki danışmanlarında işveren hakkındaki bilgileri sınırlı yani onlara verilen bilgiler dışında bir şeyler söyleyemiyorlar.Dolayısıyla gideceğin yeri,şehri detaylıca öğrenip araştırmak sana kalıyor. mezunusa.com da hangi şehir nedir ne değildir bu tarz da bilgiler var orası sana bu konuda yardımcı olabilir.

not:eğer link sakıncalıysa kaldırılabilir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

o fuar hangisi bilmiyorum. beni 19 şubatta olcak olan fuara yazdılar six flags san antonio yu bi dene diyolar sizce?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eduyork pahalıymış ya ben vize masrafları dahil 2500 e anlaştım bi firmayla. geçen sene giden arkadaşım tavsiye etti.advis ten çok yakınan var onun için tercih etmedim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bir de benim gideceğim şirketten danışman da gelecekmiş bizimle amerika'ya.sorunlarımızla ilginmek için falan.arkadaşım geçen sene bizimle geldiler aynı uçakta gittik hatta dedi. ilk 1 hafta falan hep yardımcı olmuşlar.sosyal güvenlik ofisine bile götürmüşler.süper vallaa gelirlerse

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

San Antonio hakkında

http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nio-texas.html

San Antonio - Vikipedi

zaten sana Six Flags gibi bir yerde eğlenemezsin demem öyle bir şansın yok çünkü ama texas ta cehennem sıcağı vardır bu biraz önemli.O yüzden şehir hakkında bilgi edinmeye çalış yardımcı olacak 2 link koydum

@ASLAN34, olabilir doğrudur.Senin kaydolduğun paraya uçak bileti bile dahil gidenler var önemli olan güvence altında olman,orda gelir adamn bir hafta başında bekler sona kim öle kim kala ,o desteği sana WAT boyunca verebilecek yerleri tercih etmen lazım.He tabii ki senin acentan da bunları yapıyordur,bu tamamen danışmanın ve acentanın sana verdiği güvenle ilgili

Ayrıca 2500 lira mı dolar mı?Eğer dolarsa ortada pek fark yokmuş

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar tekrar ben six flags olmadı.yeni bi iş var wisconsinde line cook(mutfak) işiymiş 9$ saatlik günde 5 saat, konanklama da 85$ motel tarzı ..ama napim ben şimdii bilemedim 2.iş falan dedi danışman ama napsam
    Konu birgul tarafından (23-02-2012 Saat 10:07 PM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

İş nasıl olmadı ?
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fuara gittim seçilmedim sonuc olarak olmadı

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

İngilizcen mi kötüydü.. ? :/
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

intermediate ım kötü sayılmaz heralde daha iyilerden bi kaç kişi daha seçilmedi ya anlamadık biz de ne oldu xD zaten ayırt etcek bi soru sormadılar hangi okul hangi bölüm daha önce amerikada bulndun mu gibi bunlara cevap veremiceksem orda işim yok zaten de .. öyle iştee. diğer işi kabul etcem sanırım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

şirket olarak eski gittiğim united towers ı ve yeni gidiceğim armadayı önerebilirim güvenilir şirketlerdir.Yalnız başına gidecek olan arkadaşlar için de park işlerini öneririm six flags gibi cedar point gibi.Ama kontenjanları kalmışmıdır bilmiyorum armadayla bir görüşmenizde fayda var.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar.ben haziranda texas,new breanfuls'a Schlitterbahn Waterpark da lifeguard olarak çalışıcam.bu tarafa giden arkadaş varmı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

İstanbul-New York yada İstanbul-Chicago Haziran ortası uçuyorum.
    Tabiki vizede sorun çıkmazsa..

Hayalperest Watçı pipo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba ben 2 sene once yıne gıttım ıstersen yardımcı olurum kadır has unıde okuyorum ıletısısme gecebılırsın 532 653 2466

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)