Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkishwat Organizasyonu le THY biletim elimde:)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile Turkishwat Organizasyonu le THY biletim elimde:)

19Nisan itibariyle THY ile İST-CHİCAGO gidis donus ucak biletimi Turkishwat promosyonu ile almıs olmaktan cok mutluyum
    Öncelikle bu organizasyonu dusunup wat ogrencileri icin hayata geciren herkese cok tesekkurler
    Bütün surecte gerek telefonla gerek MSN kanalıyla saolsun (Fiorex) ile devamlı irtibatlı oldum ve surec tahminimden daha kolay ve rahat oldu.
    Tabii insanlar ilk basta supheye dusebilir bu kadar uygun fiyata bu insanlar nasıl ayarlıyolar bu biletleri diye,ama arastırınca ve onceden bilet alan arkadasların yorumlarını okuyunca ama en onemlisi Melih ile birebir konusunca kafamda hicbir soru isareti kalmadı.Zaten biraz dusununce bu yastaki cok basarılı ve alanında en iyi bir websitesine sahip(ve sponsorlar sayesinde tahminime gore iyi para da kazanan) site sahibi universite ogrencilerinin isimlerini riske atacak bi tutuma girmeyecekleri de bence aşikardır.Hala biletini almamıs arkadslara Turkishawat ın THY ayrıcalıgı ile direk ve uygun fiyata ucma fırsatını degerlendirmelerini tavsiye ediyorum.
    Tesekkurler tekrardan Turkishwat

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Biz teşekkür ederiz Gökay.

İlginç bir durum var ki, foruma aylardır üye olanlardan çok yeni üye olanlar veya daha üye olmayıp bileti aldıktan sonra teşekkür mesajı için üye olanların çokluğu dikkat çekiyor.

Bu arkadaşlarımıza referansımız olmaları için forumda biletlerinin eline geçtiklerini dair mesaj yazmalarını biz rica ediyoruz. Yazan yazmayan herkese bize güvendikleri için yine teşekkür ederiz.
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hocam bu bilet olayı nasıl oluyor?Benim gibi henüz bilet almamış arkadaşlar için açıklar mısınız ya da link var mı?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı macgyver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu bilet olayı nasıl oluyor?Benim gibi henüz bilet almamış arkadaşlar için açıklar mısınız ya da link var mı?
    http://www.turkishwat.net/forums/yen...-v3-t1787.html

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

şu gidiş tarihini kesinleştirsem bende alacam da. daha kesinleştiremedim henuz şafak kaç bilmiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)