Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: miami, orlando, key weste gidenlerden öneri bekliyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart miami, orlando, key weste gidenlerden öneri bekliyorum

Arkadaşlar 16 sından sonra arkadaşımla orlando, miami,key west e gidicez araba kiralayıp 1 hafta gezmek istiyoruz.miami ve key west e daha önce giden arkadaşlardan gezebiliceğimiz yerler hakkında öneri bekliyorum.nereleri görmeden dönmeyelim? teşekkürler.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı sure Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 16 sından sonra arkadaşımla orlando, miami,key west e gidicez araba kiralayıp 1 hafta gezmek istiyoruz.miami ve key west e daha önce giden arkadaşlardan gezebiliceğimiz yerler hakkında öneri bekliyorum.nereleri görmeden dönmeyelim? teşekkürler.
    Miami'de South Beache'te konaklayin. 25$ 4 kisilik odalarda. Gezi plani vardi bende bulursam yollarim.

Orlando'da 2 parka gidersin, Unversal Studio ve Disneyland. Bunun disinda Downtown'a goz atarsiniz. Premium Outlet var, her marka mevcut her beden bulabilirsin. (Armani, Burberry, Lacoste, CK vs.)

# Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Miami'de South Beache'te konaklayin. 25$ 4 kisilik odalarda. Gezi plani vardi bende bulursam yollarim.

Orlando'da 2 parka gidersin, Unversal Studio ve Disneyland. Bunun disinda Downtown'a goz atarsiniz. Premium Outlet var, her marka mevcut her beden bulabilirsin. (Armani, Burberry, Lacoste, CK vs.)

eğer bulabilirsen çok iyi olur.. cevabın için teşekkür ederim.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu bolgedeki gezi planini bulabildiniz mi acaba? Foruma actigim konu itibariyle de anlayacaginiz uzere guzel bir gezi plani yapmak istiyorum. Tavsiye ve onerilerinizi bekliyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı captain89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bolgedeki gezi planini bulabildiniz mi acaba? Foruma actigim konu itibariyle de anlayacaginiz uzere guzel bir gezi plani yapmak istiyorum. Tavsiye ve onerilerinizi bekliyorum.
    bende bu planin beklentisi ile girmiştim knuya aslinda . bulabilsek iyi olurdu .

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Break duy sesimizi.....
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

2 gün sabır.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

2 gün ise sorun değil....Süper haber bu bekliyoruz.....
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

beyler key west'i çok seviceksiniz.
    onların 1 tane merkez caddesi var zaten oraya gittiğiizde FAt Tuesday deki içeceklerden deneyim mutlaka daha once denk gelmedıysenız. Ayrıca ...joe's irish bar ..bi kelime daha vardı bu barın isminde ama unuttum canllı müzik te çok eğlendiren bi grup var önce country müzik ile başlayıp snra günümüze geri gelmekteler. biz çok eğlenmiştik orda.
    orlandoyu gezme fırsatım olmadı malesef miami için gezi planı yapmıştım hepsni gezmedim genelde okyanusa girmekle meşguldüm yolluyorum şimdi planı ...

http://goo.gl/maps/MEyHL işinize yarar illaki google map te işaretlemiştim tüm florida için bi kaç yer hepsi yok tabi.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

beyler key west'i çok seviceksiniz.
    onların 1 tane merkez caddesi var zaten oraya gittiğiizde FAt Tuesday deki içeceklerden deneyim mutlaka daha once denk gelmedıysenız. Ayrıca ...joe's irish bar ..bi kelime daha vardı bu barın isminde ama unuttum canllı müzik te çok eğlendiren bi grup var önce country müzik ile başlayıp snra günümüze geri gelmekteler. biz çok eğlenmiştik orda.
    orlandoyu gezme fırsatım olmadı malesef miami için gezi planı yapmıştım hepsni gezmedim genelde okyanusa girmekle meşguldüm yolluyorum şimdi planı ...

http://goo.gl/maps/MEyHL işinize yarar illaki google map te işaretlemiştim tüm florida için bi kaç yer hepsi yok tabi.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

olm çok kıskandım sizi şuan

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

breakin dediklerine katılıyorum biz 2 gün önce döndük orlando miami ve key weste gittik harika yerlerdi kesinlikle gitmenizi öneririm.Orlando da days inn hotelde miami south beachde lombardy ınn otelinde kaldık oraları önerebilirm fiyatları gayet uygun premium outlet konusunda bize biraz pahalı geldi açıkçası miamide geceleride çok hareketli ve key weste gelirsek miami key west arası 4 saat sürüyor biz sadece 4 saat durabildik orada ama o kadar yol gittiğimize hiç pişman değiliz son olarak key weste giderseniz burada fotoğraf çektirmeyi unutmayın ! http://philipbloom.net/wp-content/uploads/2010/06/Key-West-Monument-Cuba.jpg için Google Görsel Sonuçları

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı mustafauludag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    breakin dediklerine katılıyorum biz 2 gün önce döndük orlando miami ve key weste gittik harika yerlerdi kesinlikle gitmenizi öneririm.Orlando da days inn hotelde miami south beachde lombardy ınn otelinde kaldık oraları önerebilirm fiyatları gayet uygun premium outlet konusunda bize biraz pahalı geldi açıkçası miamide geceleride çok hareketli ve key weste gelirsek miami key west arası 4 saat sürüyor biz sadece 4 saat durabildik orada ama o kadar yol gittiğimize hiç pişman değiliz son olarak key weste giderseniz burada fotoğraf çektirmeyi unutmayın ! http://philipbloom.net/wp-content/uploads/2010/06/Key-West-Monument-Cuba.jpg için Google Görsel Sonuçları
    bu bolge hakkında az bılgı verelım nıye cektırelım demesın adamlar ) zero point dıyolardı galıba buraya amerıkanın en guneyı tam karşısında küba var. key westten puro almayı unutmayın bu arada. bu resim çektireceğiniz noktya gitmek için bi yarım saat falan yürümeniz gerekiyor. işiniz ne işte dolaşın ha arabayla da gidilebilir tabi ama yürüyerek heryeri keşfetmenizi tavsiye ederim. bu arada barın adını hatırladım
    Sloopy Joe's Irish bar. grup değişmemiştir umarım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)