Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Myrtle beach acıl konaklama

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Myrtle beach acıl konaklama

Arkadaslar su anda myrtle beach marriottayiz, calisacagimiz otel burasi ve bugun ilk gunumuz oldugu icin burda kaliyoruz fakat biz buyuk bir hata yaparak sonrasi icin kalacagimiz yeri ayarlamadik, simdi halletmeye calisiyoruz, 21. avenue ile 82. avenue arasi kiralayacak ev bakiyoruz fiyati aylik 1000 dolara kadar cikabilir, bulamadik bi turlu yardimci olabilecek birisi var mi? bu taraflarda kalan arkadaslar calistiklari yerlere de sorarlarsa cok sevinirim gercekten sikintili bir durumdayiz, 3 kisiyiz yardimlarinizi bekliyoruz, tesekkurler

bu arada craig listten 10 tane numara aldik, 8 i acmadi 2 si de yanlis dedi, arama konusunda bi yerde hata mi yapiyoruz? ne numara yaziyorsa internette burdan sabit telefondan aynen ariyoruz
    Konu ozgursum tarafından (15-06-2013 Saat 10:56 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

millet konu ustte kalsin dir tekrar mesaj yaziyorum gercekten sikintimiz var

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Dostum 21, avenue de willow run evleri var karsisinda da bi site war cok sayida wat ogrencisi kaliyo. 21,avenue den direk devam ediyosun 3.sola donuyosun yanilmiyosam orasi green boluvd. Orda solda willow run sagda da adini hatirlayamadigim site war cok wat ogrencisi orda kaliyo. Oralara bakin. Ayrica numara isterseniz Student Center e gidin konaklama icin Sasha nin numarasi laIm diyin numarayi alin. Bu adam willow run ve o sitede wat ogrencilerine ev kiraliyo. Ben orda kalmistim. Ama ordan mariot a gitmek biraz sknti olur arabaniz yoksa..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cok tesekkur ederiz biz de bisiklet aldik 82 den 10 a kadar gezdik, student centerdayiz su an sasha nin numarasini isticez ilgilendigin icin cok tesekkur ederim muhtemeln epey yardimi dokunucak, araba almayi da dusunuyoruz para kazanir kazanmaz, 2 hafta sonra falan yani, ne alirsak kolay satariz 1500 2000 dolar civari bi fiyata dusunuyoruz arabayi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

evet dostum araba her derde çare orda. ben 800 dolara buick bulmustum seizde ole bişi bulursanız iyi olur

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

galiba ben senle konustum bir defa Armada grandee ofisinde Metin abiyle muhabbet ediyodun sen gelmiştin ben de oraya gittim muhabbeti olmuştu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hatirladim hatta ben mcdonalds zor olmaz mi falan demistim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Hocam naptın konaklamayı ayarlayabildin mi? Bende 3 gün sonra geliyorum myrtle beache konaklama seçenekleri çok mu ? Çoğu yer dolu gibi şeyler duydum ordakilerden ama ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yok ya o zaman yanlış hatırlıyoruz çünkü ben geçen sene gittim myrtle beach a ama olsun konaklamayı naptınız

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

konaklamayi simdilik bi otelde kaliyoruz. 8. avenue da, otobusle gidip geliyoruz daha ise baslamadik cok sikinti degil, 2 tane bisiklet aldik, araba almayi dusundugumuzden soyledigin taraflarda ev bakicaz, azcik rahata erdigimizden pek ev bakmiyorduk bu aralar ama bakmamiz lazim tasinicaz cunku hem haftalik 125 dolar cok fazla kisi basi hem de internet yok. sasha yi da aramadim tanistigim baska bi kiz saniyordum sashayi, ariyim onu. mrtkryln sana baska bi baslikta cevap verdim dostum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

marriott hakkında ne düşünüyorsunuz, çalışanlar az bilgi verseniz?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)