Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Texas'ta yapilmadan donulmemesi gereken seyler?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Texas'ta yapilmadan donulmemesi gereken seyler?

Sitede teksas'a gitmis ve gidecek olan bir cok arkadasimiz var.. Bu gitmis olan arkadaslarimizdan Teksas ta kesinlikle sunlari yapmalisin diyeceginiz onerilerini bekliyorum.... Bu yaz Galveston adasina gidiyorum. Onerilerinizi de Houston, Dallas, San Antonio gibi sehirlerden verebilirseniz cok memnun olurum. Cevap veren arkadaslara simdiden tesekkurler.....

Ornek olarak benim yapmak istedigim seylerden ilk sirada olani Dallas Mavericks in bir musabakasina katilmak sitede bir arkadas tavsiye etmisti hemen listeme aldim...... =)

Bunun gibi onerierinizi alabilirim....
    Konu captain89 tarafından (13-05-2012 Saat 05:08 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

captain güzel bi konuya değinmişsin bende merakla bekliyorum cevabı

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

san antoniada Six Flags Fiesta ya kesin git derim süper roller coasterlar var ve aqua parkıda var iki gün ayrılabilir sezon başı ve sezon sonu ama sezon başı çok sıra oluyor daa sonra san antoniada sea world var 1 günde buraya ayrılabilir corpus christtiye uğrarsan savaş uçak gemisi var oraya uğranabilir belli zamanlara truck yarışları oluyor çamurun içinde felan onlara gidebilirsin.Biraz daha bişeyler varda şimdi aklıma gelmedi
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Six flags fiesta yi biliyorum. Zaten bir arkadasim da oraya gidiyor. Gitmek istedigim yerlerin arasinda yer aliyor. Guzel tavsiyeleriniz icin tesekkurler. Ben de hala arastirmadayim planladiklarimi buraya yazarim gitmek isteyen arkadaslara da rehber niteliginde bir baslik olur umarim.....

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı captain89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Six flags fiesta yi biliyorum. Zaten bir arkadasim da oraya gidiyor. Gitmek istedigim yerlerin arasinda yer aliyor. Guzel tavsiyeleriniz icin tesekkurler. Ben de hala arastirmadayim planladiklarimi buraya yazarim gitmek isteyen arkadaslara da rehber niteliginde bir baslik olur umarim.....
    arkadaşınla irtibatı kesme senı içeri ucretsiz alır boş yere 50 60 dolar verme

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gecen sene dallas sampiyon olmasına ragmen bu sene play-offlarda ilk turda elendi seri 4-0 bitti hatta oyle bi sansin yok bu sene, yazin belki wnba olabilir ama o da pek sarmaz herhalde. mutlaka gidicem diyorsan oklahoma citye gidersin onların elenceklerini sanmıyorum 500 km falanmis yol göze alirsan izmir antalya kadar
    Konu imbawat tarafından (14-05-2012 Saat 01:20 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Mls ligindeki FC Dallas' ın maçına da gidilir. Houston Dynamo da var, ama ligde o kadar iyi değiller.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arlington'daki Cowboys Stadium'da mutlaka bir maç izle ( 3 sene önce dünyanın en büyük stadyumuydu şimdi durum ne bilmiyorum; Six Flags Over Texas veya Fiesta 'dan birinde sabahtan akşama kadar eğlen, bir gün de bunların su parkında geçir; Houston'daki NASA'ya git; San Antonio'da kamyon lastiği şamyeliyle nehir turu yap; pawn shop ve ucuz giyecek satan yerleri bulup çok ucuza aklına gelebilecek her şeyi buralardan 1/3 1/4 fiyatına temin et; Texas başkenti Austin'e git-üniversitesini (UTA)gör; San Antonio'daki Alamo kalesine git (Meksika-ABD savaşı konulu güzel bir yer); yazmışsınız ama Dallas American Airlines arenada basket maçı izle ve Dallası dolaş; biz gidemedik ama böyle eski kovboy kasabası gibi otantik turistik yerler var oralar da Texas'a gitmişken görülmeli.
    Bindik bi alamete, gediyoz kıyamete

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bunlar cok iyi fikirler. Tavsiyeler icin tesekkurler. Baska tavsiyelere de acigiz bu arada.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı captain89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar cok iyi fikirler. Tavsiyeler icin tesekkurler. Baska tavsiyelere de acigiz bu arada.
    Konuyu hortlatayım o zaman sende gitmiş gelmişsin çünkü; bende Galveston a gideceğim. Tabi diğer arkadaşlardan da bekliyorum tavsiyeler.
    Without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Aynen bende tavisye bekliyorum arkadaşlar hortladı bi kere daha konu San antonio ya gidiyorum TX'da San antonio Zoo da calısacagım

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Yassn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen bende tavisye bekliyorum arkadaşlar hortladı bi kere daha konu San antonio ya gidiyorum TX'da San antonio Zoo da calısacagım
    google yaz bir çok site var günü gününe san antoniadaki aktiviteleri gösteren oralardan takip edersin benım san antoniada favori mekanım six flags fiestaydı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    google yaz bir çok site var günü gününe san antoniadaki aktiviteleri gösteren oralardan takip edersin benım san antoniada favori mekanım six flags fiestaydı
    Saol tavsiyen icin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bir yerdende ben hortlayayım bende Fort Worth-Dallasa gidiyorum,bilgilenizden faydalanmak isterim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen arkadaşlar ben de corpus tarafında olacağım her türlü tecrübe yararlı olur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

six flags baktım , gördüm , hayran kaldım , kıskandım. Virginia beach'e en yakın washingtonda var neyse gideceğim umarım! )

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı frdtkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen arkadaşlar ben de corpus tarafında olacağım her türlü tecrübe yararlı olur.
    bu sene çok giden var ya corpusa memnun kalırsınız inşallh çok sıcak iş nedir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abi o gidenleri bir ben bulamadm heralde sürekli yazıyorum bir sen yardımcı oluyorsun saolasın ama biri de demiyorki şu gün gidiyorum. aransas da room attend olan gencim ben, sen sormaktan sıkılmadın ben cevaplamaktan

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı frdtkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi o gidenleri bir ben bulamadm heralde sürekli yazıyorum bir sen yardımcı oluyorsun saolasın ama biri de demiyorki şu gün gidiyorum. aransas da room attend olan gencim ben, sen sormaktan sıkılmadın ben cevaplamaktan
    doğru ya sınavlarda var nickler karışıyor hep telden felada cevap atıyorum nicklere bakmadan ksusra bakma 2-3 defa sordum heralde

Hayalperest Watçı kry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Dallas-Fort Worth da Rodeo ya gidebilirsiniz arkadaslar, cuma-cumartesileri $15 gibi de fiyatlri var teksasa gelmisken kovboylarin muthis gosterilerini gormeden gitmeyin derim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)