Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wisconsin dells le ilgili sorular

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Wisconsin dells le ilgili sorular

4 gündür Wisconsin dellsteyim daha gelmeyen arkadaşların soruları varsa yardımcı olmaya çalışırım

Araştırmacı Watçı nakres41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

havalar nasıl orda valizi ona göre hazırlayacam kalın giysiler almaya gerek varmı birde hazır çorba ve çay aldım sadece yemek konusunda çok sıkıntı yaşanıyormu ?şimdiden tşk

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı CagR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 gündür Wisconsin dellsteyim daha gelmeyen arkadaşların soruları varsa yardımcı olmaya çalışırım
    dostum haftaya ordayım inş havalar nasıl uzun kollu eşya getirmesek bir tane hırka getirsek idare edermi dells canlı bir yer mi yemekler nasıl neler yiyiyorsun buradan yemek getirelimmi ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sabahları güzel hava arada bi rüzgar çıkıyo ama çok etkilemiyo havayı okadar genellikle 25-30 derece arasında hava ama akşamları biraz daha serin oluyo akşamları giymeye hırka tarzı 2-3 çeşit getirmeniz yeterli olur. Yemek konusunda burger king var hindi burger yiyorm ama marketlerde makarna filan var hazır çorbalardan kesinlikle alın yararını görüceksiniz. Çay konusundada burda çay gördüm ama tadı nasıldır bilemem denemedim getirip getirmeme konusu sana kalmıs. Daha canlanmadı buralar haziranın ortasında canlanıyo diyolar bakalım bekleyip görücez

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sabahları güzel hava arada bi rüzgar çıkıyo ama çok etkilemiyo havayı okadar genellikle 25-30 derece arasında hava ama akşamları biraz daha serin oluyo akşamları giymeye hırka tarzı 2-3 çeşit getirmeniz yeterli olur. Yemek konusunda burger king var hindi burger yiyorm ama marketlerde makarna filan var hazır çorbalardan kesinlikle alın yararını görüceksiniz. Çay konusundada burda çay gördüm ama tadı nasıldır bilemem denemedim getirip getirmeme konusu sana kalmıs. Daha canlanmadı buralar haziranın ortasında canlanıyo diyolar bakalım bekleyip görücez

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bende 10 gündür dells'deyim havalar ben geldiğimde 15 derece civarıydı ve hergün yağmur yağıyordu ve şu anda hava çok kötü dün yağmur yağdı bugün de yağmurlu kesin olarak uzun kollu birşeyler getirin hırka vs olabilir...Yemek konusu : hazır çorba konserve ton balığı vs getirebilirsiniz yada konserve yemek şeklinde barbunya vs ben getirmiştim özellikle ilk günlerde çok iyi oldu ortama alışana kadar sonra walmart var orada herşey var yiyecek giyecek elektronik herkes oradan alışveriş yapıyor ve şu sıralar inanılmaz kalabalık gelmeden önce sakın hamburger falan yemeyin kendinizi buraya hazırlayın dondurulmuş mikrodalga ürünleri çok fazla tüketiliyor 2 tane burgeri 4 dolara almıştım dana eti gayet güzel dondurulmuş nugget var öyle yani pizza var var da var en ucuz muz 54 cent mevye aslında pahalı değil gitmeden önce herkes tek tek satıyorlar demişti ama tek satılan bir kaç ürün hariç hepsi lb denilen ölçüyle satılıyor tam olarak kilo karşılığını bilmiyorum yaklaşık 1.5 kilo falandır aldığım muz 2 dolar tuttu onun haricinde çok hayaliniz olmasın ufak biryere geliyorsunuz )

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)