Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 5.kez WILDWOOD, NJ =)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart 5.kez WILDWOOD, NJ =)

Arkadaslar, bugun itibariyle pasaportum elime ulaştı. Nasip Olursa bu sene de Wildwooddayım, Yine Moreys Piers'in Ridelarından biri olan GHOST SHIP'te aktörlük yapacağım.(Wildwood'a geliyorsanız Mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum=)) Gidecekler için Sezona sadece haftalar kaldı. Ciddi olarak kafasında Wildwood ile ilgili yanıtını bulamadığı soruları olan arkadasların sorularını bekliyorum. Kalın Sağlıcakla
    Konu BurakYILMAZ tarafından (14-05-2013 Saat 06:00 AM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

konu altina genel olarak Wildwood il bilgileri , Moreys piers ile ilgili bilgileri detayli yazabilirsen , konuyu sabitlemeyi dusunuyorum. Baska konularda bircok daginik mesaj var burada senin yardiminla toparlayabiliriz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Burak, bu sene son senen değil mi? Seneye yoksun?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu altina genel olarak Wildwood il bilgileri , Moreys piers ile ilgili bilgileri detayli yazabilirsen , konuyu sabitlemeyi dusunuyorum. Baska konularda bircok daginik mesaj var burada senin yardiminla toparlayabiliriz.
    su an sınav zamanındayım, madem sabitleyeceksin, yavastan detaylı kayda deger birsey yapıp upload edecegim en kısa sürede.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı EmreG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak, bu sene son senen değil mi? Seneye yoksun?
    Hayırdır sonu mu sayıyoruz ? Son 4 senedir Universiteyi uzatıp WAT yapıyorum. Baktım bu sene güzel oldu seneye yine yaparım.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

dostum bu sene bizde 2 kişi orda game operator olcaz inş.
    aklıma takılan bi soru kumarhane departmanında çalışcağımız belirtilmiş. Bölüm bölüm ayırılmış durumda mı ya da tam olarak nasıl bi mantık var ? yardımcı olursan sevinirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Burak senelerdir aynı yere gittiğin için çalışmamış olsan da lifeguardların antrenman ve mülakatları hakkında bilgin vardır diye düşündüm. Bu sene Morey's te lifeguard olacağım, okulda da son senem. Okulu bitirip 20 Haziran'da ABD deyim. Kafamı kurcalıyor nasıl mülakat olacak, geçemezsek ne yaparız, yazılı sınav, test vs. var mı? Bilgi vermedi kimse çünkü sadece söylenen 200 yards serbest stil yüzüp, 4,5 kg lık bi kütleyi 3 m den yukarı çekeceğimiz.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Hayırlı olsun kardeşim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı bytarik06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum bu sene bizde 2 kişi orda game operator olcaz inş.
    aklıma takılan bi soru kumarhane departmanında çalışcağımız belirtilmiş. Bölüm bölüm ayırılmış durumda mı ya da tam olarak nasıl bi mantık var ? yardımcı olursan sevinirim
    Moreys Piers icinse, 2 ihtimal var Arcade yazıyorsa Kapalı bir oyun alanı var paralar ile oynanıyor oynayan kişi belli puan kazanıp biriken puanları dahilinde hediyeler alıyor. Muhtemelen bu bölümdür. Klima altında tüm gün kapalı alan kebap bir yer

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı WonderKid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak senelerdir aynı yere gittiğin için çalışmamış olsan da lifeguardların antrenman ve mülakatları hakkında bilgin vardır diye düşündüm. Bu sene Morey's te lifeguard olacağım, okulda da son senem. Okulu bitirip 20 Haziran'da ABD deyim. Kafamı kurcalıyor nasıl mülakat olacak, geçemezsek ne yaparız, yazılı sınav, test vs. var mı? Bilgi vermedi kimse çünkü sadece söylenen 200 yards serbest stil yüzüp, 4,5 kg lık bi kütleyi 3 m den yukarı çekeceğimiz.
    Sınavları ciddi olur ama korkulacak birsey yok. Sadece Lifeguard bölümü moreysin en sıkıntılı bölümü bana göre, askeriye gibidir. Saat sürecinde geç kalma şansınız kesinlikle yoktur, calısma anında suyu surekli tarayacaksınız, basınız calısma süreniz boyuna sürekli yukarı asagı sallama tarzında tarayısta olacak. Çalısma saatleri dier birimlere göre düsük oldugu icin destek iş olarak ride operatör yardımcısı yapılabilir, ride larda bilet kontrolunde görev alabilirsiniz.

Olurda sınavı gecemezseniz moreys sizi işten atmaz Ride Operatör yada game Operatör yapar genellikle. Ama bu sansınızı size söylemez, tam üzülmüşken birden sevinirsiniz daha güzel bir iş buldum diye. (Arkadasım sınavı gecemeyip extreeme ridelarda operatör olup saglam kazanclar saglamıstır.=)) Olur da böyle bir durumla karsılasırsanız ciddiyetinizi bozmayın ve burda bunları söylediğimi vs agzınızdan kaçırmayın lütfen

Yani genel olarak Moreys genelde calısanını kolluyo arkadaslar yeter ki onlara karsı dürüst olun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)