Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mayıs ayı vizeleri

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Mayıs ayı vizeleri

Arkadaşlar, bu saatten sonra vize görüşmesine girecek arkadaşlara bir tavsiye vermek için açtım başlığı; çünkü bende 17 Mayıs'ta girdim vize görüşmesine ve bundan sonra da görüşmeler var, zaman azaldığı için ikinci kez görüşmeye gitme iş başlangıç tarihleri yüzünden bu saatten sonra çok zor ve bu kesinlikle vizeye girecek arkadaşlarda stres yaratıyordur. Çünkü bende inanılmaz stres unsuruydu bu Görüşmeye gidecekler kesinlikle kafasına birşey takmasın ve heyecanını bastırsınlar, Cuma günü benle beraber giren 6-7 wat öğrencisi ile görüştüm mülakat çıkışı, kimseyi aşırı zorlamamışlar. Bana gelince görüşmeye Ankara konsolosluğunda girdim, not ortalamam 1,61 ve vizeyi aldım. Sadece diğerlerinden farklı olarak işimin detaylarını, kullanacağım malzemeleri ve house keeper olarak çalışacağım için odada neleri temizleyip değiştireceğimi sordu, vacuum dışında kullanacağım malzemeyi bilmiyordum ve kadına da "birkaç ekipman daha kullanacam ama şuan tam olarak bilmiyorum" dedim. sonuçta iş hakkında biraz fazla bilginiz olsun iyice araştırın, sz kendinizi iyi ifade ettikten sonra hiçbir sorun çıkarmıyorlar, ben bu ortalama ile vize aldıysam; heyecanını bastırırsa burdaki herkes vize alır

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bu saatten sonra vize görüşmesine girecek arkadaşlara bir tavsiye vermek için açtım başlığı; çünkü bende 17 Mayıs'ta girdim vize görüşmesine ve bundan sonra da görüşmeler var, zaman azaldığı için ikinci kez görüşmeye gitme iş başlangıç tarihleri yüzünden bu saatten sonra çok zor ve bu kesinlikle vizeye girecek arkadaşlarda stres yaratıyordur. Çünkü bende inanılmaz stres unsuruydu bu Görüşmeye gidecekler kesinlikle kafasına birşey takmasın ve heyecanını bastırsınlar, Cuma günü benle beraber giren 6-7 wat öğrencisi ile görüştüm mülakat çıkışı, kimseyi aşırı zorlamamışlar. Bana gelince görüşmeye Ankara konsolosluğunda girdim, not ortalamam 1,61 ve vizeyi aldım. Sadece diğerlerinden farklı olarak işimin detaylarını, kullanacağım malzemeleri ve house keeper olarak çalışacağım için odada neleri temizleyip değiştireceğimi sordu, vacuum dışında kullanacağım malzemeyi bilmiyordum ve kadına da "birkaç ekipman daha kullanacam ama şuan tam olarak bilmiyorum" dedim. sonuçta iş hakkında biraz fazla bilginiz olsun iyice araştırın, sz kendinizi iyi ifade ettikten sonra hiçbir sorun çıkarmıyorlar, ben bu ortalama ile vize aldıysam; heyecanını bastırırsa burdaki herkes vize alır
    usta bugun grdm bn sadece nerde okuyosun dedı cvpladım hmn actı transkrıptı bnm de 1 37 ydı neden bole dedı yaptım acıklamamı vermedı gerı uzattı pasaportu bana sormadı bıle nereye gıdıosun napıcaksın dıe

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Soylediklerine katiliyorum. ama isim yuzunden sorusturmaya takilcaksa bunlaron hic birinin onemi yok benim 3.50 ortalamam vardi ingilizcem iyi zaten super gecti gorusmemde herseyim tamamdi hoop sari kagidi aldim 8 subatta halada sonuc bekliyorum. Bundan sonra vizeye girecek arkadaslara bol sans diliyorum hersey gonlunuzce olsun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum çok geçmiş olsun ya, bizim şirket özellikle istanbula yollamadı beni not ortalamam 1,61 diye, ankara daha ılımlı yaklaşıyor istanbul bu sene direkt ret basıyor dediler ve ankaraya yolladılar beni, keşke ankarada girseydin sende :/

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

dostum çok geçmiş olsun ya, bizim şirket özellikle istanbula yollamadı beni not ortalamam 1,61 diye, ankara daha ılımlı yaklaşıyor istanbul bu sene direkt ret basıyor dediler ve ankaraya yolladılar beni, keşke ankarada girseydin sende :/
    Benim sakinmam gereken bir durum yoktu boyle olcagini bilseydim kesin ankarada girerdim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı canakbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soylediklerine katiliyorum. ama isim yuzunden sorusturmaya takilcaksa bunlaron hic birinin onemi yok benim 3.50 ortalamam vardi ingilizcem iyi zaten super gecti gorusmemde herseyim tamamdi hoop sari kagidi aldim 8 subatta halada sonuc bekliyorum. Bundan sonra vizeye girecek arkadaslara bol sans diliyorum hersey gonlunuzce olsun.
    dostum şubattan beri cevap gelmedi mi ya isim soruşturmasında? bu kadar uzun sürüyor muymuş? :/

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok onu everest nickli arkadaşa dediydim, o sırada alıntı yapmayı keşfedememiştim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

dostum şubattan beri cevap gelmedi mi ya isim soruşturmasında? bu kadar uzun sürüyor muymuş? :/
    Yogun olmayan zamanda.gittim bide hala gelmedi bazilarininki hemen sonuclandi 20-30 gunde bugun 101. Gun umutluyum haziran 10a kadar aciklancak

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

dstm nedenm ole basıt fln deıldı cıddı cıddı konustum ama yok verdi reddi son bi kez daha denıycem aynısı gelmıo zaten farklı bırıyle görüşüosun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ewerest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dstm nedenm ole basıt fln deıldı cıddı cıddı konustum ama yok verdi reddi son bi kez daha denıycem aynısı gelmıo zaten farklı bırıyle görüşüosun
    dostum o zaman ankarada gir orada dene şansını eğer değiştirebiliyorsan

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

dostum o zaman ankarada gir orada dene şansını eğer değiştirebiliyorsan
    alsam alırımda bakıcam bi hangi yerde tarih erken verırlerse ordan alırım artık

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum bence o senin şansınmış. bende ankarada girdim yaşlı sarı saçlı bir bayan geldi 11 numarada biraz konuştuk gpa sordu bana sonra 1,78 dedim hemen unsatisfactory dedi bilgisayara birşeyler yazdı bende direk yardırdım durumu anlatıyorum ingilizcem çok iyi olduğu için 30 saniyede baya bi konuştum ı know dedi ama red verdi yani biraz şansına kalmış

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı McHaleb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum bence o senin şansınmış. bende ankarada girdim yaşlı sarı saçlı bir bayan geldi 11 numarada biraz konuştuk gpa sordu bana sonra 1,78 dedim hemen unsatisfactory dedi bilgisayara birşeyler yazdı bende direk yardırdım durumu anlatıyorum ingilizcem çok iyi olduğu için 30 saniyede baya bi konuştum ı know dedi ama red verdi yani biraz şansına kalmış
    bana sormadı işin garibi bide ben 5. sınıfım baya bi inceledi evrekları, sonra başladı kaç yaşındasın, liseden ne zaman mezun oldun, ne zaman üniye başladın, ne zaman bitecek okul, mezuniyetten sonra napacan, nerede çalışacan, ne kadar alacan, neşer kullanacan işte, iş görevin neler, programın parasını kim ödedi, daha önce nerede çalıştın falan filan biraz uzun sürdü benden önce giren 12 kişiden 5ini eledi 2si not ortalamasından, anlamadım bende gerçi 17 Mayıs doğum günüm onun meyvesini yemiş olabilirim biraz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde 20 mayısda girdik aynı anda çağrıldık mülakata 11 numarada kız arkdaşım 13 numarada ben ikimizde aldık vizeyi çok şükür not ortalamalarda bi sıkıntı yoktu ama..girecek arkdaşlar çok stres yapmasınlar bol şanslar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)